Żabka
“Wszystko ok. Jak zawsze miła obsługa i świetne ceny.”
Znaleziono 4 wyników
“Wszystko ok. Jak zawsze miła obsługa i świetne ceny.”
“Bardzo bardzo miła obsługa fenomenalne jedzenie picie w bardzo gorące dni za jednego żapsa klimat bardzo fajny jest zima ogrzewanie włoczone jest lato klimatyzacja włączona czego chcieć więcej po prostu 7 niebo”
“Zasadniczo nie lubię Żabek, są drogie, wybór marny i w ostateczności kupię kawę (też drogą), ale ta Żabka to ewenement, pani obsługująca ma taki luz i serdeczność, jest tak przyjazna i pomocna, że człowiek z radością płaci te zawyżone ceny i jeszcze chce więcej Da się? Jak widać da...”
“Super sklep. A Bartek glut stoi jeszcze na ochronie ?”