Drogeria Rossmann
“Panie które tam pracują są super Kochane, dużo fajnych promek. bardzo polecam”
Znaleziono 5 wyników
“Panie które tam pracują są super Kochane, dużo fajnych promek. bardzo polecam”
“Fajny sklep, dużo promocji. Asortyment bogaty. A co najważniejsze wszystko jest świeże, a osoby tam pracujące sa bardzo miłe i życzliwe.”
“Sklep super jak to lidle, ale organizacja lepsza w porównaniu do innych lidlów jeśli chodzi o kolejki przy kasach. Dobry krem do rąk firmy cień z olejkiem arganowym w przystępnej cenie. Żwirek dla kota silikonowy też uważam w dobrej niskiej cenie w porównaniu do innych miejsc i można by tak wymieniać. Dobry sklep dla osób dbających o zdrowie i chcących kupić coś innego z różnych stron świata. Dobra lokalizacja zaraz przy giełdzie, więc ludzie mimo wszystko zajrzą wracając. Obsługa ok czasem pożartuje. Polecam odwiedzić to miejsce.”
“Miła obsługa, czysto, dobrze zaopatrzona lada mięsna”