Przegląd katalogu
- 151 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 151 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 151 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 44,067 opinii i ocen.
“Zaopatrzenie super, obsługa klienta miła , bez zarzutu. ,pomoca dla niepełnosprawnych i starszych klientów.Polecam”
“Ł adne mieszkanie ze wszystkim, czego potrzebujesz”
“Pana Karena cechuje rzetelność, elegancja, kultura i profesjonalizm. Polecam!”
“Wszedzie blisko, dobra lokalizacja”
“Szczerze polecam współpracę z Panią Anną, prowadziła moją sprawę w sprawie oszustwa bankowego. Jest to bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny adwokat. Ma niesamowitą wiedzę, jest rzetelna i bardzo zaangażowana w sprawę. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy.”
“Zawodowcy! Super kontakt, wszystkie dokumenty na czas, polecam, polecam, polecam!”
“Sushi jest naprawdę całkiem smaczne.Duży plus za to ,że można zobaczyć proces przygotowania.”
“Skład specjalizujący się głównie w hydraulice ale nie tylko. Fachowa obsługa.”
“Miejsce z dużą ilością miejsc parkingowych. Bardzo praktyczne sklepy na zakupy w jednym miejscu. Jedyna wada to brak handlu w niedziele.”
“Bardzo miła obsługa. Zawsze pomocni. Od wielu lat współpracujemy. Pozdrawiam serdecznie.”
“Sklep rewelacja! bardzo szybka dostawa pomimo lokalizacji na drugim końcu kraju :) towar nowiusieńki, bardzo miły kontakt z biurem sprzedaży. Super! dokonałem dwóch zakupów w tym sklepie i z pewnością to nie były moje ostatnie zakupy, Pozdrawiam”
“Profesjonalne miejsce! Profesjonalna obsługa!”
“Od kilku lat regularnie robię zakupy w ochniku, ten nowo otwarty ale obsługa po staremu czyli na bardzo dobrym poziomie. Zwłaszcza pomocna jest Pani Paulina. Pozdrawiam”
“Bardzo fajny sklep, duży wybór, miła i rzetelna obsługa. Ceny przystepne.polecam”
“Dobre miejsce na używane ubrania, torby itp.”
“SUPER !!!! Tankowałem paliwko na stacji paliw , zamieniłem kilka zdań o paliwie (duża wiedza panów o paliwie B0 i B7) , doradzili gdzie ustawić zbieżność.....Panowie z OSKP w MPO ustawili szybko i tanio i bardzo dobrze, auto jedzie jak po sznurku....dziwią mnie niektóre komentarze, konkurencja? czy tylko ludzka złośliwość. Pozdrawiam, zadowolony klient Kacper”