Opinie

  1. southsolar ★☆☆☆☆

    Permanentnie zamknięte, telefony nie są aktywne!

  2. xoke x ★☆☆☆☆

    Miałam tą nie przyjemność trafić do Pani Doktor, chodz minęło kilka lat to nadal pamiętam tą wizytę. Leczenie kanałowe bez poczekania, aż znieczulenie zacznie działać. Zaczęła robić przy zębie na tzw. żywca, jako dziecko wyłam z bólu. Koszt ,,leczenia" był z kosmosu albo raczej popsucia zęba do końca. Do dziś pamiętam tą wizytę i ból. Znieczulenie zaczęło działać jak zasypiałam pod domem z braku siły. Pani doktor dosadnie zraziła mnie do stomatologów na dłuuuugi czas. Nie polecam!!!!!

  3. Klaudia Mikulska ★★★★★

    Jedyna kompetentna osoba , która pomogła mojemu synkowi , gdy inni nie wykazali żadnego zaangażowania i odsyłali nas z kwitkiem . Dziękuję z całego serca ♥️

  1. Anna Gryglewska ★☆☆☆☆

    Nie miałam okazji skorzystać z dłuższego leczenia mimo że zamierzałam i pani doktor dużo planowała. Podczas kontroli nie było tematu dalszego leczenia ale propozycja stylizacji zmarszczek. Pani doktor jest nieuczciwa, proponuje zabieg przy usunięciu zęba nie informując o cenie i kasuje niebagatelną sumę, wręczając w prezencie urządzenie wykorzystane do zabiegu za kilkaset złotych.Uważam że nie jest uczciwym lekarzem a o jakości wykonanego zabiegu wypowiem się za kilka tygodni. Nie polecam tej pani mimo że mnie została polecony.

  2. axz Axz ★☆☆☆☆

    Przez ta przychodnie trafilam do szpitala. Lecza zeby do polowy jak nie moga dostac sie do konca korzenia zaklejaja i kasyluja strasznie duża kase. Porcelana wykonana w sposób niewłaściwy.,popekala po kilku tyg a Pani wlwscicielka pow że to nie jej wina. Radze unikac tej przychodni oszukija naciagaja i narazaja zdrowie i zycie pacjenta!!!

  3. Lillian Revelator ★☆☆☆☆

    Żeby nie zmieniać rękawiczek przechodząc od jednego pacjenta do drugiego trzeba być albo bardzo odważnym albo po prostu zwykłym paparuchem.

  1. Milena B ★☆☆☆☆

    Pani Garbaciak może kiedyś była "najlepszym stomatologiem" w Radomsku... ale czasy się zmieniły a Pani doktor jedynie nauczyła się cwaniactwa przez te lata. Zamówiona koronka zęba u Pani doktor , która była wykonana u technika bo przecież Pani Garbaciak nie umie robić takich rzeczy i zleca tą pracę innym... miała zostać tylko przyklejona do spiłowanego zęba własnego. Koszt ponad 1000 zł, ząb jedynka. Uwaga! - Trzymała się 3 tygodnie( przy normalnym ostrożnym jedzeniu, zwracaniu uwagi na nowy ząb)!!! Brawo Pani doktor!! Szczyt profesjonalizmu. Szukanie oszczędności na siłę, totalna ignorancja. Jedynkę trzeba było przykleić u innego stomatologa, koszt 100 zł za przyklejenie go właściwie. Przy próbie reklamacji z paragonem z innego gabinetu Pani doktor uznała że nie odda 100 zł pacjentowi, że powinien czekać na wizytę ok 3 dni (ponieważ wyjechała) bez jedynki !... Powinien tak chodzić do pracy i ogólnie czekać aż Pani doktor wróci. Brak słów na tą kobietę która ma tupet, jest naciągaczką i nie polecam nikomu tak drogiej i nieprofesjonalnej usługi. Uwaga na tą oszustkę. Dodam ,że jeśli moja opinia zostanie wykasowana , będę ja wystawiać do znudzenia żeby każdy zainteresowany wiedział co to za beznadziejny stomatolog. Szkoda pieniędzy i czasu na wizytę!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Silva-Dent. Przychodnia stomatologiczna NZOZ?

Silva-Dent. Przychodnia stomatologiczna NZOZ znajduje się przy Wypoczynkowa 9A, 97-500 Radomsko, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Silva-Dent. Przychodnia stomatologiczna NZOZ?

Można skontaktować się z Silva-Dent. Przychodnia stomatologiczna NZOZ pod numerem +48 446 820 864

Jak można dotrzeć do Silva-Dent. Przychodnia stomatologiczna NZOZ?

Do Silva-Dent. Przychodnia stomatologiczna NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements