Przegląd katalogu
- 534 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 43% Ze zdjęciami
Znaleziono 534 wyników
Przeglądaj piekarnia w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 534 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 74,130 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera piekarnia z miast takich jak Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Nakło nad Notecią i innych.
“Bardzo miła obsługa i co najważniejsze umie doradzić oby takich miejsc więcej”
“Bardzo dobre wypieki. Chleb dobry w smaku. I torty z różnymi obrazkami. Polecam. Chcesz dobre ciasto zjeść, kupuj u w sklepach ,,Marta,,”
“Niestety byłem w piekarni tylko przejazdem. Kupiłem w środę trzy bochenki chleba plus bułkę. Dziś niedziela. Pieczywo nic nie straciło na świeżości, nic się nie kruszy. Jakaś piekarnicza magia. Widać, że chleb wypiekany, bo bochenki mają różną barwę. Mogłem kupić więcej i zrobić zapas na cały tydzień. Chyba specjalnie zostawię kawałek chleba aby zobaczyć, jak długo utrzyma jakość.”
“Pyszne domowe ciasta, polecam z całego serca”
“Pan Krzysztof kierowca...wszystko ogarnie pewny jak szwajcarski zegarek”
“Bogaty asortyment i miła obsługa. Polecam!”
“Przepyszne pączki polecam słodki przystanek w drodze.”
“Pyszne jedzenie, gorąco polecam”
“Kawa jest pyszna. Świeże wypieki. Wnętrze jest jasne i piękne. Jest nawet zjeżdżalnia, po której dzieci mogą wspinać się, aby wybrać smakołyk.”
“Polecam smaczne i świeże wyroby .”
“Super smak ciasta i chleba jak za dawnych lat.Nie czuć żadnych sztucznych ulepszaczy jak u konkurencji. Polecam ciasto czekoladowe i sernik.Miła obsługa.”
“Zamawiałam tort na osiemnaste urodziny córki,tort był dokładnie taki jak chciałyśmy ( kształt ,kolor) tak jak w zamõwieniu.Jednak to co najważniejsze był, świeżutki , lekki przepyszny.Zainteresowanie Pani z działu zamówień było bardzo miłe.Panie obsługujące na sklepie również super ☺️.Polecam serdecznie❤️”
“Uwielbiam słodkości z tej cukiernik :)”
“Bardzo dobre produkty i sympatyczna Pani z obsługi :)”
“Bardzo dobra zapiekanka i miła obsługa”
“Pieczywo bardzo smaczne godne polecam jak swojskie.Bardzo miła obsługa.”
“Panie tam pracujące są przesympatyczne! Nie można powiedzieć na to miejsce złego słowa. Po prostu polecam każdemu”
“Ładne PRZYJAZNE wypieki świetne”
“Pani Angelika pisała o dotykaniu pieczywa?! Powinna pani to leczyć. Zanim pieczywo trafi na stół jest piekarz , dostawcy , i sprzedawca wszyscy bez rękawiczek i także inne produkty żywnościowe. Niech pani kupuje chleb w marketach w woreczkach może mniej dotykany był.”
“Wspaniały polski, ciepły, chrupiący chleb”
“Najlepsze, naturalne bez sztucznych polepszaczy bułki i pyszny chleb.”
“Najlepsza piekarnia w całej Bydgoszczy. Bardzo miła obsługa. Jestem stałym klientem. Szczególnie polecam Grahamki, Żytomir i wyroby cukiernicze.”