Opinie

  1. X X ★☆☆☆☆

    Trzeba mieć stalowe nerwy jeśli chodzi o zakup samochodu w tym miejscu. Nie wiem czy wszyscy sprzedawcy tacy są, czy akurat nam się taki trafił, ale ręce opadają. Auto "super świetne sprawne, nic tylko brać, z czystym sumieniem polecam", a odrazu po zakupie wychodzą rzeczy do zrobienia u mechanika. Próba kontaktu z komisem okazała się totalną porażką, bo jak to powiedział pan "auto jeździ, więc jest sprawne i nie ma co narzekać" :) Przy próbie zapytania o koszty naprawy, stwierdził, że narazie nie ma sensu robić, bo auto jeździ i że to tanie rzeczy są, żeby zrobić jak już nie będzie działać, nawet nie dał nam dokończyć wypowiedzi, bo odszedł do innych osób, a to nie była jedyna wada. Apropo naprawy, pytaliśmy mechaników i wcale nie jest to aż tak tania naprawa, tylko 3 lub 4 razy droższa niż rzucona "tak o" kwota przez sprzedawcę. Jeszcze na miłe zakończenie, nie otrzymaliśmy wszystkich dokumentów dotyczących samochodu (chodzi o papiery potwierdzające wymianę części, które rzekomo były i rzekomo jest to zrobione), gdy zapytaliśmy o nie będąc 2 tygodnie po zakupie samochodu, usłyszeliśmy "mówiłem przy zakupie, że jak je otrzymam, to wam prześlę" - po 1. nic takiego nie mówił, po 2. do dziś tych papierów nie otrzymaliśmy i pewnie nie otrzymamy :))) Jeszcze w ramach ciekawostki, ogłoszenie zawierało adnotację, że samochód posiada hak, w dowodzie również on widnieje, natomiast faktyczny stan samochodu jest taki, że haka nie ma. Sprzedawca stwierdził, że "musieli wymontować i tyle, ale to se samemu można kupić i zamontować". Szczerze nie polecamy tego miejsca, drugi raz napewno byśmy tam samochodu nie kupili, bo szkoda nerwów. Dla ciekawych osób jak auto się ma po dłuższym czasie od kupienia, to wyszły kolejne rzeczy do naprawy. Przyszła zima i ujemne temperatury, a to pokazało nam kolejne usterki w samochodzie, o których nie wiedzieliśmy przy zakupie (auto kupowane końcem lata). Wiązało się to oczywiście z kolejnymi naprawami, kosztami i miesiącem stania samochodu u mechanika, bo był problem ze zlokalizowaniem przyczyny usterki :) Podsumowując Dalej podtrzymujemy swoją opinię i nie polecamy kupować tam samochodu. Dużo wydanych pieniędzy na naprawy i auto stało więcej czasu u mechanika niż było użytkowane od czasu zakupu.

  2. Bibu ★☆☆☆☆

    Kupiłem w tym komisie Skodę Fabię II 1.6 TDI. Sprzedawca zapewniał o świeżo zrobionym rozrządzie i wymienionych olejach – okazało się to nieprawdą. Rozrząd był robiony około 100 tys. km wcześniej, a olej nadawał się natychmiast do wymiany. Po tygodniu auto zaczęło tracić moc i wyświetlać kontrolkę świec żarowych. Serwis komisu najpierw twierdził, że problemem była zamiana wtryskiwaczy miejscami, a potem przetrzymywał auto przez dwa tygodnie, zapewniając, że wtryski zostały wysłane do regeneracji. To również nie było prawdą – niezależny mechanik ustalił, że nie wykonano żadnej regeneracji, a jedynie podmieniono jeden wtryskiwacz na uszkodzony. Dodatkowo kolektor i EGR były kompletnie zapchane, a pełna naprawa (rozrząd, oleje, regeneracja wtrysków) kosztowała mnie połowę wartości pojazdu. Zdecydowanie odradzam zakupy i jakiekolwiek usługi serwisowe w Continental Żory.

  3. Łukasz R. ★★★★★

    Szczerze polecam. Jestem pare miesięcy po zakupie samochodu. Samochód bez żadnych ukrytych wad. Ekipa salonu bardzo rzetelna i pomocna. Oględzin samochodu dokonałem kilka razy, wszystko odbyło się bezproblemowo i sprawnie. Szczególnie polecam Pana Mirosława.

  1. Marek Skapczyk ★☆☆☆☆

    Omijać szeroko... Dzwonisz pytasz o konkretne auto rozmawiasz pytasz o Vin i pan wysyła smsem. Wykupujesz raport i się.okazuje że Vin z innego auta... Dzwonisz i pan o ciemnej karnacji ma.pretensje że ich sprawdzasz i że się pomylił bo czerwona astra to jak czarna... Na miejscu mimo wszystko oględziny... Pan daje swój miernik lakieru i uprzedza że nie ma na nim żadnych nakładek... Dobra ok... Przymykam oko oglądam dalej ... Pytam panie ten samochód ma hak gdzie hak ... Nie.ma.ale.przełożymy z innego ... Masakra i nie jestem uprzedzony ale Pannie wzbudzał zbyt zaufania swoją osobą... Typowa gandlarska gadka...

  2. Patryk ★☆☆☆☆

    Hejka drodzy klijenci. Miła obsługa :0 i tyle. byłem oglądać autka picowane ale słabe i zmęczone. miernik lakieru pokazuje dużo !! Pozdraiwam i dużo szczęscia klijentom salooonu

  3. xxolczixx ★★★★★

    Polecam panów tego komisu. Indywidualne podejście do klienta, mili, pomocni. Kupiliśmy niedawno samochód, umówieni na wymianę filtrów/olei, napełnienie klimatyzacji zostało zrobione na drugi dzień. Na ten czas dostaliśmy samochód zastępczy. Na prawdę Panowie dbają o swoich klientów. Z czystym sumieniem POLECAM ❤️

  1. Leszek Sroka ★★★★★

    Kupiłem tu BMW serii 3 w idealnym stanie technicznym. Sprzedawca uczciwie przedstawił historię pojazdu i pozwolił na dokładne oględziny. Polecam!

  2. Donex Gry ★★★★★

    Wszystko super. Nie rozumiem 1 gwiazdkowych opinii, sprzedawca miły nie wciska dodatkowych usług. Serwis i myjnia również bardzo fajnie. No i dużo oferta samochodów

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Samochodowe Continental?

Centrum Samochodowe Continental znajduje się przy Katowicka 2a, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Samochodowe Continental?

Można skontaktować się z Centrum Samochodowe Continental pod numerem +48 603 999 292

Jak można dotrzeć do Centrum Samochodowe Continental?

Do Centrum Samochodowe Continental można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements