Chamier-Gliszczyńska Anna. Salon fryzjerski
“Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia i modelowania! Bardzo przyjemne miejsce i sympatyczna atmosfera.”
Znaleziono 6 wyników
“Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia i modelowania! Bardzo przyjemne miejsce i sympatyczna atmosfera.”
“Bardzo polecam panią Michalinę! Zarówno do farbowania włosów jak i strzyżenia.”
“Jestem bardzo zadowolony z usługi. Bardzo polecam.”
“Bardzo profesjonalna i przemila Pani wykonujaca trwała. Przed wizyta w salonie balam sie fryzjerów (spalone i zniszczone wlosy, krzywe cięcia), przekonana opiniami jednak skorzystałam z uslug salonu. Nie żałuję, nigdy nie byłam tak zadowolona ze swoich włosów. Są lekkie nawilżone i przepieknie ukladaja się w sprężynki. Napewno wrócę. Bardzo gorąco polecam. Cudowne miejsce, pyszna kawa i profesjonalne podejscie do klienta.”
“Przyjazne miejsce, świetna obsluga”
“Bardzo dobra cena i potem dobra fryzura”