Ekspertów Uśmiechu polecam z pełnym przekonaniem. Szczególne podziękowania dla dr Karoliny Russel – niezwykle profesjonalnej i kompetentnej stomatolog, a przy tym bardzo empatycznej i przemiłej. To idealny wybór nawet dla osób z dentofobią. Razem z mężem korzystamy z jej usług i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Zdjęcia
Informacje
Eksperci Uśmiechu Katarzyna Pieciak to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem jest życzliwa atmosfera, rzetelna opieka nad pacjentem.
Opinie
-
Patrycja Wierzbicka ★★★★★
-
Magdalena Pytel ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego w tej klinice. Wszystko przebiegało sprawnie, profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Pani dr Halina Gabara to świetna specjalistka – plan leczenia był jasno omówiony, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Leczenie trwało prawie 2 lata, czyli o pół roku krócej niż na początku zakładano. Polecam – uśmiech wygląda pięknie i zdrowo.
-
Wioletta Szymaniak ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam korzystania z Państwa usług. W ubiegłym roku trafiłam do Państwa na konsultację dotyczącą założenia szyny relaksacyjnej - na wizycie usłyszałam, że szyna jest wymagana ale konieczne jest leczenie kilku zębów (pół roku wcześniej zakończyłam leczenie) oraz wymagany będzie aparat ortodontyczny (nosiłam kilka lat stały aparat). Poszłam na konsultację do innego gabinetu i okazało się, że nie mam ubytków w zębach i nie ma potrzeby zakładania szyny. Podsumowując próbowano mnie nakłonić na wizyty i koszty, które nie były konieczne.
-
Sebastian Terka ★★★★★
Pierwszy Gabinet który w 100% bez boleśnie przeprowadził moje leczenie. Diagnoza była Trafna za pierwszym razem. Obsługa pacjenta to poezja. Serdecznie polecam!
-
Dominik Czarnocki ★★★★★
Miałem okazję skorzystać z wybielania zębów zarówno lampą, jak i laserem. Muszę przyznać, że wybielanie lampą było dla mnie dość bolesne – w trakcie zabiegu i chwilę po nim odczuwałem wyraźny dyskomfort. Efekt był dobry, ale sam proces nie należał do najprzyjemniejszych. Natomiast wybielanie laserowe okazało się dużo lepszym doświadczeniem. Zabieg był zdecydowanie szybszy, a przy tym praktycznie bezbolesny w porównaniu z lampą. Komfort podczas całego procesu był nieporównywalnie większy, a efekt wybielenia również bardzo satysfakcjonujący. Z perspektywy pacjenta mogę szczerze powiedzieć, że wybielanie laserowe wypada znacznie lepiej – mniej bólu, krótszy czas i świetny rezultat.
-
Andre Pstryka ★★★★★
Z czystym sumieniem polecam Dr Ewę Dziuban, specjalista jakich mało. Przed wizytą wszystko wytłumaczyła, opowiedziała o sposobie leczenia. Jakość wykonania pierwsza klasa, zęby leczone były pod mikroskopem, dr bardzo miła i delikatna. POLECAM
-
Iwona Jędruszczak ★☆☆☆☆
Szukałam gabinetu, który mnie przyjmie możliwie jak najszybciej, ze względu na dolegliwość bólową i dużą opuchliznę twarzy. Państwo zdecydowali się mi pomóc. Niestety w trakcie konsultacji nie uzyskałam żadnej konkretnej informacji na temat mojego problemu. Chirurg który był na miejscu powiedział mi, że muszę wyciąć połowę moich koronek i niestety pozostanę bez zębów. Polecił natomiast operację wyrównującą dziąsło. Dwa dni później udało mi umówić się na wizytę w innym gabinecie i okazało się, że jednak leczenie jest wykonalne bez usuwania koronek. Nie polecam w sytuacjach nagłych.
-
Kamil Wachnik ★★★★★
Pan dr. Daniel Salamon to świetny lekarz, niezwykle zaangażowany, szczegółowo przedstawiający plan pracy z pacjentem. Przy tym niezwykle empatyczny człowiek. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Daniela za profesjonalizm.Na koniec ukłony dla Pani asystentki Emilii za obdarzenie troską podczas zabiegu i dbałością o komfort pracy lekarza co przełożyło sie na moj spokój w sytuacji dość mocno dla mnie stresującej.
-
dawikierek ★★★★★
Polecam bardzo serdecznie! Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo przyjazna atmosfera. Techniki leczenia zębów nowoczesne, praktycznie nie czułem bólu - co dla mnie jest ogromną zaletą. Napewno jeszcze wrócę na wybielanie zębów i jeśli leczenie kompleksowe to tylko u Państwa :) 5 gwiazdek to za mało, żeby okazać moje zadowolenie z usługi :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Eksperci Uśmiechu Katarzyna Pieciak?
Eksperci Uśmiechu Katarzyna Pieciak znajduje się przy Brzeska 125, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Eksperci Uśmiechu Katarzyna Pieciak?
Można skontaktować się z Eksperci Uśmiechu Katarzyna Pieciak pod numerem +48 257 948 070
Jak można dotrzeć do Eksperci Uśmiechu Katarzyna Pieciak?
Do Eksperci Uśmiechu Katarzyna Pieciak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku