Przegląd katalogu
- 797 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 797 wyników
Przeglądaj grocery store w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 797 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 223,826 opinii i ocen.
“Otwarte w niedzielę. To wystarczy na 5 gwiazdek. Codziennie świeże pieczywo i miła obsługa. Płatność kartą jak i blikiem. W godzinach porannych możliwe kolejki, ale to zrozumiałe jeżeli ktoś chce zjeść świeże śniadanie. Polecam.”
“Osiedlowy sklep w którym zjadziesz to co potrzebujesz na codzień. Otwarty cały tydzień i to w niedzielę też:-)”
“Sklep osiedlowy. Pracownicy sympatyczni, sklep jest zawsze czysty, niczego nie brakuje .”
“Obsługa miła grzeczna z dowcipem co jest rzadkością w tych ponurych czasach, sklep bardzo ładnie przystojny na święta, fakt czasem nie ma cen przy towarze ale zawsze można podejść zapytać, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś odmówił sprawdzenia ceny, Bądź pokazania, gdzie dana rzecz się znajduję. Mogę współczuć, tylko co niektórych klientów i gratulować cierpliwość bo nie jednemu chce się zwrócić uwagę.”
“Ostatnio jestem tam częstym gościem. Miła obsługa! I na spokojnie na luzie bez ścisku można zrobić zakupy! ( nie to co w pobliskiej Biedronce) przede wszystkim jest tu porządek! Nie ma żadnych palet rozstawionych na środku sklepu, można spokojnie przejść, nawet przy większym ruchu zakupy w tym sklepie to przyjemność. Polecam!!!”
“Duży asortyment, towar świeży, kasa bezobsługowa jest zawsze czynna a to duży plus. Polecam jako najlepszą Żabkę w okolicy.”
“Zostałem obsłużony przez bardzo miłą kasjerkę. Smaczne jedzenie zostało podane bardzo sprawnie :) polecam ten sklep”
“Bardzo fajny sklep przystępne ceny i jakość też super. Oczywiście obsługa przemiła.”
“Miła obsługa i widać że pracują tu fachowcy a i ceny są dostępne polecam”
“Ładny sklepik osiedlowy, dobrze zaopatrzony.”
“Malutka żabka, ale obsługa zawsze przemiła!!! Zawsze zadowolona”
“Właściciele wygrywają wszystko swoim podejściem do klienta i pozytywną energią! Mimo, że na przeciwko jest biedronka to często robię tu zakupy właśnie dla klimatu, żartu, miłej rozmowy czy fajnego nienahalnego doradztwa. Człowiek czuje się zaopiekowany, od razu ma lepszy dzień. Wielki szacun dla Was, że takie pospolite miejsce może być tak świetne!”
“Głównie zaglądałam do sklepów w galerii. Park handlowy po drugiej stronie ulicy jakoś nigdy nie zachęcał mnie do wizyty,ale jak zobaczyłam w tv reklamę Jula,to stwierdziłam, że warto zobaczyć i byłam miło zaskoczona. Lampki solarne, świąteczne dekoracje czy słodycze. I oczywiście miła obsługa i czytelne informacje na hali sprzedażowej. (: Nie lubię pisać opinii,ale widzę,że internet wszystko przyjmuje, nawet największe brednie, więc dodam coś od siebie, coś pozytywnego co pewnie malkontentom się nie spodoba.. ;) Czytając niektóre komentarze zastanawiam się czy trzymać się za brzuch ze śmiechu czy za głowę widząc jak ludziom odbija i traktują pracowników sklepów jak gorszy sort. Sama pracuję w handlu,sama też jestem klientkom i czasami odczuwam frustrację po obu stronach. Jak przychodzę do dyskontu,marketu, to wiem po co i czasami posiłkuję się stroną internetową lub aplikacją Lidla, Biedronki, Auchan,Jula ( swoją drogą przejrzysta i łatwa w obsłudze strona). Nie robię awantury pracownikom, bo nie pamiętają,gdzie dana rzecz jest czy nie mają wiedzy na poziomie eksperta np. w branży budowlanej. Niestety kilka razy byłam świadkiem jak pani lub pan patrzył w telefonie, aby powiedzieć klientom coś więcej,to zamiast podziękowań otrzymali pełne pogardy komentarze. Kiedyś przy kasie była długa kolejka i jakiś pan chciał odebrać zamówienie internetowe. Kasjer odesłał go do widocznego zaraz przy wejściu punkty obsługi,to ten do niego wyskoczył z pretensjami, że nigdzie takiego punktu nie ma, nikt tam nie stoi,a potem nie mógł tam trafić. Oczywiście odbierał dużą paczkę. Naprawdę znam stres jaki towarzyszy pracownikom tego czy innego sklepu,bo sama tego doświadczam na codzień, więc mam nadzieję, że moja opinia dotrze nie tylko do sklepu Jula, ale również jej klientów i to będzie kierunek zwrotny w podejściu do drugiego człowieka w świecie,gdzie coraz mniej uśmiechu i dobrego słowa. Pozdrawiam:)”
“Dobre miejsce na kupno wyposażenia do domu. Duży wybór i przystępne ceny. Warto zajrzeć”
“Doskonała obsługa. Profesjonalne doradztwo. Wszystko w miłej atmosferze. Pan pracujący na sali zasłużył na świąteczną premię. Polecam, ja na pewno tu wrócę.”
“Polecam z całego serca!♥️ Wypiłam tutaj pyszną kawkę oraz zjadłam najlepszego w swoim życiu pączka oraz jagodziankę, a raczej dwie :) koniecznie musiałam skorzystać z dokładki. Jestem w Bydgoszczy przejazdem więc nie będę miała okazji skosztować takich dobroci w swoim miejscu zamieszkania. Super obsługa , bardzo miła i przyjemna. Niedawno stamtąd wyszłam, a z chęcią bym tam jeszcze dzisiaj wróciła. Fajne miejsce żeby wygodnie się rozsiąść, skosztować pysznej kawki oraz zjeść coś smacznego.”
“Czysto,duży asortyment, miła obsługa”
“Witam miałem pszyjemność zakupu internetowego części do mojego auta komunikacja i pamięć o kliencie po zakupach i czas realizacji wysyłki na dzisiejsze czasy oceniam na bardzo dobry z plusem szczeże polecam”
“Bardzo miła obsługa :) pani Monika, akurat była na zmianie. Duża wiedza i bardzo pomocna. Będę polecać.”
“Super ekipa. Dobre interesy się robi w hurtowni Trops na ulicy Fabrycznej. Materiały dostępne na miejscu. Jeśli brakuje zamawiają odrazu. Cierpliwi. Dodam że współpracuje jako firma ok 10 lat i bez uwag. Polecam.”
“Miła obsługa, rzetelne podejście, szeroki asortyment, wszystko na miejscu. Polecam części firmy quaro, występują w wersji wzmocnionej czyli lepsze niż oryginalne.”
“Wysoki poziom obsługi. Pani ekspedientka bardzo miła. Przy tak dobrej obsłudze, chętnie będę zajeżdżała na tę stację po paliwo.”
“Blisko przystanku MPK i parkingu”
“Nie tylko monopol, ale także spożywka, napoje, zakłady lotto i to w niedziele i święta, super obsługa - polecam.”
“Eldorado na Bartodziejach 24 na dobę czyli sąsiad Sahara w pysku królestwo za chłodnego browara”
“Miła obsługa i zawsze świeże pieczywo, również ciasta, dla mnie wygodne, bo mam blisko.”
“Duży wybór mebli tak klasycznych jak i nowoczesnych i trafić mozna naprawdę zachęcające przeceny i promocje na meble wystawowe, jest dużo mebli ze skóry oraz zwykłej tapicerki naprawdę fajne krzesła i sypialnie a w całym kompleksie jest kilka sklepów meblowych sklep z wykladzinami z płytkami i kamieniem z sypialniami i materacami tak że każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Bardzo miła obsługa. Czysto, schludnie, duży wybór w sklepie. Polecam!”
“Dobre ceny piwa, nadal można coś kupić w okolicach 3zł.”