Przegląd katalogu
- 247 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 247 wyników
Przeglądaj minimarket w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 247 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 13,476 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera minimarket z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Solec Kujawski, Szubin, Inowrocław i innych.
“No muszę powiedzieć, że po remoncie jest Super. Czysto, ładnie eksponowany towar, świeże wędliny, możliwość krojenia chleba na miejscu. Trochę ciasnonpomoedzy regałami jednak asortyment Ok. Sklep otwarty także w niedzielę niehandlowe (wtedy mogą być male kolejki). Goraco polecam”
“Zawsze świeże pieczywo, otwarty od 5 co bardzo mi odpowiada.”
“Fajny osiedlowy sklep polecam cieplutko”
“Bardzo miła obsługa, zakupy idą sprawnie i tanio, zawsze jest uzupełnienie towaru na półkach, porządek w sklepie, młoda pani w ciemnych włosach jest super, prosze jej nie hejtować”
“Bardzo miła Pani za ladą. Duży asortyment. Fajny osiedlowy sklepik.”
“Sklep z klimatem, wyjątkowy anturaż i obsługa”
“Bardzo miła obsługa, bardzo czysto, towar zawsze świeży. Wchodząc do sklepu czuć chęć zrobienia zakupów.”
“Miła obsługa, jest spory ruch bo dobrze traktują klientów”
“Najsmaczniejsze karotki w mieście :)”
“Szybka obsluga', mile ekspedienti”
“Szeroki asortyment, miła obsługa, świeży towar .”
“Dobrze zaopatrzony sklep, wszystko dobrze wyeksponowane”
“Super sklep dobre zaopatrzenie bardzo miła obsługa Polecam”
“Przesympatyczna obsługa, otwarty również w weekendy.”
“Miła obsługa. Porządny warzywniak z dawnych dni.”
“Bardzo świeży asortyment. Szeroki wybór produktów. Świeżutka garmażerka. Polecam.”
“Tanie kubki bardzo miła obsługa jedyne miejsce w którym są kubki jednorazowe polecam”
“Dobre wyposażenie, rozsądne ceny. Dogodne położenie tuż przy drodze. Spory parking.”
“Szybka i sprawna obsługa,mila pani na kasie. Ceny w porządku,promocje dobrze widoczne.”
“Bardzo dobry sklep na codzienne zakupy”
“Dobry sklep, polecam flaczki pałuckie palce lizać”
“Bardzo miła pani na dziale wędlin natomiast z kasy mniej uprzejma”
“Dobry i potrzebny sklep Nie trzeba jeździć do Bydzi żeby kupić co potrzeba. No i obsługa,fajna,pomoże,doradzi. Polecam i pozdrawiam”