Opinie

  1. Justyna Gembalczyk ★☆☆☆☆

    Po zmianie właściciela nie zmienili godziny otarcia i raz przyjechałam na 6 i czekałam do 7 aż łaskawie otworzą stację. Dzisiaj przyjechałam na 7:07 i nic wciąż zamknięte myślałam że pani otwiera bo tam chodziła jest 7:20 idę się zapytać czemu nadal nie otwarli pani mi mówi że wczoraj była awaria prądu i że nic nie działa. Patrzę w lewo i w prawo wszystko się świeci i działa mówię że mogli by dać chociaż tabliczkę informacyjną a pani że stoi tylko że ta tabliczka nie informuje że jest awaria. W końcu powiedziała że zamknięte to zamknięte. Później jadę z koleżanką na studia patrzę i wszystko otwarte. Dziękuję za stratę czasu i spóźnienie na studia. Nie polecam

  2. Roman Vishtal ★★★★★

    Miła i uprzejma obsługa – od razu robi się lepszy dzień. Byłem tu pół roku temu i widzę dużą poprawę – wtedy ceny były sporo wyższe, a teraz są naprawdę w porządku. Można nawet kupić coś słodkiego w rozsądnej cenie, co jest dużym plusem. Polecam serdecznie i życzę dalszego rozwoju tej stacji!

  3. patryk patryk ★★☆☆☆

    Loteria jedne panie miłe informują o promkach i akcjach drugie jakby za karę tam pracowały, placowy widmo,kilka razy nie wydano mi np zdrapki czy kuponu podczas trwania akcji promocyjnych po zgłoszeniu kierownik twierdził że była wydana.. No ale chyba jak już opuściłem stacje..Swoją drogą to godziny otwarcia i zamknięcia nie zgodne z stanem faktycznym jakby elastyczne xD

  1. Marcin ★★★☆☆

    Brak benzynki V-Power. Już dawno nie spotkałem takiej stacji.

  2. Patryś ★★☆☆☆

    Bardzo lubie jezdzic na te stacje ale juz ktorys raz z rzedu przyjezdzam o godzinie 6:30 a stacja nadal zamknieta, taka sama sytuacje mialam bedac na niej o godzinie 20:30- byla juz zamykana gdy godziny otwarcia to ponoc 6-22…

  3. Radosław Wrona ★★★☆☆

    Sytuacja jest taka, normalnie Wrona przyjeżdża na stacyjkę o 7 rano. Podobno otwarta od 6 ale o 7 dopiero Pani ściągała z przejazdu blokadę "stacja paliw zamknięta". No nic, rozciągnąłem skrzydła i podleciałem zatankować podtlenek LPG. Wkładam węża jak robaka do buzi, wciskam knefel ale gaz nie idzie. Próbowałem kilka razy, ale niestety odjechałem bez tankowania nitro. Nie wiem czy stacje otwierają o 7 czy o 6 ale pracę zaczynają od 8. Wrona musiał odlecieć do konkurencji ☹️

  1. Andrzej Baj ★☆☆☆☆

    Witam o godz18:12 10 listopada tankowałem olej napędowy na kwotę 100,02 udałem się do kasy po fakturkę więc Pani powiedziała że do 100zl jeszcze dwa gr trzeba dopłacić więc dałem 50 gr po czym pani wydaje mi 45 gr zamiast 48 gr niechodzi tu o te głupie 3gr tylko o to że upomina się o dwa grosze a potem stuka mnie na trzy to jest nieprofesjonalne zachowanie .po zwróceniu uwagi Pani mi te trzy gr z łaska wydaje oczywiscie że ich niewziąłem nieraz tam firmowe auta tankowałem i było wszystko Oki.pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja paliw Shell?

Stacja paliw Shell znajduje się przy aleja Zjednoczonej Europy 25, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja paliw Shell?

Można skontaktować się z Stacja paliw Shell pod numerem +48 571 303 076

Jak można dotrzeć do Stacja paliw Shell?

Do Stacja paliw Shell można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements