Przegląd katalogu
- 182 Łączna liczba firm
- 1.3 Średnia ocena
- 31% Z opiniami
- 20% Ze zdjęciami
Znaleziono 182 wyników
Przeglądaj taxi w Włocławku, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 182 wyników w Włocławku, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 1.3/5 na podstawie 4,478 opinii i ocen.
“Najlepsza pętla, choć wygląda brzydko (możnaby wyremontować) Jest przy kosciele i kursuja z niej autobusy prawie co 5 minut w dni robocze.”
“Przystanek spełnia swoją funkcję. Głównie dowozi ludzi do koscioła św. Józefa.”
“Częste autobusy, przystanek zaprojektowany tylko do wysiadania, blisko dworca zazamcze.”
“Po remoncie przystanek ten wygląda pięknie, ma elektryczny słup informacyjny, ławki głównie obsługuje dzieci wracające do domu autobusem z sp.22”
“Szybko sprawnie,zabiespieczaja przedmioty,mili ludzie”
“Szybka przeprowadzka. Wszystko przewiezione w całości i na czas.”
“Polecam Pana Romana , doświadczony kierowca porządny autokar WC lodówka wygodne siedzenia”
“serdecznie polecam, pełen profesjonalizm , załadunek oraz dostawa na czas , kontakt i informację na każdym etapie współpracy !”
“Blisko centrum, obsługą pomocna, życzliwa, można samemu przygotować sobie posiłek w kuchni na dole. Dostępna dobrze wyposażona kuchnia.”
“Przyjemny hotel, pokoje wygodne i przestronne, komfortowy stolik do popracowania przy laptopie, a przede wszystkim świetna lokalizacja w samym centrum miasta. Dodatkowo, bardzo uprzejmy właściciel, którego na długo pozytywnie zapamiętam. Gdy dowiedział się, że jestem we Włocławku w celach krajoznawczych, pogawędził ze mną, a później zabrał mnie na przejażdżkę po mieście, pokazując mi najciekawsze miejsca. Hotel, do którego z chęcią można wrócić.”
“Polecam! Pełen profesjonalizm, doradztwo w doborze oponek i przystępne ceny, wszystko w miłej atmosferze. Gorąco polecam:)”
“Polecam. Jedyny punkt we Włocławku gdzie przymuja przesyłki UPS”
“Czekam za meblami a dpd sobie magazynuje dodam ze za przesylke zaplacilam 450 zl to sa jaja a dzdzwonic sie nie mozna bo sluchawka odlozona”
“Super kontakt. Wszystko jasne i klarowne”
“Hotel swoje lata świetności ma już za sobą. Wielka szkoda, że tak potężny budynek niszczeje... Daję 5 gwiazdek, bo pobyt był udany i to się dla mnie liczy. Aby dostać się do środka, trzeba zadzwonić na recepcję. Po kilku minutach schodzi pan i wpuszcza do środka. Pan pomógł mi schować rower, wyjaśnił co i jak , ponieważ otrzymuje się dwa klucze - do pokoju i do hotelu ( można wyjść bez problemu, ale wracając trzeba otworzyć drzwi kluczem ) Pokój był czysty, smrodu też nie czułam. Położenie hotelu idealne do zwiedzania. Postanowiłam zjeść śniadanie w hotelu Rozbicki, bo to ten sam właściciel i jakież było moje rozczarowanie,kiedy w tym podobno luksusowym hotelu, nikogo nie było na recepcji. Mało tego pieniądze za śniadanie przyjęła ode mnie pani sprzątająca i wydająca jednocześnie śniadania. Pani nie miała dostępu do kasy, nie miała jak wydać mi reszty, o płatności kartą nie wspomnę...”
“Czytam komentarze i powiem tak: ludziom nie dogodzisz. Jest piekny, nowoczesny budynek, zadaszenie i ciepła, czysta, wygodna poczekalnia. Nawet toaleta jest za darmo i ludziom wciąż źle.”
“Bardzo daleko i szkoda że jeden tylko”
“Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy we Włocławku zasługuje na bardzo dobrą opinię za konsekwentny rozwój komunikacji publicznej w regionie. Szczególnie na uznanie zasługują nowe trasy, które zostaną uruchomione od stycznia 2026 roku, obejmujące aż 24 linie łączące gminy powiatu z Włocławkiem, co realnie poprawi dostępność do pracy, szkół i instytucji publicznych oraz ograniczy wykluczenie komunikacyjne mieszkańców. Ogromnym atutem KPTS jest także nowoczesny tabor. Do obsługi nowych połączeń wprowadzane są autobusy elektryczne i hybrydowe, które są komfortowe, ciche, ekologiczne i w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Inwestycje w nowy sprzęt oraz infrastrukturę ładowania pokazują, że spółka stawia na nowoczesność i zrównoważony rozwój, odpowiadając na wyzwania transportu XXI wieku.”
“Jestem bardzo zadowolona z GLS a kurier(Pan Marcin) jest solidny i b.kompetentny - należy mu się premia!”