Przegląd katalogu
- 2,347 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 43% Ze zdjęciami
Znaleziono 2347 wyników
Przeglądaj szpital w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,347 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 82,585 opinii i ocen.
“Na masaż kobido trafiłam do Pani Karoliny i od pierwszych chwil wiedziałam, że jestem w najlepszych możliwych rękach. Niezwykła atmosfera, spokój i pełen profesjonalizm sprawiły, że mogłam całkowicie się odprężyć. Pani Karolina z ogromną uważnością podeszła do moich napięć, wszystko dokładnie wyjaśniła i dostosowała masaż do moich potrzeb. Po zabiegu czułam lekkość, wyciszenie i realną ulgę :)”
“Profesjonalne podejście do pacjenta cierpliwość serdeczność a przede wszystkim pomoc, nie tylko w problemach reumatologicznych ale również znalazłam tam rzetelną pomoc mgr. fizjoterapeuty z wieloletnim doświadczeniem, który prowadzi wspaniały zespół. Serdecznie polecam”
“Dr. Paweł Konarzewski jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Już kilkakrotnie korzystałam z jego pomocy i zawsze z pozytywnym efektem.”
“Polecam bardzo tę agencję ubezpieczeniową. Zawsze znajdą najlepszą ofertę w konkurencyjnej cenie. W razie pytań, wszystko wyjaśnią w oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Ubezpieczam u Państwa 2 auta, motocykl i mieszkanie. Pod koniec polisy zawsze dzwonią z przypomnieniem, lub z ciekawszą/tańszą ofertą, co jest bardzo miłe. Polecam 100% :)”
“Dzięki Panu Dariuszowi wiem że wybrałam ubezpieczenie które spełnia moje potrzeby.Umie słuchać i dobiera produkt adekwatny do potrzeb. Rzeczowy i konkretny. Wrażenie robi również obsługa posprzedazowa,gdyż mam poczucie że nie jestem pozostawiona sama sobie i mogę liczyć na pomoc w każdym momencie,czego doświadczyłam osobiście. POLECAM !”
“Serdecznie polecam Panią Renatę. Będąc w ciąży korzystałam z masaży. Dzięki masażom ból pleców znikł ☺️ Po ciąży czas spędzony na masażu pozwala zapomnieć o codzienności i całkowicie się zrelaksować. Pani Renata jest bardzo sympatyczną osobą do której chce się wracać! Polecam raz jeszcze ☺️”
“Profesjonalne podejście do pacjenta, fachowe doradztwo w eliminacji bólu, szukanie przez Panią Magdalenę rozwiązań, które przynoszą ulgę w codziennym funkcjonowaniu.”
“Rewelacja, podczas podrozy greenvelo przestalo funkcjonowac mi sciegno Achillesa, bez problemu udalo sie wcisnac miedzy pacjentow planowych i wykonac zabieg fala uderzeniowa - jade dalej!”
“Sprawdzone i polecone miejsce, do którego trafiłam po złamaniu kości piszczelowej. Z pomocą Sylwii w ciągu niecałych trzech miesięcy od urazu wróciłam do pełnej sprawności i mogłam wrócić do aktywności sprzed kontuzji. Całość procesu wspierała Zuzia drenażem limfatycznym. Profesjonalna opieka, dużo edukacji na temat samego urazu, anatomii i fizjologii, dzięki czemu łatwiej było zrozumieć istotę całego procesu. Serdecznie polecam!”
“Polecam Pana Antoniego Nosalika, lepiej nie znajdziecie nigdzie. Wysłucha, wytłumaczy wszystko na spokojnie. Wizyta u Pana Antoniego to sama przyjemność!”
“Po raz kolejny korzystam z wiedzy i umiejętności Pana Przemka. Tym razem pojawiłam się w gabinecie z kolejnym problemem i jak zwykle perfekcyjne podejście do pacjenta….Polecam każdemu!!! Holistyczne podejście do pacjenta!!!”
“Polecam rechabilitacje w PRIMe Pani Weronika ma zlote ręce Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta Wstępny wywiad naprowadza na właściwą rechabilitacje Pani Weronika jest miła i znająca się na swojej pracy Jestem zadowolona z rechabilitacji u Pani Weroniki Poza tym pozostałe Panie są sympatyczne Bardzo miło się korzysta z ich zdolności Z całego serca polecam”
“Z ogromną przyjemnością wystawiam pozytywną opinię temu salonowi. Obsługa zachwyca kulturą osobistą, rzetelnością i indywidualnym podejściem. Dobrano mi okulary, które idealnie łączą komfort z elegancją, a cały proces – od konsultacji po odbiór – przebiegł w wyjątkowo przyjemnej atmosferze. Mam dużą wadę wzroku i pierwszy raz mogłam wybrać takie oprawki, jakie chciałam mieć od zawsze. Czuję, że trafiłam w miejsce, w którym naprawdę dba się o klienta. Z pełnym przekonaniem polecam.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Trzecie szkla w ciągu roku, zawsze sprawnie i fachowo. Dobry kontakt i doradztwo bez naciągania na wyższe koszty. Polecam .”
“Korzystałem z wielu salonów optycznych w Białymstoku. Z salonu na Wrocławskiej wyszedłem z uśmiechem na twarzy i co najważniejsze z nowymi okularami. Panie tam pracujące profesjonalnie doradziły szkła jak też same oprawki, a miła rozmowa i obsługa sprawiła , że napewno kiedyś tam jescze wrócę. Polecam wszystkim.”
“Polecam zdecydowanie, u mnie wszystko zaczęło się z polecenia. Od niezobowiązującej rozmowy telefonicznej, następnie kontaktu by porozmawiać o możliwych opcjach ubezpieczeń. Teraz mam kilka produktów dobranych typowo pod moje potrzeby. Pani Anna ma ogromną wiedzę, bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć, aby zrozumieć co tak naprawdę może nam się przydać, a co nie koniecznie. Po zawarciu umowy, nie zapomina o kliencie. Odzywa się od czasu do czasu, przypomina. Jest chętna pomóc i ponownie wytłumaczyć jak coś stało się nie jasne. Zdecydowanie polecam znajomym, ale także czytającym opinie.”
“Badzo dobry i szybki kontakt, korzystam od dawna i bardzo sobie chwalę. Polecam.”
“Firma godna polecenia,lider wśród ubezpieczeń, szybko, solidnie,miła obsługa, ceny niskie”
“Współpraca z Panią Aliną Czajkowską przyjemna, sprawna i bezproblemowa. W kontakcie profesjonalna, z wyraźną dbałością o interesy klienta, godna polecenia.”
“Podejście do pacjenta jest super. Za każdym razem jestem jasno informowana o tym co działo się przed i po wizycie ze stanem mojego zęba. Zero stresu, z lekarzami rozmawia się na prawdę w porządku. Cena leczenia również mnie bardzo zadowala :) Bardzo polecam!”
“Jestem zadowolona z mojego nowego uśmiechu, polecam. Profesjonalna, miła obsługa, indywidualne podejście, dokładność i dobre porady.”
“Jestem zachwycona efektami zabiegów u Pauli! Moja cera po oczyszczaniu i kwasach jest gładka, promienna i w końcu wygląda zdrowo. Długo walczyłam z trądzikiem i nic nie pomagało, aż w końcu trafiłam do Pauli i to była najlepsza decyzja Paula wszystko dokładnie tłumaczy, dobiera odpowiednie preparaty i dba o każdy szczegół. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i przede wszystkim widoczne efekty. Zdecydowanie polecam❤️”
“Wspaniała atmosfera oraz usługi na najwyższym poziomie ❤️”
“Bardzo polecam zabiegi w Kosmetologia Justyna Drozd! Doświadczenie i pasja w jednym. Każda wizyta to przyjemność i relaks. Atmosfera jest wspaniała, w tle zawsze gra przyjemna muzyka, jest czysto, schludnie, a dziewczyny są bardzo sympatyczne. Jako klient czuję się po prostu zaopiekowana. Jednak to wszystko nie miałoby znaczenia, gdyby nie jakość usług. Tutaj jest wszystko tak, jak powinno być. Miałam przyjemność korzystania z usług zarówno Justyny jak i Wiktorii. Obie dziewczyny robią perfekcyjne paznokcie i brwi! Nigdy wcześniej nie miałam tak pięknie opracowanych skórek i tak precyzyjnego i trwałego manicure. Mam trudne niewspółpracujące paznokcie, zazwyczaj po tygodniu miałam pierwsze odpryski. Justyna zajęła się tym problemem i dzięki jej doświadczeniu udało się okiełzać moją płytkę. Ogromnie doceniam tak indywidualne podejście ❤️ A niezdecydowanych zachęcam, by chwycić za telefon i umówić się na pierwszą wizytę :)”
“Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, bardzo sympatyczne Panie. Jeśli ktoś pragnie zrobić sobie odrobinę przyjemności koniecznie musi odwiedzić salon Izis. Joanna Kisielewska.”
“Bardzo polecam pełny profesjonalizm i jakość zabiegów . Obsługa miła i zna się na robocie . Polecam najlepszy salon w mieście”
“Salon z prawdziwego zdarzenia. Nie dość że wyjedziesz z pięknie zrobionymi paznokciami, brwiami i tym co tylko zechcesz to i wzbogacisz się również o wiedzę jak rozwiązać swój problem o różnym podłożu:) Pani Zuzanna to skarbnica wiedzy na tematy kosmetyczne i nie tylko. Polecam serdecznie.”
“Polecam, korzystałam z trzech różnych zabiegów. Henna pudrowa, lifting rzęs i oczyszczanie twarzy z nawilżaniem. Po oczyszczaniu twarzy moja skóra była bardzo odświeżona, a kosmetyki które zastosowała Pani Zuzanna były dobrej jakości, bo widziałam spore efekty. Atmosfera fajna, bez niepotrzebnego wpędzania w kompleksy innymi słowy sam relax, jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę!”
“Pani Jola pomogła moim dzieciom nie pierwszy raz. Pełen profesjonalizm którego brakuje innym. Syn z bólem piety po wizycie u ortopedy, który nic nie widział i odesłał do domu. Dziecko chodzić na nodze nie mogło. Całe szczęście Pani Jola zdiagnozowała syna i skierowała na odpowiednie leczenie. Po wizycie od razu syn zaczął stawać na noge. Bardzo dziękuję że jest takie miejsce które pomaga ludziom ❤️”
“Serdecznie polecam panią Dorotę, która podzieliła się ogromną wiedzą na temat przygotowania do porodu: ćwiczeń w ciąży jak również pozycji w czasie samego porodu. Czuje się przygotowana i o wiele spokojniejsza.”