Przychodnia Weterynaryjna Uni-Vet
“Lekarze z powołania! Frodzio poleca z całego serduszka!”
Znaleziono 5 wyników
“Lekarze z powołania! Frodzio poleca z całego serduszka!”
“Niestety, musiałam uśpić swojego niespelna 13 letniego buldozka. Zadzwoniłam, zapytałam się i za pół godziny już było po wszystkim. W trakcie każda czynność była mi tłumaczona, widac miłość i szacunek do zwierząt. W innej przychodni za eutanazje chcieli 2.5 razy tyle.”
“Pani Kasia jest bardzo dobrym weterynarzem, pełnym empatii i ciepła. Zawsze chodzimy tam ze zwierzętami. Ceny są bardzo przystępne. Kolejki do Pani Kasi są czasami ogromne, co świszczy o jej bardzo dobrej opinii.”
“Super sklep, przemiła obsługa, bogaty asortyment.”