Liceum nr 6 im. Zesłańców Sybiru w Toruniu
“Ja również polecam. Szkoła naprawdę jest świetna. Dzieci bardzo dużo się uczą odpowiedzialności, tolerancji, przyjaźni. Biorą udział w różnych konkursach, apelach, uroczystościach. Jest wiele wycieczek integracyjnych w terenie. Nauczyciele też są super, mają bardzo dobre podejście do dzieci. Nie rozumie jak można wystawić jaką kolwiek opinię o szkole nie znając jej.”