Przegląd katalogu
- 71 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 71 wyników
Przeglądaj flowers delivery w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 71 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 4,665 opinii i ocen.
“Dziewczyny przeszły same siebie! Nasze sale zapierały wdech w piersiach, były dokładnie takie jak sobie wymarzyłam. Cały proces ustalania dekoracji zarówno jak praca ozdabiania sal były bardzo profesjonalne, bezstresowe, z uśmiechem. Dziewczyny są bardzo otwarte na każdy pomysł i dzięki nim marzenia stają się rzeczywistością.”
“Super miejsce, można tanio kupić kwiaty. Jedyny minus to brak cen na widoku.”
“Jestem zachwycona obsługa i doradztwem, na pewno będę wracała ♥️”
“Z całego serca polecam Kwiaciarnię ZielONA , profesjonalnie i rzetelne podejście do zamówienia, piękne na czas zamówione świeże kwiaty, zrealizowane z pasją i z pełnym wkładem serca. Gorąco polecam i dziękuję bardzo za wykonanie fantastycznego Flower boxsa :) Pozdrawiam serdecznie Panią która zrealizowała mi zamówienie :)”
“Fantastyczna obsługa, fachowo i bez zbędnego patosu. Kultura oraz profesjonalizm. Przepiękna wziazanka w bardzo dobrej cenie. Miejsce w 100% godne polecenia. Dziękuję”
“Bukiet gustownie skomponowany, kwiaty świeże, stoją w kwiatomacie ze zbiornikiem na wodę (zabierasz go z kwiatami), świetna sprawa! Polecam”
“Kwiaty kupuję tylko tutaj i to od lat. Wchodzisz, zamawiasz, miło rozmawiasz, niedużo zapłacisz i wychodzisz... potem wracasz. Proste? Ja to miejsce uwielbiam i polecam.”
“Miejsce, gdzie kwiaty są świeże, bukiety robione z sercem za przystępną cenę. Jest to moja ulubiona kwiaciarnia od dwóch lat i z czystym sumieniem polecam każdemu ❤️”
“Zawsze kupuję kwiaty u Pani Kasi i zawsze budzą zachwyt. Pani Kasia ma znakomity gust i doskonale potrafi dobrać kwiaty do okazji. Cóż chcieć więcej? Zdecydowanie polecam. Leszek”
“Wspaniała obsługa. Zamawiałam wszystkie bukiety na ślub, były przepiękne. Przystepne ceny POLECAM”
“Dziekuje dziewczyny za wspaniały wianek na drzwi i stroik swiateczny który będzie dodatkiem do stołu światecznego. Polecam z czystym sercem Pracownie Florystyczna MIKADO. Jesteście najlepsze w tym co robicie.”
“Dobre ceny, bardzo duży wybór, przyjazny personel.”
“Największy plus za elastyczność. Otwarte od 6.15, każdy zdąży załatwić zakup. Plus robią piękne wieńce.”
“Piękne miejsce z jeszcze piękniejszymi kwiatami! Obsługa na najwyższym poziomie – przemiła, pomocna i z dużą wiedzą. Kupiłem tu róże, które były zachwycająco świeże i pięknie ułożone. Widać, że pracują tu ludzie z pasją. Na pewno wrócę i serdecznie polecam każdemu, kto szuka wyjątkowych kwiatów i profesjonalnej obsługi!”
“Pani Daria to profesjonalistka przez duże P. Jest niesamowitą inspiracją, ale również potrafi spełnić pomysły klientów ;) Ma wielkie serce do swojej pracy, jak i do ludzi. Dzięki temu miejscu nasze wesele było oprawione jak z bajki. To nie tylko kwiaty, ale również elementy wystroju, tablice powitalne, serwetki, dodatki - czego dusza zapragnie :) Kontakt z Panią Darią jest świetny, ma wiele cierpliwości do lawiny pytań ;) Bardzo dziękujemy jeszcze raz za wszystko i do zobaczenia ♥️ Magda i Mateusz Przymorscy”
“Przepiękne kwiaty, ułożone w cieszącą oko kompozycję. Bukiet wytrzymał długi czas. Polecam !”
“W lipcu zamawialiśmy kwiaty na obrony. Bukiety zrobiły ogromne wrażenie nie tylko na studentach, ale również na wykładowcach. Florystka, która otrzymała tylko informacje, że bukiet ma być w pastelowych kolorach stanęła na wysokości zadania, a nawet powiedziałabym, że podniosła poprzeczkę innym kwiacieniom. Bukiet, a właściwie kilka bukietów (niestety zdjęcie mam tylko jednego) były przepiękne i z tego co wiem trzymały się bardzo długo. Polecam Kwiaciarnie Bloomi każdemu.”
“Aż dziwne, że jeszcze nie oceniłem tego miejsca. No cóż - generalnie polecam! Chyba najlepsza kwiaciarnia w Bydgoszczy! :)”
“Obsługa bardzo miła, realizacja zamówienia przebiegła pomyślnie. Kwiatki bardzo ładne.”
“Jeśli chcesz mieć przepiękne dekoracje w dniu ślubu to nie zastanawiaj się tylko wybierz kwiaciarnię Osova. Super kontakt , dużo pomysłów, piękne kwiaty i dekoracje. Wystrój kościoła robił niesamowite wrażenie (piękne, delikatne dekoracje z dużą ilością zieleni i eleganckimi białymi i kremowymi kwiatami). Bukiet ślubny był jeszcze piękniejszy niż sobie wymarzyłam. Wszelkie inne dodatki tj. butonierki, korsarz i dekoracja sali weselnej były również fenomenalne. Kompozycje kwiatowe były świeże, wysokiej jakości i świetnie się prezentowały. Wszystko było zgodne z ustaleniami, a nawet przerosło nasze oczekiwania.”
“Pani Dorota, to pełna energii i pomysłowości kobieta, która zamieni każde wnętrze w przepiękny kwietny ogród. W najważniejszym dla Nas dniu udekorowała salę weselną (24.06.2023 w Golubiu-Dobrzyniu), kwiatami tj. piwonie i eukaliptusy. Jesteśmy totalnie zaskoczeni ilością kwiatów i stylem, który Pani Dorota zaproponowała. Dodatkowo byliśmy zaskoczeni aranżacjami typu: ozdoby szklane, pływające świeczki, indywidualne ozdoby stołów i "ścianki" z inicjałami wraz z kurtyną świetlną. Kwiaty i ozdoby świetnie nadały nastrój wnętrzu i stały się fajną pamiątką dla gości. Z całą pewnością polecamy Panią Dorotę, za profesjonalizm i całkowicie indywidualne podejście do klienta, a przede wszystkim za zaangażowanie w 100%. Pani Dorocie można z pewnością powierzyć zadanie, na pewno nie zawiedzie swoją pomysłowością, a przeciwnie dołoży ogrom pracy od siebie. Pani Dorota poza umową pięknie ustroiła również wejście do sali weselnej, łazienki, samochód i wiele innych. Dziękujemy, że pomimo odległości, podjęła się Pani zadania. Pozdrawiamy Adrianna i Mateusz Szymczuch ;)”
“Piękne kwiaty, miła obsługa. Polecam wszystkim:)”
“Świetnie wykorzystana przestrzeń, już od wejścia widać dbałość o kwiaty i ich aranżację. A później jest tylko lepiej, bo zdecydowanie najlepszym elementem pięknej kwiaciarni jest obsługa. Pani Ewa od razu wyszła mi naprzeciw i z uśmiechem oraz uprzejmością pomogła dobrać najlepsze z kwiatów na prezent, mało tego ozdobiła je znacznie lepiej niż mógłbym oczekiwać (jak typowy facet, na kwiatach czy ich estetyce w ogóle się nie znam ;)). Dziewczyna była zachwycona pięknymi niezapominajkami, ślicznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!”
“Kwiaty bardzo dobrej jakości. Mnogość asortymentu zadziwia. Gatunki które w większości kwiaciarni są wyłącznie na zamówienie.Za ladą Pani u której widać, że kwiaty to coś więcej niż roślina.”
“Świetna kwiaciarnia, w której można kupić najlepsze storczyki w wielu wariantach. Ceny uczciwe. Do tego wspaniała obsługa, której zależy. Służą radą, są mili i pomocni. Atmosfera niemal rodzinna.”
“Polecam ! Zawsze dostaje świetne kompozycje ze świeżych kwiatów. Adekwatny stosunek jakości do ceny.”
“Jak zwykle bardzo miła obsługa. Kwiaty świeże, a bukiety pięknie i profesjonalnie skomponowane pod konkretne zamówienia i okazję.”
“Jak zawsze pięknie i staranie przygotowane :) Bardzo wysoka jakość w stosunku do ceny !!! Gorąco Polecam :)”
“Polecam!!! Nigdy się nie zawiodłam. Bukiety ,wiązanki zawsze zachwycają`-przekraczając moje oczekiwania. Kwiaty ZAWSZE świeże!! GORĄCO POLECAM!!! Ostatnio zamówiłam wiązankę okolicznościową (pogrzeb), i pomimo późnej pory gdy składałam zamówienie wszystko zrealizowane na czas.”