Przegląd katalogu
- 467 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 467 wyników
Przeglądaj fizjoterapia w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 467 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 15,300 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fizjoterapia z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Nakło nad Notecią i innych.
“Świetne podejście do małych dzieci. Moja 20 miesięczna córka odrazu polubiła Panią przy czym badanie nie sprawiło wielkich trudności. Dostałam mnóstwo wskazówek i podpowiedzi co dalej robić. Także polecam z czystym sumieniem. Bardzo miła Pani i dobra atmosfera!”
“Bardzo polecam doktora Szczepańskiego! Konsultacja przebiega w bardzo miłej atmosferze. Lekarz dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia, szuka rozwiązań i szczegółowo wyjaśnia kolejne kroki. Pełen profesjonalizm!”
“Polecam szczerze Panią Magdę. Z moim nietypowym problemem chodziłam do wielu "specjalistów" jednak żaden z nich nie widział wady postawy, którą mam od dzieciństwa. Dopiero Pani Magda spojrzała na mnie jako całość i na pierwszej wizycie wiedziała czym spowodowany jest ciągły ból. Po 7 miesiącach od pierwszej wizyty wiem, że ćwiczenia pomagają na ból a i udało się osiągnąć progres dotyczący wady postawy. Przed nami jeszcze wiele pracy, ale pierwsze rezultaty już widać. Polecam z całego serca, w Synapsie pracują prawdziwi specjaliści, którym zależy na dobru pacjenta, a nie na jego portfelu. Cieszę się, że ostatecznie tutaj trafiłam! Pozdrawiam :)”
“Kameralna siłownia z dobrą energią, swobodną atmosferą i profesjonalnym podejściem. Trenerzy są pomocni i zaangażowani. Idealne miejsce do ćwiczeń bez zbędnej spiny. ;)”
“Serdecznie polecam Kamila i go Ekipę ! Ludzi którze zmieniają świat ! To jest wyższa szkoła medycyny , dzięki takim ludziom możemy nie martwić się o przyszłość ! Indywidualne podejście do pacjenta , fachowość w rękach , pasja - to jest mega ! Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim!”
“Miałem przyjemność trafić pod opiekę Karoliny i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to fizjoterapeutka z ogromną wiedzą, pasją i sercem do swojej pracy. Już od pierwszej wizyty czuć profesjonalizm, spokój i pełne zaangażowanie. Karolina dokładnie wyjaśnia, skąd biorą się dolegliwości, co będzie celem terapii i jakie działania należy podjąć także poza gabinetem, żeby osiągnąć trwałą poprawę. Dzięki indywidualnemu podejściu i świetnie dobranej terapii odczuwam realną różnicę – zarówno w zmniejszeniu bólu, jak i w poprawie komfortu na co dzień. Ćwiczenia są konkretne, przemyślane i co najważniejsze — skuteczne. Karolina potrafi zmotywować, słucha pacjenta i zawsze szuka najlepszych rozwiązań. To specjalistka, której można w pełni zaufać. Z całego serca polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej, empatycznej i skutecznej fizjoterapii!”
“Super pomocne zabiegi . Polecam”
“Rewelacja Miła rodzinna atmosfera a co najważniejsze są mega efekty także serdecznie polecam wszystkim”
“Fantastyczne miejsce na odpoczynek. Miejsce godne polecenia: cudowna atmosfera, spokój, cisza i bardzo dobre jedzenie. Domek na wodzie "Dunaj" to dodatkowa atrakcja dla wędkarzy gdzie wspólnie z rodziną można odpocząć. Dziękujemy. Pozdrawiamy. Agnieszka, Andrzej”
“Rehabilitacja na wysokim poziomie. Profesjonalnie i specjalistycznie.Czysto i schludnie w całym ośrodku. Wyżywienie ok.”
“Dobrze i tanio. Są miejsca, gdzie za podobną usługę w Chełmnie zapłacę razy 3 drożej. Skutecznie rozbite przykurcze po 6 tyg. ciężkiego obozu. Polecam.”
“Ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta oraz świetna atmosfera podczas każdej wizyty sprawiają, że wraca się z pełnym zaufaniem. Pomogła mi nie tylko wrócić do formy po kontuzji, ale też nauczyła, jak lepiej dbać o swoje ciało na co dzień. Fach w ręku, serce na dłoni – Pani Kasia to prawdziwa pasjonatka swojej pracy!”
“Pani Ania to profesjonalistka w swoich fachu,po bólu pleców ani śladu. W gabinecie atmosfera, która sprzyja relaksowi. Polecam serdecznie”
“Polecam Centrum Rehabilitacji na ul. Grunwaldzkiej, szczególnie opiekę rehabilitacyjną u Pani Marty Jagły. Jest to osoba bardzo zaangażowana w opiekę nad pacjentem czy to w ramach Luxmed czy też prywatnie. Wykorzystuje różne techniki, ciągle sie rozwija.”
“Chciałabym serdecznie podziękować Pani Justynie za jej profesjonalizm, zaangażowanie i ciepłe podejście podczas wizyty. Bardzo cenne są też ćwiczenia zalecone do samodzielnej pracy w domu. Pani Justyna to osoba, która doskonale zna się na swojej pracy i zawsze dba o potrzeby pacjenta. Z całego serca polecam ją każdemu, kto potrzebuje skutecznej i pełnej empatii pomocy”
“Byłam dziś z córką u Pana Aleksandra fizjoterapeuty. Jeśli oceniać w skali od 1-10 to wszystko na 10 ☺️ Rzetelnie przeprowadzony wywiad z pacjentką, dokładnie wytłumaczony problem schorzenia oraz plan leczenia. Jesteśmy pełne optymizmu, że będzie dobrze ☺️ czekamy na następną wizytę☺️”
“Od 8 lat jak nie dłużej nie znam lepszej specjalistki od masażu :-) Wie gdzie i jak nacisnąć żeby przestało boleć. Cudowne łapki normalnie :-) Żona na pazurki też nie chce chodzić gdzie indziej mimo że o termin do Pani Moniki nie jest łatwo. Nie zauważyłem żeby żona kiedykolwiek wróciła z tego gabinetu nie zadowolona ze swoich pazurków :-) Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić ten gabinet :-)”
“Niezwykła pomoc od Pani Angeliki oraz relaks gdy bolące miejsca w błogość się zamieniają. Z czystego serca polecam!”
“Syn jest po rekonstrukcji ACL I częściowym usunięciu łąkotki. Trafił pod opiekę p. Julii. Pracują razem m-c. Po 2 wizytach byl wiekszy progres niż po 2 tyg poprzedniej rehabilitacji. Minął miesiąc od zabiegu i 2,5 tyg pracy z p. Julią. Syn odstawił kule, chodząc nie kuleje. Noga coraz silniejsza. Chodzi na konsultacje 2x w tygodniu plus pracuje w domu zgodnie z wytycznymi. Oprócz ćwiczeń ma masaże, zabiegi fizykoterapii, wsparcie. Polecam z całego serca”
“Panią Kasię polecił mi ortopeda niemal 10 lat temu po urazie obojczyka. Profesjonalna, z indywidualnym podejściem do pacjenta, bardzo pomocna. Korzystam z jej usług od lat i zawsze jest w stanie zdiagnozować problem i dać ulgę w bólu, i szybko usprawnić. Jest to niezwykła osoba, bardzo pozytywnie nastawiona do życia, co przekłada na każdego pacjenta i jego rehabilitację, dając nadzieję i spełniając ją – szybkiego powrotu do formy. Polecam gorąco!”
“Bardzo dziękuję Panu Darkowi oraz Panu Dominikowi profesjonalistom z Optimove, za przywrócenie sprawności i okazaną dobroć. Szczególne podziękowania dla Pana Dominika, który prowadził fizjoterapię. Życzę Panom wszelkiej pomyślności. Wdzięczna pacjentka.”
“Bardzo polecam. Jestem klubowiczem 36 minut w innym mieście. Przyjechałem do Bydgoszczy na 2 tygodnie, 36 minut Bartodzieje, bez problemu pozwoliło mi kontynuować treningi u siebie. Bardzo przyjemne miejsce, sympatyczni i kompetentni fizjotrenerzy. Dziekuję”
“Masaż konkretny, przy czym Panie bardzo sympatyczne, pomocne, służą radą. Serdecznie Polecam!”
“Polecam z całego ❤️ Pani Natalia z mega podejściem do dziecka. A co najważniejsze terapia pomaga. Żałuję że dopiero teraz korzystamy z pomocy.”
“Świetna obsługa i bardzo miła atmosfera! Badanie wzroku przebiegło profesjonalnie i wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Takie indywidualne podejście do klienta się ceni. Zdecydowanie polecam!”
“W sobotnie ponure południe spędziłam 110 minut fantastycznie się relaksując. Serdecznie dziękuję Pani Asi za jej profesjonalizm. I na pewno do zobaczenia”
“Super miejsce, fajne warunki, dobra kadra, parking”
“Gorąco polecam krótkie terminy byłam na masażu u Pana Jakuba rewelacja masaż super”
“Pani Iza Złamańczuk z Sensica - dla mnie terapeutka na 100 gwiazdek. Polecam. Nie wiem ile skorzystałam na kompetencji a ile ze szczerej empatii, takiej naturalnej. Zobaczyłam, że depresji można się nie wstydzić, zaczęło się bezpiecznie. Będę dalej, pomaga.”
“Moja pierwsza wizyta w ActiveCentrum przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Masaż z rąk Pani Martyny - rewelacja. Pełen profesjonalizm. Na pewno tam wrócę.”