Opinie

  1. Robert Dworak ★★★☆☆

    Nie wszystkie produkty od ręki np suszarka dysona na zamówienie mało profesjonalna obsługa

  2. kaczy 95 ★☆☆☆☆

    Obsługa udaje że nie widzi klienta, chowa się aby tylko ktoś nie poprosił o pomoc.

  3. Camilla Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Po ponad pół roku telewizor (40 cali) nie działa. Przyszłam dziś założyć reklamację, Pani która stała na kasie spojrzała się i powiedziała że nie przyjmują telewizorów powyżej 32 cali na reklamacje i my sami powinniśmy zgłosić reklamację do producenta. Po tym zadzwoniłam na ogólną infolinię, gdzie opowiedziałam o całej sytuacji i powiedziono mi że telewizory do 40 cali bez problemu powinny być przyjmowane w sklepie bądź ewentualnie obsługa powinna pomóc przy zgłoszeniu reklamacji. Nie polecam i już sama tam nic nie kupię

  1. Mizior72 ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa, pełna informacja na temat promocji - #opiniamotywowanapromocją. Kupiliśmy bardzo cichą pralkę firmy Bosch. Bez porównania z tymi, które mieliśmy dotychczas.

  2. Isia Isia ★☆☆☆☆

    Nigdy więcej zakupów w tym sklepie. Telefon kupiony w listopadzie 2023 reklamowany 4 razy, a minął rok. " To telefon niskobudżetowy więc one tak mają". To po co sprzedają coś, co nie działa? Skoro wiedzą, że ta marka jest trefna, a serwis twierdzi że jest ok, to niech go nie sprzedają. Ja nie muszę wiedzieć, że dana marka jest problemowa. Przy zakupie telefonu słowem nikt nie wspomniał, że te telefony są kiepskiej jakości. A teraz zwalają winę na producenta. Wczoraj nawet zasugerowano mi, że usterka nie występuje. Gotowa jestem iść do sądu, na pewno sprawą zajmie się Rzecznik Praw Konsumenta. Telefon ma jeszcze rok gwarancji i nie nadaje się do użytku.

  3. Emilia Szwejk ★☆☆☆☆

    Ceny które znajdują się przy półkach nie zgadzają się przy kasie. Po zwróceniu uwagi pracownicy ignorują klienta mówiąc że pewnie ktoś przewiesił towar, fakt że na wieszaku jest jeszcze kilka takich samych produktów nie robi na nich wrażenia, a takiej ceny nawet nie było. Łatwiej jest stać na środku sklepu śmiejąc się i żartując niż wyjaśnić sytuację. Nie polecam i odradzam.

  1. afroxyz ★☆☆☆☆

    Dno i kilometr mułu. Klient wchodzi na halę sprzedaży, nie znajduje pracowników. Nawołuje przez informację, czeka na przyjście kogokolwiek aby w krótce wyjść z niesmakiem spowodowanym brakiem profesjonalizmu kadry ekspertów tej sieci. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Markt?

Media Markt znajduje się przy Goworowska 43, 07-409 Ostrołęka, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Markt?

Można skontaktować się z Media Markt pod numerem +48 799 353 535

Jak można dotrzeć do Media Markt?

Do Media Markt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements