Przepyszne ciasta w bardzo dobrej cenie. Kawa dobra, czasem przegrzane mleko ale to malutki minusik. Bardzo ciekawym elementem jest zdjęcie modela, z przyczepionymi kubkami espresso.
Opinie
-
Wiktoria Kryska ★★★★★
-
Piotr Galuszkiewicz ★★★☆☆
Miejsce bez klimatu, ale przy rynku w Wiśle, z widokiem na deptak, co jest zaletą. Kawa średnia, dobry ekspres ale ziarna średniej jakości, ciastka tortowe kuszą ceną - ok. 9 zł i wyglądem, ale smak nijaki. Strucla jabłkowa się broni jakością, jest pyszna, jabłka smażone na maśle.
-
Bożydar Nowakowski ★☆☆☆☆
Zamówiona tarta z borówkami za 14 zł oraz babeczka z owocami za 10 zł. Pani nakładająca brak kultury, tak samo jak brak gumki do włosów, włosy latają na prawo i lewo dotykając ciast. Co do tarty to na wystawie stoi świeża, piękna z jeszcze zielonym listkiem tymczasem nałożona z tyłu jest twarda, nieświeża i zwiędła. Owoce zesuszone, w środku jak jabłko twarde. Babeczka dół świeży przynajmniej ale zero smaku, na domiar złego owoce jakieś dziwne. Kiwi przykładowo ze SKÓRKĄ, reszta wysuszone. W życiu nie powróciłbym ponownie żeby wydać 24 zł za małe, nieświeże i przekłamane ciastka nakładane przez nieokiełznaną obsługę. W samym lokalu również brudno, już nie wspominając o zżółkłych krzesłach od brudu. Nie polecam ! Ps w odpowiedzi do właściciela, widząc nieprzyjemną od początku obsługę ani mi się śniło zniżać do takiego poziomu żeby zwracać ciastka. Z drugiej strony wystarczyło podać świeże to zamieściłbym inną opinię.
-
Marzena Borkowska ★★★☆☆
Z przykrością muszę stwierdzić, że wiślańskie "Delicje" bardzo się pogorszyły. W tygodniu lokal czynny do godziny 19. I co z tego? Już ok 17 minimalny wybór słodkości, Obsługa sprząta lokal, składa stoliki w ogródku. Kilka osób tam siedzących w konsternacji, jeden pan nawet zadał pytanie, czy jeszcze otwarte. Lipiec, środek sezonu turystycznego i tak dba się o klientów. Od bardzo wielu lat spędzam urlopy w Wiśle i zawsze z przyjemnością przychodziłam do tej cukierni. Zawsze była miła i uśmiechnięta Obsługa, teraz Panie raczej robią łaskę, że obsługują klientów pod koniec dniówki.
-
Monika W ★★★★★
Przepyszna jagodzianka, świeże ciasto pełne nadzienia. Polecam wszystkim łasuchom ;)
-
N.T. ★☆☆☆☆
Akurat w dniu, gdy odwiedziliśmy kawiarnię, nie było dużego ruchu także, na kawę i ciasto nie trzeba było długo czekać, ale jedzenie bez szału, tak jak sama kawiarnia. Lody jakby roztopione i zamrożone ponownie, ciasto bardzo słodkie. Ogólnie wrażenie, że lokal był brudny, nie wspominając już o łazience, która pozostawia wiele do życzenia. Kosz na śmieci pełen, w ogóle nie uprzątnięty, papier tak sobie wystawiony na pojemniku, a nie do niego włożony (i jeszcze kartka na drzwiach, grożąca, że ubikacja zostanie zamknięta, jeśli nie będzie się za sobą sprzątać). Najgorsze jednak było, że jedna z kelnerek, nawet nie spięła swoich długich włosów do podawania jedzenia i tak obsługiwała klientów, a jej włosy sięgały do pojemników z lodami. Ogólnie nie polecam.
-
Aleksandra Zydorczyk ★★★☆☆
Jedzenie naprawdę pyszne. Szczerze polecam bezę z kremem daktylowym (bardzo orzechowy i smaczny) i przysmak z toffi oraz wszelkie kawy. Ceny bardzo przystępne. Obsługa drętwa, minimum kooperacji z klientem. Niestety ogromnym minusem były obrzydliwie brudne toalety, bez papieru czy ręczników- dla klientów bezpłatne, ale inni mają płacić za to 5 zł. Nasz stolik znajdował się na przeciw okienka do zwrotu naczyń i widok zaplecza również pozostawiał wiele do życzenia w kwestii czystości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia Delicje w Wiśle?
Cukiernia Delicje w Wiśle znajduje się przy 1 Maja 53, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Delicje w Wiśle?
Można skontaktować się z Cukiernia Delicje w Wiśle pod numerem +48 338 182 946
Jak można dotrzeć do Cukiernia Delicje w Wiśle?
Do Cukiernia Delicje w Wiśle można dotrzeć, korzystając z poniższego linku