Przegląd katalogu
- 175 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 27% Ze zdjęciami
Znaleziono 175 wyników
Przeglądaj biuro podróży w Świeciu, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 175 wyników w Świeciu, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 24,609 opinii i ocen.
“Super miejsce dla miłośników deskorolek, rolek i nie tylko. Obok znajduje się plac zabaw dla młodszych dzieci.”
“Sklep jest ok..zawsze znajdę to czego szukam ..jest świeże i dobre jedzenie”
“Dyskont jak dyskont, ale Panie na sali zawsze odpowiedzą na pytanie klienta.”
“Bardzo miła obsługa chociaż wyglądają na zamęczonych.”
“Miła,profesjonalna obsługa. Jak najbardziej polecam.”
“Miła obsługa, czysto. Ceny przystępne.”
“Ochroniarz sztywny git, brak palet na przejściach co w innych biedronkach jest utrudnieniem”
“Czysto i dobry wybór produktów. Kasy samoobsługowe robią robotę.”
“Trafiliśmy przypadkiem, ale milo się zaskoczyliśmy. Właściciele są mili i uprzejmi. Woda gorąca, stanowisko do mycia naczyń, toaleta, fajnie kameralnie z widokiem na zamek obok. Fajnie i polecamy na niekrótki pobyt. A no jeszcze ogromny plus - dog friendly :)”
“Bardzo polecam, pomocy kierownik i porządek w sklepie!”
“Do Media Expert w Świeciu zaglądam regularnie, bo zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo i sprawną obsługę. Sklep jest dobrze zatowarowany, a nawet jeśli czegoś akurat nie ma na miejscu, pracownicy pomagają zamówić i sprowadzić w krótkim czasie. Ceny konkurencyjne, a promocje naprawdę potrafią się opłacać. Ostatnio kupowałem tutaj telewizor i dzięki pomocy Pana Ariela udało się dobrać model idealny do mojego salonu. Wszystko zostało spokojnie wytłumaczone – od parametrów po gwarancję i dodatkowe opcje. Widać, że pracownik zna się na rzeczy i ma cierpliwość do klienta. Polecam z czystym sumieniem.”
“Piękne miasto bardzo się rozbudowało przez ostatnie lata.Tyle nowych zmian ,nowych budynków, osiedli ,ulic .Wszystko bardzo cieszy oko .”
“Stacja zapomniana przez Boga i przez ludzi.”
“Mam bardzo duży sentyment co do tego miejsca związany z czasami, w których uczęszczałem do pobliskiego liceum - bywało, że właśnie tu na przerwach biegałem z kolegami się odpalić. Z tego, co wyczytałem, to imię harcmistrza Czesława Porożyńskiego nadano temu miejscu w zeszłym (czyli w 2024 r.). Nie wiedziałem o owym harcmistrzu zupełnie nic, tym bardziej więc postanowiłem się dowiedzieć i cieszę się, że to zrobiłem. Okazało się że był wielkim patriotą i dużo zrobił dla tego regionu, a ja - jako, że również czuję się patriotą - miałem powód do odczucia dumy i uśmiechu na twarzy oraz poczucia jakiegoś wewnętrznego zadowolenia. Takie rzeczy są ważne zwłaszcza w czasach, gdy praktycznie na naszych oczach rozgrywają się rzeczy w wielu aspektach przypominające zbrodnie mające już kiedyś miejsce, tyle, że dotyczące wtedy nas samych. Super, bo dzięki takim inicjatywom poznaję jakieś malutkie i wielkie zarazem kawałeczki naszej polskiej historii. Co do samego skweru, to jak już wspomniałem w dodatkowych informacjach, nie ma tu toalet, a nawet miejsca w ostateczności mogącego jakoś się nadać. Nie ma też jako takiego parkingu - jeden malutki przy pobliskiej szkole (przeważnie całkowicie zastawiony) oraz drugi przy Zakł. Diagnostyki Pojazdowej i warsztacie naprawczym przy ul. Południowej. Plac zabaw jest dobrze zorganizowany, dający możliwość bezpiecznej zabawy dla dzieci i młodzieży oraz czysty, zadbany. Również park. Znajdują się tu również 2 pomniki przyrody - stare cisy, które robią wrażenie nie tyle wyglądem, co swym wiekiem. Generalnie miejsce jest bardzo miłe, ciche i spokojne, dające przyjemne ukojenie od hałasów miasta. To tyle. Serdecznie pozdrawiam.”
“Cmentarz jest raczej trudny do oceny. Ten z pewnością jest zadbany, czysty. Jedyny - dość powarzny mankament, to to, że jest do niego trudny i zawiły dojazd, o ile w ogóle aktualnie jest. Trwa koło niego przebudowa i modernizacja ważnej i ruchliwej trasy. Ostatecznie w pobliżu jest parking sąsiadujący z tamtejszą szkołą. Pozdrawiam.”
“Nie mógłbym inaczej ocenić tego miejsca - to moja parafia, a na tym cmentarzu mam pochowanych swoich bliskich. Ale nie tylko dlatego. Od około roku, może trochę dłużej, wreszcie zaczęły się na nim prace porządkowe, dzięki którym miejsce to odzyskało należne mu poszanowanie, splendor. Powstały alejki, a na zamieszczonym zdjęciu widać figurę Matki Boskiej tulącej małe diecko - pomnik ku pamięci nienarodzonych i utraconych dzieci. Nowa brama, latarnie wzdłuż wspomnianej alejki, no i monitoring na złodziei i wandali. Jest też pierwszy grób - miejsce pochówku naszego poprzedniego księdza proboszcza (niech Mu ziemia lekką będzie). No i zaczęły się też częstsze odwiedziny - jeszcze z miesiąc temu będąc "na grobach swoich bliskich" przeważnie nikogo nie spotykałem, a teraz praktycznie zawsze ktoś tu jest. Myślę, że to dobrze. Można podjechać pod sam cmentarz - jest trochę miejsc do zaparkowania, a i trafić jest bardzo łatwo. To tyle - pozdrawiam serdecznie.”
“Ładny pomost z pięknym widokiem na rzekę.”
“Bardzo ładny i zadbany cmentarz”
“Przyjemna, oznakowana trasa spacerowa z pięknymi widokami.”
“Mural naprawdę ciekawy warty zobaczenia”