PIEKUŚ piekarnia z cukiernią
“Smaczne pieczywo ciepłe drożdżówki akurat się trafiły .polecam”
Znaleziono 9 wyników
“Smaczne pieczywo ciepłe drożdżówki akurat się trafiły .polecam”
“Przepyszny burger! Mój był w wersji z kurczakiem - super smak! Polecam!”
“Miła obsługa uśmiechniętych pań. Polecam również smaczne pieczywo i wyroby cukiernicze.”
“Bardzo miła obsługa , lokal kameralny , akurat byłem jedynym klientem . Wleciał żurek - bogaty i gorący jak trzeba i stripsy z dipem . Polecam”
“Jestem częstym klientem i zawsze pomocną obsługa sklepu.”
“Zawsze miło, czysto, zadbane toalety na stacji Shell w Szubinie. Panowie bardzo dbają o porządek i czystość. Nie ma znaczenia, o której się zajedzie do WC, czy wczesny ranek i środek tygodnia, czy niedziela. Dziś w godzinach około 9.30 nieskazitelny porządek w niedzielę. Brawo Panowie. Dobrzy pracownicy. Życzyć można sobie takiego zaangażowania w toaletach na innych stacjach. Wdzięczna podróżna. W ocenach 5 na 5, daję ocenę 5+. Pozdrawiam.”
“Nowej młodej Pani z żabki, polecam zajmować się klientami, i zwracaniem uwagi kto stoi przy kasie (klient) a nie siedzenie na telefonie podczas pracy”
“Bardzo czysty i zadbany sklep. Duży wybór asortymentu i przedewszystkim bardzo miła i pomocna obsługa. Widać że pracujące tam Panie lubią swoją pracę. Napewno tam jeszcze wrócę”