Sklep Motoryzacyjny FHU Mariusz Partycki
“Sklep godny polecenia,świetna profesonalna obsługa,sympatyczni ludzie.”
Znaleziono 4 wyników
“Sklep godny polecenia,świetna profesonalna obsługa,sympatyczni ludzie.”
“Pędząc na lotnisko autostradą, zdarła nam się poważnie opona. Trafiliśmy do serwisu , obsługa błyskawiczna poza kolejką by zdążyć na samolot. Cenne wskazówki i przede wszystkim przemiła obsługa. Osoby, które tam pracują tworzą to miejsce. Godne podziwu zaangażowanie oraz usługi wykonane z ogromną wiedzą. Polecam!”
“Obsługa z doskonałą wiedzą i doświadczeniem.Bardzo szybka dostawa części.Polecam”
“Przemiła i pomocna obsługa. Polecam!!!!”