Przegląd katalogu
- 207 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 207 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Inowrocławie, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 207 wyników w Inowrocławie, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 7,468 opinii i ocen.
“Piękne paznokcie Monika robi cuda”
“Polecam z całego serca ! Byłam u Pani Madzi na laserowym usuwaniu tatuażu i byłam również na Makijażu permanentnym ! Polecam z całego serduszka ! Profesjonalistka ,a do tego z zamiłowania Pani kosmetolog właśnie kończy Magistra Kosmetologii ,a co jest najważniejsze cały czas się szkoli i maja duża bazę usług w raz ze swoją pracownica stwarzają super atmosferę ,aż chce się wracać ! Jeżeli szukacie salonu, ktory w pełni profesjonalnie wykonuje swoje usługi to znaleźliście ! ♥️ POLECAM !”
“Polecam, super sprzęt i widok :) profesjonalne podejście”
“Przemiłe panie , super zajęcia , Polecam !!!”
“Polecam. Bardzo miła atmosfera. Miejsce przytulne i zadbane. Wysoka kultura osobista.”
“Brawo dla Femimental Gabinety Lekarskie Inowrocław! Niezwykle empatyczna rejestracja- życzliwa ,pomocna i cierpliwa. Polecam bardzo i każdemu,kto potrzebuje pomocy i chce uniknąć wizyt, na których może usłyszeć jedynie " nie mogę pani/panu pomóc" . Jestem pacjentką Pana Doktora Piotra Ligockiego reumatologa i internisty.Po ponad dwudziestu latach odbijania sę od ściany i bezradności wielu lekarzy,na pierwszej wizycie usłyszałam diagnozę i Pan Doktor zaproponował skuteczne,mogę już powidzieć, leczenie. Dla mnie to historia jak z bajki, cieszę się bardzo i dziękuję.”
“Dzień dobry, super apteka, bardzo miłe panie obsługują Naprawdę polecam, będę tam wracać”
“Super zaopatrzenie. Miła i pomocna obsługa”
“Polecam wszystkim bardzo miła obsługa”
“Bardzo przyjzana apteka. Pani Ewa przesympatyczna i bardzo pomocna. Polecam”
“Łysy z brodą bardzo miły i wyspecjalizowny sprzedawca pozdrawiam”
“Najlepszy sklep medyczny w mieście. Świetnie zaopatrzony. Niezastąpiona przemiła obsługa.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora.”
“Bardzo miła i komunikatywna obsługa . Gorzej z kierowcami parkującymi pod inspektoratem PZU. Chodnik i przejście dla petentów do wejścia a tam zaparkowany samochód z naklejką Eco .Można być Eco a kultura i myślenie po staremu ,co zrobić nie wszystko można kupić”
“Diagnoza trafiona na pierwszej wizycie.”
“Profesjonalizm i ciepło, polecam!”
“Miła i profesjonalna obsługa. Polecam”
“Bardzo miła i kompetentna obsługa”
“Profesjonalna i miła obsługa. Polecam serdecznie. Warto znaleźć się w tym miejscu i skorzystać z oferowanych zabiegów...Ocena 5! Jestem bardzo zadowolona !”
“Pani na wielkim poziomie, z szacunkiem do każdego i z wiedzą.”
“Bardzo polecam panią Magdę! Jest przecudowna osoba, która zna się na rzeczy. Świetnie wykonany pedicure i przemiła atmosfera. ❤️”
“Jestem pacjentką tego ośrodka zdrowia od dwóch lat i ogólnie jestem zadowolona z opieki. Jedyny minus to bardzo długie kolejki do jednego z lekarzy, co potrafi być stresujące. Na szczęście nie jestem jego stałą pacjentką — korzystałam z wizyt u niego tylko dwa razy. Na co dzień jestem pod opieką pani doktor Pakulskiej i ta ocena dotyczy wyłącznie jej pracy. To konkretna, rzeczowa lekarka, która zawsze trafnie dobiera leczenie. Wizyta przebiega spokojnie, bez zbędnych rozmów, ale zawsze wychodzę z jasnymi wskazówkami, co dalej robić. Cenię jej profesjonalizm, opanowanie i skuteczność. Gdybym miała oceniać samą rejestrację lub wspomnianego drugiego lekarza, niestety ocena byłaby niższa. Natomiast pani doktor Pakulska zasługuje na pełne 5 gwiazdek.”
“Mila sympatyczna obsługa pani w okularach umie doradzić z lekami polecam tą aptekę”
“Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam z dzieckiem. Bardzo skrupulatnie i dociekliwa. Polecam wszystkim.”
“Pani w ciemnych włosach w okularach, pełen profesjonalizm. Zawsze doradzi, podpowie. Mimo, że czasem jest taniej w innych aptekach chodzę ze względu na wiedzę tej Pani. Polecam”
“Wszystko na miejscu i zgodnie z założeniami apteki”
“Pani Juchacz jest cudownym lekarzem, ma idealne podejście do pacjenta, a po wizycie wychodzi się z uśmiechem na twarzy :D”
“Opinia w 100% pozytywna.Pełen profesjonalizm w doborze zabiegów i ich wykonaniu. Efekty rewelacyjne. Pani Ewa i Pani Izabela tworzą cudowną atmosferę. Polecam!!!”