Opinie

  1. Krzysztof ★★★★★

    Kupiłem Forda Transita 2018 r z dużym lękiem gdyż mam traumę po kupowaniu samochodów używanych i od "handlarzy" ale.. tym razem ZAKUP IDEALNY. Używam już Forda kilka tygodni, stan idealny, zadbany i sprawny. 100% zgodności z ogłoszeniem, auto przeszło moje oczekiwania, transakcja sprawna . POLECAM Krzysztof

  2. Gosia R. ★★★★★

    Serdecznie polecam firmę N-Car. Samochód sprawdzony, w doskonałym stanie, do tej pory żadnej usterki. Profesjonalna obsługa, wszystkie wymagane dokumenty i sprawnie przeprowadzona transakcja. Dziękuję za współpracę!

  3. Mateusz Malinowski ★★★★★

    Całe życie sceptycznie podchodziłem do zakupów samochodu z "drugiej" ręki w komisach samochodowych. Jestem mile zaskoczony poziomem obsługi przez Pana Rafała jak i przygotowaniem samochodu. Umyty, czysty w środku jakby ledwo co zjechał z taśmy. Osoba ta otwarcie mówi co zostało w samochodzie zrobione bez ściemniania jak większość osób z innych komisów na siłę wciskająca samochody byle by tylko zarobić. Widać, że sprzedawane samochody są w tej całej otoczce tylko dodatkiem, a zaangażowanie i pasja z jaką Pan Rafał podchodzi tutaj do klienta jest naprawdę na najwyższym poziomie. Tutaj każdy klient poczuje się jakby kupował swoją ulubioną kawę na stacji, na którą jeździ od lat. Naprawdę polecam ten komis a nade wszystko Pana Rafała! p.s. Po roku użytkowania samochodu i dziesiątkach tysięcy kilometrów samochód jest nadal sprawny i w niedługim czasie pojawię się u Państwa po kolejny tym razem dla żony :)

  1. Remigiusz Kostusiak ★★★☆☆

    W ogłoszeniu nie było żadnej informacji, że sprzedawane auto ma tylko 1 kluczyk. Dowiedziałem się o tym tuż przed umówionym wcześniej sprawdzeniem samochodu w ASO. W serwisie dowiedziałem się, że dorobienie kluczyka to koszt 1000zł! Próbowałem negocjować cenę, by dokupić drugi klucz, ale ze strony N-Car nie dostałem nawet najmniejszego upustu. Za sprawdzenie w ASO zapłaciłem 400zł i auto ogólnie wydaje się być OK dlatego zdecydowałem się na zakup, ale niesmak pozostał. Dwa kluczyki do auta to jest standard i tym bardziej mnie dziwi, że go nie zapewnili skoro, jak sami twierdzą, dorobienie takiego nieoryginalnego kluczyka to dla nich tylko 150zł.

  2. Alicja Przewoźniak ★★★★★

    Kupiłam samochód prawie dwa miesiące temu, auto jeździ bez zastrzeżeń. Plusem jest możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej lub u mechanika przed zakupem. Polecam

  3. TheKarolinaxv ★★★★★

    Takich sprzedawców samochodowych to ze świecą szukać. Ten komis niczego nie ukrywa, nie wciska ludziom złomów jak inne tego typu firmy. W ogłoszeniu nie było napisane, że auto 100% bezwypadkowe i w rozmowie telefonicznej sprzedawca uczciwie powiedział co było robione, że tylne nadkole po stłuczce. Naprawa tak zrobiona, że nikt by się nigdy nie domyślił, mimo to sprzedawca uczciwie o tym powiedział. Auto było sprawdzane przed zakupem przez profesjonalistę i miernik lakieru potwierdził to, co sprzedawca mówił, żadnych innych wad. Autko ma 2 miesiące, żadnych usterek, wszystko śmiga. Nikt mi nie wierzy, że 1O letni samochód, a zadbane jak nowe, prawdziwa perełka się trafiła. Polecam serdecznie tą firmę !!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres N-Car Samochód dla Ciebie?

N-Car Samochód dla Ciebie znajduje się przy Rybnicka 29, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do N-Car Samochód dla Ciebie?

Do N-Car Samochód dla Ciebie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements