Szczerze polecam ten gabinet. Pani Monika, jak i jej asystentka są bardzo miłe, komunikatywne i wprowadzają taką atmosferę, że pacjent czuje się bezpiecznie. Usunięcie zęba i implantacja w czasie wizyty odbyły się bardzo profesjonalnie, czułam, że jestem w dobrych rękach. Cały zabieg przeprowadzony był w bardzo miłej atmosferze i czułam się zaopiekowana. Moje samopoczucie było sprawdzane na bieżąco. Zero strachu i niepewności w czasie tak wymagającego zabiegu jakim jest implantacja! Zapewniony jest również stały kontakt z przemiłą Panią Kasią-opiekunem pacjenta. Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą czuć się bezpiecznie w gabinecie stomatologicznym.
Zdjęcia
Opinie
-
Jolanta Osińska-Korczak ★★★★★
-
Paulina Kisiołek ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Przemiła, profesjonalna obsługa, wszystko wyjaśnione jasno i bez pośpiechu. Można poczuć się zaopiekowanym. Z pewnością wrócę. Polecam!
-
Mariusz Tulejko ★★★★★
Pełen profesjonalizm. Wyczerpujące i szczegółowe informacje , przekazane zrozumiałym językiem w oparciu o precyzyjną diagnostykę obrazową. Personel którego można pozazdrościć.
-
Urszula Krawczykowska ★★★★★
Od kilku miesięcy jestem bardzo zadowoloną pacjentką gabinetu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Świetna atmosfera panuje od samego wejścia. Szczerze polecam ten gabinet, nawet tym którzy mają traumę i omijają stomatologów szerokim łukiem.
-
Danuta Wlaźlak ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna opieka począwszy od pań w rejestracji po samą opiekę stomatologiczną. Gabinet stomatologiczny na wysokim poziomie. Dr. Monika to świetny i godny polecenia specjalista. Zdecydowanie polecam, świetnie wykonana praca i zadowalający efekt.
-
Agnieszka Kowalewska ★★★★★
Przez uraz z dzieciństwa miałam lęk do stomatologów i wizyta u stomatologa zawsze kojarzyła mi się z nieprzyjemną koniecznością. Od momentu kiedy dwa lata temu trafiłam do StomaDentu na leczenie kanałowe do cudownej dr Pauli wizyta u stomatologa jest dla mnie czystą przyjemnością. Cała załoga jest bardzo sympatyczna i dba o komfort pacjenta. Podczas każdej wizyty czuję się w 100% zaopiekowana. Każde leczenie jest bezbolesne i przebiega w sympatycznej atmosferze. Nie zamierzam zamieniać StomaDentu na żaden inny gabinet. Polecam w 100%.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomadent Gabinet Stomatologiczny?
Stomadent Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy Krakowska 107, 97-500 Radomsko, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomadent Gabinet Stomatologiczny?
Można skontaktować się z Stomadent Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 503 031 355
Jak można dotrzeć do Stomadent Gabinet Stomatologiczny?
Do Stomadent Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku