Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dobra baza zabiegowa, miła obsługa, rodzinna atmosfera. Szczególne pozdrowienia dla Pani Basi i Pani Róży. Chcielibyśmy tam wrócić, Anna i Marek z Warszawy.
Informacje
Sanatorium & Pensjonat Zbyszko to day spa nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się implanty i protetyka. Miejsce stawia na rzetelność, estetykę i spokojny przebieg wizyty.
Opinie
-
Piotr Górnicki ★★★★★
-
Anna Jarosz ★★★★☆
Wróciłam z mężem z Sanatorium Zbyszko (wrzesień 2025-NFZ). Jesteśmy zachwyceni przemiłą obsługą i profesjonalizmem wszystkich osób, którzy dbają o komfortowy pobyt kuracjuszy. Wspaniałe zabiegi i smaczne wyżywienie. Ośrodek niewielki do 100 osób ale nam to bardzo odpowiadało. Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, że uczyniliście nasz pobyt tak cudownym. Pozdrawiamy każdego z Was z osobna Ania i Zbyszek Jarosz
-
Urszula Kuźma ★★★★★
Jesteśmy obecnie w Sanatorium ZBYSZKO, najpierw komercja, od wczoraj z NFZ. Z tak miłą obsługą spotkaliśmy się po raz pierwszy jak długo jeździmy do Sanatorium. Już przy przyjęciu Panie uśmiechnięte, życzliwe, pełne wigoru. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Agnieszka z Recepcji, pielęgniarki Monika, Małgorzata i pozostałe pielelęgniarki których jeszcze nie znam imion. Panie kelnerki sympatyczne i uśmiechnięte, kucharki gotują bardzo smacznie, oby tak dalej. Na zabiegach również Panie uśmiechnięte, dokładnie wyjaśniają w jakim celu jest dany zabieg, poprostu cudownie. Na koniec turnusu pragniemy wyróżnić Panie z fizjo - Sylwia, Natalia, Ilona, Kamila i Bożena. Dziękujemy za wszystko i napewno wrócimy. Panie dyrektorki Małgorzata i Agnieszka powinny być dumne z takiego personelu, pozdrawiamy wdzięczni kuracjusze Urszula i Mieczysław z Zabrza
-
Anna Grzelak ★★★★★
Pobyt sanatoryjny NFZ w Zbyszku oceniam jako bardzo udany, przyjemny, pożyteczny. Oczywiscie nie można oczekiwać warunków bytowych jak w ekskluzywnym, drogim hotelu czy pensjonacie, ale jest wszystko co trzeba aby czuć się tu dobrze i wygodnie przez 3 tygodnie. Nie jest to wielki moloch, jakich wiele w Busku Zdroju, ale średniej wielkości budynek ciekawie połączony z kilku obiektów, w którym pomysłowo wykorzystano i przystosowano dla potrzeb kuracjuszy każde pomieszczenie. Jest doskonale położony tuż przy pięknym Parku Zdrojowym, ale trochę z dala od głównego skupiska sanatoriów, dzięki czemu jest ciszej, bardziej kameralnie, choć wszędzie jest stąd blisko. Obiekt jest zadbany, dobrze zarządzany, świetnie dobrany cały personel - zarówno panie sprzątające, z kuchni, fizykoterapeuci, lekarze, pielęgniarki. W dniu rozpoczęcia turnusu przyjęcia kuracjuszy są sprawnie zorganizowane, lekarze ordynują bardzo dobrze dobrane zestawy zabiegów, które są sensownie rozplanowane w godz. 7 -14 od poniedziałku do soboty. Baza zabiegowa jest świetna, różnorodna, bardzo urozmaicona, dobrej jakości. Posiłki są smaczne, różnorodne, ładnie, czysto podawane. I co rzadko się spotyka, jeśli w kuchni zostają dodatkowe porcje są wykładane w jadalni i każdy może sobie dojeść (a znikają szybko, bo panie kucharki naprawdę dobrze gotują). W Zbyszku nie ma kawiarni, ale jest ich tak dużo wokół w bliskiej odległości, że nie ma takiej potrzeby. Wieczorek taneczny z muzyką na żywo jest za to organizowany w pobliskiej kawiarni. Kuracjusze są raczej zadowoleni, nie słychać narzekania, panuje tu sympatyczna, domowa atmosfera. Jak w każdym sanatorium są tu nie tylko pokoje dwuosobowe, jak ktoś trafi do większego, to czy będzie zadowolony zależy głównie od tego na jakich trafi współlokatorów. Ode mnie mały minus za zbyt miękkie materace (w takim obiekcie lepiej sprawdzałyby się materace o średniej, standardowej miękkości) i zużyte poduszki.
-
Joanna B ★★★★★
Uczestniczyłam w rehabilitacji NFZ w sanatorium Zbyszko w Busko-Zdroju od 7-28 maja 2025r.Busko odwiedziłam po raz pierwszy ale nie ostatni.Jestem zadowolona z pobytu bo rehabilitacja i opieka nad kuracjuszami jest na medal.Pacjenci czują się zaopiekowani i ważni dla personelu co umozliwia kameralna atmosfera(63 pacjentów).Szczególne podziękowania składam przełożonej pielęgniarek p.Danusi,recepcjonistce Agnieszce Dudek i pełnemu spokoju i empatii doktorowi Przemysławowi Rodak.Dzięki fachowej opiece zabiegi miałam tak dobrane ,że pozbyłam się bólu bez pomocy leków(endoproteza,przepukliny kręgosłupa,koksartroza).Gorąco polecam kąpiel siarczkową-naprawdę czyni cuda.Usytuowanie "ZBYSZKA"tuż obok parku zdrojowego i niedaleko tężni jest jego plusem.No i te domowe obiadki-pyszne,świeże i dosmaczone.Oraz dbałość o estetykę-na jadalni były zawsze świeże kwiaty w wazonach a na balkonach panie sprzątające posadziły przepiękne pelargonie.Kuracjusze ,którzy przyjechali tutaj się leczyć są z pewnością zadowoleni a maruderzy niech jadą prywatnie za granicę.Niestety zawiodła pogoda na którą nie mamy wpływu.Jednak w pokojach i w łazienkach było ciepło.Polecam to sanatorium wszystkim z całego serca.Pacjentka Joanna z Bytomia
-
Bogusława B. ★★★★★
Jestem na "świeżo" po 3 tygodniowym pobycie w Sanatorium Zbyszko w ramach rehabilitacji NFZ. Mam jak najlepsze zdanie na temat doboru zabiegów, wykonywania przez cudownych i przemiłych fizjoterapeutów ( ze szczególnym wyróżnieniem dla Pani Tereski) , smaczne i urozmaicone posiłki, miła obsługa Pań z kuchni, lokalizacja wymarzona na wprost Parku Zdrojowego, dziękuję za szczególna troskę Pani Danusi - przełożonej pielęgniarek, jak również pozostałym Paniom pielęgniarkom. Dziękuję serdecznie wszystkim pracownikom Sanatorium Zbyszko i polecam na przyszłość.
-
Jakub Listowiecki ★★☆☆☆
Cały mój pobyt z NFZ trwał trzy tygodnie i szczerze mówiąc cieszę się, że nie dłużej... Największym problemem był mój czteroosobowy PRL-owski pokój z bardzo ubogim wyposażeniem (gołe ściany, stare meble itp.). Jeśli jesteś wege o smacznych posiłkach możesz zapomnieć - możesz się spodziewać wody po brokułach jako zupy, tłuczonych ziemniaków, chleba z masłem, papryki, jajek i pomidora - przez tydzień jest to do zniesienia później niekoniecznie. Co do obsługi i zabiegów jestem zadowolony i nie mam zastrzeżeń. Obok budynku jest także ładny park zdrojowy i tężnie.
-
andrzej witecki ★★★★★
Bardzo dobre sanatorium: zabiegi, obsługa, zakwaterowanie, wyżywienie. Pokoje odnowione, nowe łazienki, dużo miejsca w szafie, szafkach. Jest mały basen do ćwiczeń kąpiele siarkowe, borowina -wszystko to na miejscu bez wychodzenia na zewnątrz. Panie rehabilitantki bardzo uprzejme i miłe do wszystkich kuracjuszy. Polecam pobyt w tym sanatorium. Andrzej
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sanatorium & Pensjonat Zbyszko?
Sanatorium & Pensjonat Zbyszko znajduje się przy Parkowa 2, 28-100 Busko-Zdrój, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sanatorium & Pensjonat Zbyszko?
Można skontaktować się z Sanatorium & Pensjonat Zbyszko pod numerem +48 413 782 566
Jak można dotrzeć do Sanatorium & Pensjonat Zbyszko?
Do Sanatorium & Pensjonat Zbyszko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku