Nowy Szpital w Nakle i Szubinie
“2 tygodnie temu miałam zabieg na przepuklinę pępkową.Zostałam objęta bardzo dobrą opieką.Pani anesteziolog wszystko wytłumaczyła.Pan chirurg również wszystko jasno wyjaśnił.Personek na wysokim poziomie.Opieka ,empatia i okazanie serca Dziękuje i życze wszystkiego dobrego Szubin (chirurgia)górą❤️❤️❤️❤️”