Przegląd katalogu
- 668 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 62% Ze zdjęciami
Znaleziono 668 wyników
Przeglądaj clothing store w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 668 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 128,393 opinii i ocen.
“Polecam zakupy w tym sklepie, duży wybór rzeczy i co ważne rzeczy są dobre gatunkowo i w dobrej cenie.”
“Najmilsza i doświadczona obsługa, duży wybór, dobra jakość :)”
“Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat Pani Sandry ze sklepu Halfprice w Galerii Pomorskiej. Miałem przyjemność skorzystać z jej pomocy podczas zakupów i muszę przyznać, że jej profesjonalizm oraz życzliwość znacząco wpłynęły na moje doświadczenie. Pani Sandra była niezwykle pomocna w sfinalizowaniu transakcji, cierpliwie odpowiadając na moje pytania i doradzając, co sprawiło, że zakupy stały się przyjemnością. Jej zaangażowanie i uśmiech na twarzy naprawdę robią różnicę. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie, a Pani Sandrze należą się ogromne brawa za świetną obsługę!”
“Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Trafiłam tam wraz z mężem po tym jak zawiodłam się na butach firmy Kazar i z tego przypadkowego wejścia kupiliśmy juz tam 5 par obuwia. Bardzo wygodne buty, a dodatkową zaletą jest obsługa sklepu w Arkadach, szczególnie Pani która jest w soboty. Buty warte uwagi.”
“Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Trafiłam tam wraz z mężem po tym jak zawiodłam się na butach firmy Kazar i z tego przypadkowego wejścia kupiliśmy juz tam 5 par obuwia. Bardzo wygodne buty, a dodatkową zaletą jest obsługa sklepu w Arkadach, szczególnie Pani która jest w soboty. Buty warte uwagi.”
“Bardzo miła, pomocna i kompetentna (szczególnie Pani w ciemnych włosach i okularach ❤️) obsługa. Koszule świetnej jakości i pięknie skrojone. Mimo, że tym razem nie było tego czego szukaliśmy na pewno wrócimy.”
“Bardzo miła obsługa, pomocna i fachowa! Polecam!”
“A ja mam właśnie świetne wrażenia odnośnie obsługi. Jedna z pani trochę starsza od tych młodszych, bardzo uprzejma i pomocna.”
“Zawsze miła obsługa. Staniki i legginsy świetne na ćwiczenia. Skarpetki do jogi fajnie leżą trzymają się stopy. Jakość ok.”
“Po ciężkim dniu w pracy postanowiłam odwiedzić ponownie sklep PINKO i jak zwykle się nie zawidlam . Czyściutko, pachnąco, obsługa uśmiechnięta a Pani Katarzyna jeśli dobrze zapamiętałam imię bardzo sympatyczna i profesjonalna w swym fachu , wyszłam z piękna torebka ! Jeszcze tam wrócę!”
“Super sklep z super cichami. Super obsługa.”
“Po ciężkim dniu w pracy postanowiłam odwiedzić ponownie sklep PINKO i jak zwykle się nie zawidlam . Czyściutko, pachnąco, obsługa uśmiechnięta a Pani Katarzyna jeśli dobrze zapamiętałam imię bardzo sympatyczna i profesjonalna w swym fachu , wyszłam z piękna torebka ! Jeszcze tam wrócę!”
“Kupuję stacjonarnie od dobrych kilku(nastu) lat, jestem zadowolony z wyboru, jakości oraz cen. Dlaczego usuwacie tę opinię, skoro jest prawdziwa?!?”
“Zakupiłam dziś piękny płaszcz. Dziękuję za pomoc i rady bardzo miłej Pani sprzedawczyni.”
“Bardzo pomocne panie. Szukałem odpowiedniej koszuli na imprezę rodzinną. Polecam miła i przyjemna obsługa chętna do pomocy. Napewno wrócę”
“Duży wybór w przystępnych cenach. Polecam”
“Drogie buty z tego sklepu się rozkleiły. Nie było żadnego problemu ze zwrotem pieniędzy.”
“Dziś byłam obsługiwana przez przecudowną Panią Ninę. Pani w czarnych oprawkach, okulary. Bardzo uśmiechnięta, zarażająca pozytywną energią. Poleca produkty dedykowane do typu butów, które zakupiłam. Sprawnie pomogła odnaleźć poszukiwany rozmiar. Udzieliła cennych porad odnośnie konserwacji butów. Bardzo miło wspominam moją wizytę, z pewnością wrócę. Pani Nina naprawdę zna się na rzeczy. Oby więcej takich pracownikow w sieciówkach. Poczułam się szczerze zaopiekowana. Zdecydowanie polecam :)”
“Duży wybór i bardzo indywidualne podejście do klienta, zdecydowanie polecam! :)”
“Zostałam bardzo miło i fachowo obsłużona. Pani blondynka we włosach do ramion bardzo chciała mi pomóc i dobrać odpowiednią bieliznę. Na pewno tam wrócę. Polecam.”
“Pożądane buty,obsługa doskonała polecam”
“�witam reklamowałem buty w tym sklepie, reklamacja została uznana,dostałem zwrot gotówki. Obsługa bardzo miła, polecam.”
“Kupiłam bluzą, została bardzo zadowolona”
“Bardzo sympatyczny sklepik. Polecam skarpetki z imionami - super pomysł na upominek i całkiem niedrogo. Miła obsługa.”
“Pomocna obsługa fajne rabaty ,warto miec aplikacje w telefonie dla kolejnych rabatów .Odziez dobrej jakosci i wykonaniu”