Opinie

  1. Jolanta Osińska-Korczak ★★★★★

    Szczerze polecam ten gabinet. Pani Monika, jak i jej asystentka są bardzo miłe, komunikatywne i wprowadzają taką atmosferę, że pacjent czuje się bezpiecznie. Usunięcie zęba i implantacja w czasie wizyty odbyły się bardzo profesjonalnie, czułam, że jestem w dobrych rękach. Cały zabieg przeprowadzony był w bardzo miłej atmosferze i czułam się zaopiekowana. Moje samopoczucie było sprawdzane na bieżąco. Zero strachu i niepewności w czasie tak wymagającego zabiegu jakim jest implantacja! Zapewniony jest również stały kontakt z przemiłą Panią Kasią-opiekunem pacjenta. Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą czuć się bezpiecznie w gabinecie stomatologicznym.

  2. Paulina Kisiołek ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Przemiła, profesjonalna obsługa, wszystko wyjaśnione jasno i bez pośpiechu. Można poczuć się zaopiekowanym. Z pewnością wrócę. Polecam!

  3. Mariusz Tulejko ★★★★★

    Pełen profesjonalizm. Wyczerpujące i szczegółowe informacje , przekazane zrozumiałym językiem w oparciu o precyzyjną diagnostykę obrazową. Personel którego można pozazdrościć.

  1. Urszula Krawczykowska ★★★★★

    Od kilku miesięcy jestem bardzo zadowoloną pacjentką gabinetu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Świetna atmosfera panuje od samego wejścia. Szczerze polecam ten gabinet, nawet tym którzy mają traumę i omijają stomatologów szerokim łukiem.

  2. Danuta Wlaźlak ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna opieka począwszy od pań w rejestracji po samą opiekę stomatologiczną. Gabinet stomatologiczny na wysokim poziomie. Dr. Monika to świetny i godny polecenia specjalista. Zdecydowanie polecam, świetnie wykonana praca i zadowalający efekt.

  3. Agnieszka Kowalewska ★★★★★

    Przez uraz z dzieciństwa miałam lęk do stomatologów i wizyta u stomatologa zawsze kojarzyła mi się z nieprzyjemną koniecznością. Od momentu kiedy dwa lata temu trafiłam do StomaDentu na leczenie kanałowe do cudownej dr Pauli wizyta u stomatologa jest dla mnie czystą przyjemnością. Cała załoga jest bardzo sympatyczna i dba o komfort pacjenta. Podczas każdej wizyty czuję się w 100% zaopiekowana. Każde leczenie jest bezbolesne i przebiega w sympatycznej atmosferze. Nie zamierzam zamieniać StomaDentu na żaden inny gabinet. Polecam w 100%.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomadent Gabinet Stomatologiczny?

Stomadent Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy Krakowska 107, 97-500 Radomsko, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomadent Gabinet Stomatologiczny?

Można skontaktować się z Stomadent Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 503 031 355

Jak można dotrzeć do Stomadent Gabinet Stomatologiczny?

Do Stomadent Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements