Opinie

  1. Olaf Pawłowicz ★★★★☆

    Na polityce się nie znam. na walczeniu o smokach się nie znam a nawet o tym miejscu wiem że moja babcia tam pracowała ale przy szkole podstawowej no i nie znam się na tych pierdulkach

  2. Tomasz ★☆☆☆☆

    Szkoda że nie ma ujemnych gwiazdek bo jedna to bardzoooo dużo nie można mniej więc jedna..... Komentarz zbyteczny bo kto miał do czynienia z Tym urzędem to wie jak to wygląda. Jeśli pani wójt wyciągala by akiekolwiek wnioski z tych opini to już dawno by się coś zmieniło. Trza więc zmian.

  3. Kamil JB. ★☆☆☆☆

    Pani Wójt traktuje gminę jak swój folwark, a mieszkańców beż żadnego szacunku. Zupełnie jakbyśmy przenieśli się do lat 90... Dodatkowo gmina nie przykłada się do realizacji obowiązków wynikających z ustawy antysmogowej województwa śląskiego. Wielokrotne zgłoszenia kopciuchów na terenie gminy, wraz z materiałem zdjęciowym, nie przyniosły żadnych efektów. Nie tego można się spodziewać po porządnym samorządzie, ale widać jaka Pani Wójt, taki urząd.

  1. Jakub X ★☆☆☆☆

    Pani Wójt traktuje gminę jak swój folwark, a mieszkańców beż żadnego szacunku. Zupełnie jakbyśmy przenieśli się do lat 90... Dodatkowo gmina nie przykłada się do realizacji obowiązków wynikających z ustawy antysmogowej województwa śląskiego. Wielokrotne zgłoszenia kopciuchów na terenie gminy, wraz z materiałem zdjęciowym, nie przyniosły żadnych efektów. Nie tego można się spodziewać po porządnym samorządzie, ale widać jaka Pani Wójt, taki urząd.

  2. Emil Gajda ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłem do UG w sprawie złożenia deklaracji na podatek od nieruchomości. Pani mnie informuję, że nie udziela informacji o stawkach podatku bo nie wie z kim rozmawia i RODO.. kazała mi przyjechać do UG w celu złożenia deklaracji bo tak będzie najprościej. Szkoda tylko że mam 400km do przejechania.. W innych urzędach jakoś nie było problemu. Teraz składam deklarację przez epuap i UG będzie mnie wzywał do korekty bo Pani nie udzieliła mi informacji i tak powstaje łańcuszek biurokratyczny.. Parologia systemu. Powinno się szkolić tych ludzi jak mają usprawniać a nie komplikować sprawę.. DRAMAT!

  3. O GR ★☆☆☆☆

    Urząd Gminy słabo sobie radzi z walką ze smogiem. Zimą w gminie a w szczególności w Bażanowicach powietrze można kroić nożem, jest tak gęste od zanieczyszczeń. Uchwała antysmogowa to fikcja, ludzie kopcą na potęgę, za nic mając nakazy i zakazy. Niektórzy nawet palą płytami meblowymi, w końcu sporo mieszkańców pracuje w pobliskich licznych firmach meblarskich. Z gospodarką ściekami nie lepiej, w lecie z kanałów i rowów śmierdzi jak z szamba. Mam sąsiadów u których całymi latami nie było beczkowozu na placu.. Niektórzy idą krok dalej i wypompowują ścieki prosto do pobliskiego rowu, gdy tylko prognozy 'głoszą' deszcz. Czy ktoś w Urzędzie Gminy Goleszów z tymi patologiami walczy?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Urząd Gminy Goleszów?

Urząd Gminy Goleszów znajduje się przy 1 Maja 5, 43-440 Goleszów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Urząd Gminy Goleszów?

Można skontaktować się z Urząd Gminy Goleszów pod numerem +48 334 790 510

Jak można dotrzeć do Urząd Gminy Goleszów?

Do Urząd Gminy Goleszów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements