Przegląd katalogu
- 818 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 818 wyników
Przeglądaj clinic w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 818 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 26,220 opinii i ocen.
“Bardzo polecam. Terapia pomogła mi z problemami. Pełen profesjonalizm.”
“Miałam naprawdę świetne doświadczenia w tej klinice. Personel jest nie tylko profesjonalny, ale także bardzo serdeczny i wspierający, co ma ogromne znaczenie, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w okolicy. Jako emigrant/student w Trójmieście, znalezienie godnej zaufania opieki psychiatrycznej może wydawać się nieco przytłaczające, ale ta klinika sprawiła, że proces ten przebiegł sprawnie i bezstresowo. Lekarze to zespół o różnym doświadczeniu i wykształceniu, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo, wiedząc, że w tej placówce znajdziesz specjalistę, który zaspokoi Twoje potrzeby. Poświęcą czas na wysłuchanie, jasne wyjaśnienie i zadbają o Twój komfort. Komunikacja jest doskonała, a lekarze są bardzo cierpliwi w odpowiadaniu na pytania, co jest bardzo pomocne w przypadku problemów medycznych, nie mówiąc już o zdrowiu psychicznym w nowym kraju. Sama klinika jest czysta, dobrze zorganizowana i sprawna, więc nie tracisz czasu na czekanie. Naprawdę czułam się tu zaopiekowana i szanowana. Jeśli jesteś emigrantem lub studentem szukającym godnej zaufania opieki medycznej w Trójmieście, mogę w 100% polecić to miejsce. Rzadko można znaleźć klinikę, która łączy profesjonalizm z prawdziwą życzliwością, ale tej się to udaje dzięki polityce 100% integracji.”
“Z całego serca polecam Panią Małgorzatę, jest cudownym specjalistą o wielkim sercu i zaangażowaniu w swoją pracę.”
“Jak najbardziej polecam. Wczoraj byliśmy z naszym psiakiem z rozciętym opuszkiem. Profesjonalna obsługa , bardzo miła atmosfera. Podejście do zwierząt z sercem i pełnym zaangażowaniem.”
“Dzis skorzystalam z uslug kosmetycznych p. Anety, zabieg na twarz z masazem kobido. Wysoki profesjonalizm,przemila obsługa, masaz rewelacja, relaks i widoczny efekt. Na pewno tam wrócę. Polecam”
“Średnia ocen tutaj jest zupełnie nieadekwatna do rzeczywistości. Placówka może nie jest najlepsza w Trójmieście, ale nie jest zła. Lekarze są bardzo mili. Obsługa ma jedynie problem z fakturami (jak nie powie się na samym początku, że jest potrzebna faktura, to możemy o niej zapomnieć).”
“Przemiły człowiek, pomocny, obeznany w tematach. Dziękujemy za wsparcie.”
“Jestem pacjentką pana doktora w Gdyni na Wejherowskiej. Wspaniały, doświadczony, uprzejmy. Każda wizyta w pełni pozytywna. Polecam”
“Bardzo polecam to miejsce, profesjonalna i kompleksowa pomoc, również w kwestiach seksuologicznych.”
“Z całego serca polecam to miejsce. Spotkania z Panią Renatą pomogły mi poznać samą siebie i dzięki nim odczuwam zdecydowanie mniej lęku.”
“Atmosfera podczas sesji terapeutycznych jest profesjonalna, ale jednocześnie bardzo swobodna. Pani Agata jest dobrym słuchaczem, podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem oraz empatia. Pomogła mi uporać się z problem oraz zrozumieć jego istote. Polecam z całego serca.”
“Polecam z całego serca Panią Agnieszkę. Po 8 miesiącach terapii w końcu wyszłam na "prostą". :) Pani Agnieszka ma bardzo "ludzkie" podejście, ale również profesjonalne. Przez cały ten okres czułam się, że dla Pani Agnieszki nie ma rzeczy, której nie pomogła by mi rozwiązać. Profesjonalna, konkretna i efektowna pomoc - bardzo polecam i dziękuję.”
“Profesjonalne i co najważniejsze indywidualne podejście do klienta i jego problemu. Pani psycholog jest osobą konkretną, zdecydowanie przedstawiającą klientowi jego problem. Zachęca, a nie zmusza. Proponuję ale nie narzuca. Nie ocenia klienta i jego decyzji. Nie krytykuje popełnianych po raz kolejny tych samych błędów. Sugeruje zmiany. Wychodząc z gabinetu ma się poczucie zrozumienia i akceptacji. I co jest uważam bardzo ważne w tym zawodzie, Pani psycholog nie spoufala się z klientem. Serdecznie polecam. Ps. Pragnę nadmienić, że opinię wystawiam po kilkunastu wizytach.”
“Z czystym sumieniem serdecznie polecam Panią Martę :) Nasza współpraca (terapia) trwała 1,5roku. Pani Marta jest osobą godną zaufania, zawsze uśmiechniętą, empatyczną oraz elastyczną. Na wizyty była zawsze przygotowana i w pełni zaangażowana. Jestem ogromnie wdzięczna i cieszę się,że na Nią trafiłam- dzięki Niej wiem,że życie ma sens i na dzień dzisiejszy nie potrzebuje już wsparcia. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiała skorzystać z wizyty to na pewno wrócę właśnie do Pani Marty :)”
“Pani Psycholog ma super podejście do pacjenta, jest wyrozumiała i cierpliwa. Wzbudza zaufanie, dzięki czemu łatwiej jest się otworzyć na rozmowę. Gabinet znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko komunikacji trójmiejskiej.”
“Jedna z najwspanialszych psycholożek u których byłem, absolutnie polecam.”
“Cieszę się, że trafiłam do gabinetu pani Magdy. Jej ogromna wiedza, duża empatia oraz niesamowite zaangażowanie, pozwoliły zmierzyć się z naszymi problemami. Zaproponowane przez Panią Magdę rozwiązania pomogły nam bardzo szybko.”
“Zrób dla siebie coś dobrego i odkryj swoje supermoce. Polecam z całego serca!”
“Bardzo miłe panie praca bardzo profesjonalna”
“Sylwia jest naprawdę mistrzynią jeśli chodzi o swój fach. Bardzo profesjonalna, używa najlepszych produktów do swojej pracy a efekty są po prostu oszałamiające. Usta jakie robi swoim klientkom są naprawdę śliczne, subtelne i bardzo naturalne - takie jakie powinna mieć każda kobieta. Polecam każdej Pani, bez względu na wiek, która chce cokolwiek zrobić ze swoimi ustami - gwarantuję, że po wizycie u Sylwii nie pójdziecie już nigdzie indziej.”
“Polecam .. to zdecydowanie za mało !!! Czysto, świeczki, muzyka relaksacyjna, ręczniki, woda do picia, podgrzany olejek i do tego uśmiechnięta Pani Joanna no i zawsze profesjonalnie wykonany, rewelacyjny masaż. Kto nie był, niech żałuje.”
“Polecam panią Małgorzatę :) Wielokrotnie postawiła mnie na nogi, gdy kręgosłup odmówił współpracy.”
“Nie była to moja pierwsza styczność z kobido więc tym bardziej doceniam profesjonalizm Marysi. Masaż w jej wykonaniu jest idealnie wyważony i w przeciwieństwie do zabiegów w innych miejscach nie podrażniał na dłużej mojej naczyniowej skóry. W przytulnym studio Marysi można odpłynąć w leśny zen i wrócić z niego z odprężoną twarzą i zrelaksowaną głową. Na pewno wrócę nie raz.”
“Bardzo, ale to bardzo polecam Patrycję. Jej wiedza, doświadczenie i łagodność wspierają nie tylko zdrowie czy sprawność, ale także nawiązywanie kontaktu z ciałem i bycie w komforcie. Warto zadbać o siebie przy jej towarzyszeniu :)”
“Pełen profesjonalizm , polecam każdemu. Korzystam z usług Pani Grażyny systematycznie, zawsze można liczyć na wsparcie i szybką konsultację . Najwspanialsza osoba pod słońcem .”