Opinie

  1. Adam Świstek ★★★★★

    Chciałem obejrzeć samochód i trafiłem na pana Adama M. Już dawno nie spotkałem tak profesjonalnej i życzliwej osoby. Pan Adam z ogromnym zainteresowaniem opowiadał o każdym samochodzie, odpowiadał na wszystkie pytania, wszystko dokładnie wyjaśniał i naprawdę czuć było, że zna się na swojej pracy i lubi to, co robi. Serdecznie polecam salon Audi Centrum Lublin!!!!

  2. Aga ★★★★★

    Pan Adam Maciążek ,to bardzo kompetentny i pomocny specjalista. Wszystko dokładnie wyjaśnił, szybko zajął się problemem i wykonał usługę solidnie. Miła, profesjonalna obsługa – zdecydowanie polecam.

  3. Agnieszka Morawska ★★★★★

    Dzień dobry. Polecam z czystym sumieniem zarówno salon jak i dział serwisu zwłaszcza Pana Adama M.zawsze pomocny, rzeczowy, znający się na swojej pracy, kulturalny! Dla mnie najlepszy z najlepszych!

  1. Engi Urse ★☆☆☆☆

    Rażąco niski poziom obsługi klienta. Do salonu przyjechałem o godzinie 15:45 (18.12.25) ponieważ wiem, że jest to pora dnia o której w salonie nie ma zbyt dużo osób. Tak też było w tym przypadku. Nie rozumiem dlaczego żaden z pracowników nie był zainteresowany moją osobą. Błąkałem się po salonie, wpatrując się w opisy aut, oglądałem z bliska i NIC …. Panowie spacerowali rozmawiając przez telefon, nawet nie patrząc w moją stronę. Postanowiłem zatem wyjść na zewnątrz i poszukać modelu, który mnie interesuje na parkingu pod salonem, myśląc naiwnie, że ktoś się mną zainteresuje…. oczywiście nie miało to miejsca :) Bardzo słabo, bardzo! Drodzy Państwo, nawet w salonach chińskich producentów zainteresowanie klientem jest na większym poziomie. Dodam, że mam jedno auto od Was, a chciałem zakupić kolejne. WYBIORĘ WARSZAWĘ!

  2. Marek Kamiński ★★★★★

    Serwis Audi G&G Auto w Lublinie oceniam pozytywnie wyłącznie dzięki Panu Markowi Pałaszewskiemu – doradcy serwisowemu, który wyróżnia się nie tylko wiedzą i profesjonalizmem, ale też normalnym, ludzkim podejściem do klienta. Jestem długoletnim klientem tego serwisu i niestety nieraz spotkałem się z obojętnością ze strony innych pracowników, szczególnie w trudniejszych sprawach. Pan Marek jako jedyny realnie pomógł w sytuacji, którą inni po prostu zignorowali. Zawsze robi wszystko, żeby klient wyszedł zadowolony – konkretnie, rzeczowo i bez naciągania. Gdyby więcej osób w tej branży miało takie podejście, wizyty w serwisach byłyby o wiele przyjemniejsze. Pan Marek to zdecydowanie osoba na właściwym miejscu. Polecam z pełnym przekonaniem!

  3. Anna Poleszak ★★★★★

    Przemiła, profesjonalna obsługa. Jazda próbna z p. Jakubem Łukasikiem - z inicjatywą ciekawej trasy, omówieniem nie tylko bieżących parametrów ale i nowinek z nadchodzącej aktualizacji auta. Test wypadł bardzo pomyślnie. Polecam salon i emocje z jazdy Audi.

  1. Wiesio Wyniesio ★★★★★

    Wizyta w Audi Centrum Lublin jest pozytywnym doświadczeniem. Od pierwszych chwil w salonie widać profesjonalne i bardzo przyjazne podejście. Na jazdę testową pojechałem z Panem Maciejem, który dba o swobodną atmosferę i ciekawie opowiada o samochodach. Testowany SUV jest niesamowicie wygodny, cichy, dynamiczny i nowoczesny. Prowadzenie daje ogromną frajdę i poczucie pełnej kontroli. Teraz zapoznamy się z kalkulacjami od Pana Pawła. Całość spotkania przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Świetne auto, fachowa wiedza i podejście ludzi, którzy naprawdę znają się na tym, co robią. Z pełnym przekonaniem polecam ten salon każdemu, kto szuka samochodu, ale także dobrej obsługi i pozytywnych wrażeń. Wiktor

  2. Mic Fil ★★☆☆☆

    Jakość oferowana przez ten salon to nie jest tragedia, ale do premium to bardzo daleka droga. 1. Spóźniona prawie 2 miesiące dostawa samochodu, praktycznie do końca nie miałem informacji kiedy dokładnie będzie odbiór mimo, że przy zamawianiu nie raz wspominałem że jest to dla mnie bardzo ważne. 2. Przed umówionym odbiorem dostaje telefon, że zderzak jest zarysowany(!!!), jedyne co oferują to malowanie(!!!). Zero przepraszam, zero rabatu, nic. Więc musiałem odebrać nowe auto ze szkodą, a jak mi nie pasuje to pocałuj się pan w nos, możesz przecież czekać kolejne kilka miesięcy. 3. Przy umówionym odbiorze opóźnienie około godziny-więc po co się umawiać na godzinę? 4. Przy odbiorze oraz po serwisie olejowym auto zakurzone, nawet nie było wzięte na myjkę.

  3. Fit Fun Club ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo rozczarowany poziomem obsługi w salonie. Auto czekało na nas na zewnątrz, pomimo niesprzyjających warunków - padał deszcz. Nikt ze strony personelu nie zadbał o minimum komfortu czy uprzejmości - nie zaproponowano kawy, wody pomimo, że sprzedający wiedział, że jechaliśmy po auto 500 km. Taki brak szacunku do klienta i całkowity brak profesjonalizmu są niedopuszczalne. Zdecydowanie nie tego oczekuje się od renomowanego salonu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Audi Centrum Lublin?

Audi Centrum Lublin znajduje się przy Piasecka 12, 21-040 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Audi Centrum Lublin?

Można skontaktować się z Audi Centrum Lublin pod numerem +48 815 065 700

Jak można dotrzeć do Audi Centrum Lublin?

Do Audi Centrum Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements