Opinie

  1. Кубсон ★★★★☆

    Nie wiem skąd te negatywne opinie. Byłem, szybko i bez problemu załatwiłem sprawę. Pracownicy nie robią problemów, wszystko wytłumaczą jak trzeba. Z minusów to trochę bajzel organizacyjny i musiałem chyba z 5 okienek odwiedzić żeby się dowiedzieć wszystkiego.

  2. Aleksandra Madej ★☆☆☆☆

    Absolutnie kpina a nie Urząd. Chyba, że taki z czasów głębokiej komuny, bo pani urzędniczce brakowało tylko kawusi i wuzetki. Absolutny brak szacunku dla drugiej osoby, obrażanie - tak wygląda urzędnik państwowy? Pretensje o brak w dokumentacji jednej rzeczy, traktowanie petenta z wyższością, bo "ja mam pracę i stołeczek a ty nie". Skandal.

  3. karolina x ★★★★★

    Za każdym razem podczas mojej wizyty w urzędzie Panie są bardzo miłe, pomocne … trzeba być też wyrozumiałym względem siebie i pamiętać , że jeśli my nie jesteśmy mili dla osób pracujących tam, oni również nie muszą być wyrozumiali . Ja osobiście polecam to miejsce- jakkolwiek to brzmi:)

  1. Jadwiga Pastucha ★★★★★

    Urząd jak miasto mały. Nie miałam tam nigdy żadnych problemów. Urzędnicy mili i bardzo kompetentni. Ludziom którzy piszą te oczerniające urząd opinie proponuję zająć ich krzesło i użerać się z tym dożartym społeczeństwem. Dla mnie urzędnicy są perfekcyjni. Szybko , sprawnie i bez problemowo załatwiają sprawy. Pozdrawiam

  2. Anna K ★☆☆☆☆

    Porażka ! Jestem osobą niepełnosprawną. Bylam w Urzedzie o godz 9:00 w środku PUSTO. Niestety nie mogłam sie zapisać ponieważ liczba numerków została wykorzystana. Mam zapisać sie na wizyte przez internet i przyjechać kolejny raz :-/ dodam jeszcze, ze nie mam samochodu, bylam chora i musialam przejsc pół Cieszyna zeby dotrzec do PUP i tak zostałam odesłana z kwitkiem. PARODIA ! Co z osobami starszymi, niepelnosprawnymi którzy nie umieja najlepiej obsługiwać internetu ??

  3. N. ★☆☆☆☆

    Chciałabym wyrazić swoje ogromne niezadowolenie z obsługi w urzędzie pracy, a w szczególności z podejścia pani rejestrującej osoby bezrobotne, mającej krótkie blond włosy. Jej zachowanie było skandaliczne – bezczelne, aroganckie i lekceważące. Zamiast pomocy i profesjonalizmu spotkałam się z nieuprzejmym traktowaniem. Zmarnowałam tylko mój czas, ponieważ Pani rejestrująca udzieliła błędnych informacji i konieczna jest kolejna wizyta. Takie podejście do osób szukających pomocy jest nieakceptowalne i powinno być natychmiast zweryfikowane.

  1. nikoleta strozyk ★★★★★

    W cieszyńskim Urzędzie Pracy spotkałam się z wyjątkowo dobrą, profesjonalną i przemiłą obsługą klienta, włączając w to ekspresowe załatwianie spraw, za każdym razem odbierany telefon, a w dodatku każdy etap sprawy wyjaśniony po kolei. Panie z urzędu są bardzo pomocne, słowne i dbają o dobro petenta. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam ten Urząd.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Powiatowy Urząd Pracy?

Powiatowy Urząd Pracy znajduje się przy Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Powiatowy Urząd Pracy?

Można skontaktować się z Powiatowy Urząd Pracy pod numerem +48 338 514 991

Jak można dotrzeć do Powiatowy Urząd Pracy?

Do Powiatowy Urząd Pracy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements