Przegląd katalogu
- 23 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 70% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 23 wyników
Przeglądaj centra diagnostyki klinicznej w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 23 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 583 opinii i ocen.
“Dziękuję Pani Ani za dzisiejsze rozwiązanie skomplikowanej sprawy skierowań! Wspaniały człowiek i świetny specjalista!”
“Świetna i fachowa obsługa. Panie tam pracujące to właściwe osoby na właściwym miejscu.”
“Szybki termin, miła oraz spokojna atmosfera i oczywiście dokładna diagnoza. Pani Natasza przeprowadziła dokładny, szczegółowy wywiad po czym wytłumaczyła mi i wysłała podsumowanie naszego spotkania. Bardzo polecam, lepiej trafić nie mogłam”
“Bardzo przyjemne miejsce. Pani z recepcji bardzo miła i uprzejma. Pan dr. Radosław Bolin, wyrozumiały, cierpliwy o serdeczny człowiek. USG przeprowadził w bardzo spokojny i dokładny sposób. Wszystko zrozumiale wytłumaczył i doradził. Polecam z całego serca! Ja na pewno wrócę.”
“Przemiła oraz pomocą obsługa. Jakość świadczeń lekarskich na wysokim poziomie. Nowoczesny budynek, czysty i zadbany.”
“Bardzo miła, sympatyczna Pani, kompetentna obsługa, nowoczesny sprzęt do badań wzroku na odległość. Bardzo korzystne ceny w okresie promocji. Polecam.”
“Super miejsce ,bezbolesne wkłucie oraz sympatyczne Panie ,wyniki ekspresowe Polecam Diagnostykę w Gdynii przy ul.Marii Wittekówny 2 na Oksywiu”
“Jako była pracowniczka centrum z ogromną przyjemnością wspominam współpracę. Zawsze byłam traktowana z sympatią, szacunkiem i mogłam liczyć na realne wsparcie. Mimo że obrałam inny kierunek zawodowy, z tą pracą żegnałam się z dużym smutkiem. To miejsce, w którym terapeuci naprawdę dbają o dobro dzieci, a efekty tej pracy są widoczne. Z całego serca polecam zarówno rodzicom, jak i przyszłym pracownikom. Pan Maciek to świetny, wspierający pracodawca.”
“Rzeczowa i sympatyczna pani na recepcji. :) Ogólne wrażenia na plus”
“Daje 5 gwiazdek dla każdej osoby z personelu. Miło, szybko. Natomiast ochroniarz jest mega arogancki i należałoby go zwolnić.”
“Cała moja rodzina jest u Pani Ani. Ona jako jedyna pomogła mojemu synowi z maloplytkowoscią. Jest tu pełen wachlarz usług, biorezonans, komora hiperbaryczna, praca z emocjami, przekonaniami. Po wizycie od razu wychodzi się z zaleceniami i na wizycie kontrolnej widać co sie zmienia bo mamy obraz. Jak sie nic nie zmienia to Pani Ania też o tym mówi i próbuje pomoc inaczej wskazując pomocne techniki, ale nie udaje ze jest ok jak w większości gabinetów. Ona nie myśli oczu. Stosuje tylko to co wypróbowała i potwierdziła tego skuteczność. Polecam! Takich osób uczciwych i z sercem na dłoni ze świeczka szukać!”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Dokładnie wyjaśnił dalszy cykl leczenia. Serdecznie dziękuję za wykonanie zabiegu i bardzo dobrą opiekę. Polecam z całego serca.”
“Należę do tej przychodni od samego początku istnienia NCM. Zarówno poprzednia Pani doktor jak i obecna to bardzo dobrzy fachowcy . Na inne oddziały mogłabym ponarzekać, ale na ten złego słowa nie powiem. Kompetencja, empatia i profesjonalizm. Pani pielęgniarka zawsze pomocna i otwarta na współpracę.”
“Kwalifikacje, zaangażowanie i uprzejmość lekarzy jak i całego personelu w tej klinice zasługują na wyróżnienie. Przeprowadzane procedury są terminowo i na wysokim poziomie. Szczególne podziękowania dla całej ekipy od biopsji mammotomicznej pod mammografem. Jestem pacjentką onkologiczną w trakcie leczenia i czuję się naprawdę zaopiekowana.”
“Dziękuję próg Sobiczewskiemu ,dr Januszewski Miłosz ,Drewala Piotr lekarce Katarzynie Duchnowskirj oraz mgr Magdalenie Dumana za profesjonalizm troskę o pacjenta i wspaniałe leczenie serdecznie dziękuję Bożena Duda pacjentka P po koronarografi”
“Może i terminy odległe, a w poczekalni mnóstwo rodziców z dziećmi... do różnych lekarzy, lecz trudno za to winić poradnię i osoby w niej pracujące. Nasz kontakt z dr Lipską -Ziętkiewicz oceniam wzorowo. Pani Beata jest merytoryczna, a przy tym empatyczna (coś czego brakuje zacnym medykom a niestety w wielu gabinetach lekarskich byliśmy:(. Warto było czekać półtorej roku.”