Pomnik ładny. Świetny parking.
Opinie
-
Bart W (Cherry) ★★★★★
-
Krzysiek Z ★★★★★
Miejsce upamiętniające polską historię,straszną historię. Człowiek popada w tym miejscu w zadumę i smutek, ale trzeba o takich faktach historycznych pamiętać. Polecam przyjść tutaj. Jest miejsce na zaparkowanie samochodu.
-
Mariola Jakubowska ★★★☆☆
Wszędzie w Polsce są takie pomniki.Polacy pamiętają!
-
Karol W. ★★★★☆
Monument "dostojny" i elegancki, ale bez zbędnego patosu. Nocą ładnie oświetlony. Góruje nad pobliską ulicą Głęboką. Wokoło obelisku ładna, zadbana zieleń. Obiekt dysponuje niewielką zatoczką parkingową (wjazd od ulicy Głębokiej) umożliwiającą dojazd pod sam pomnik i krótkie zatrzymanie się (uwaga: wjazd dopuszczalny tylko z powodów związanych z obsługą pomnika).
-
Karol Bereźnicki ★★★★★
Sam pomnik nie robi piorunującego wrażenia, ale historia, którą upamiętnia, już tak.
-
0chcesztomasz0 ★★★★☆
Pomnik Ofiar Katynia ważne aby pamiętać o naszej trudnej historii, możliwość zaparkowania auta w pobliżu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pomnik Ofiar Katyńskich w Lublinie?
Pomnik Ofiar Katyńskich w Lublinie znajduje się przy Głęboka 39, 20-612 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Pomnik Ofiar Katyńskich w Lublinie?
Do Pomnik Ofiar Katyńskich w Lublinie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku