To najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć w kwestii leczenia ortodontycznego. Leczenie nakładkami Invisalign prowadzone przez Panią dr Julię Świderską to pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i fantastyczne podejście do pacjenta(Pani Doktor jest wyjątkowo ciepłym i serdecznym człowiekiem). Każdy etap leczenia jest szczegółowo omawiany, dzięki czemu czuję się spokojna i zaopiekowana. Higienizacja w Orto Vivie została wykonana bardzo dokładnie i bez stresu(pierwszy raz w życiu miałam tak perfekcyjnie oczyszczone zęby).Na ogromny plus zasługują także panie na recepcji – zawsze miłe, pomocne i uśmiechnięte. Jestem niesamowicie zadowolona z dotychczasowych efektów, a to jeszcze nie koniec mojej przygody z Orto Vivą. Polecam z całego serca!♥️
Zdjęcia
Informacje
ORTO VIVA Centrum Ortodoncji i Stomatologii łączy staranność wykonania z przyjazną atmosferą. Gabinet oferuje stomatologię zachowawczą, a także ortodoncję i higienizację. Pacjenci mogą liczyć na jasne wyjaśnienia i uważne podejście podczas zabiegów.
Opinie
-
Alealeksandra ★★★★★
-
piotr życki ★★★★★
Bardzo miła pani, ktora zdejmowala mi szwy z dwoch gornych osemek. Naprawde sympatyczna i miła kobieta❤️
-
Weronika Pszczółkowska ★★★★★
Polecam doktor Julię Świderska, dziś zakończyłyśmy leczenie Invisalign. Kontakt, opieka, terminy - wszystko na jak najlepszym poziomie. Efekt leczenia przewyższył moje oczekiwania.
-
Agnieszka See ★★★★★
Byliśmy z córką pierwszy raz i jestem zakochana w tym miejscu. Córka ma fobię przed dentystą a tutaj pięknie współpracowała. Zespół z ogromnym podejściem do dzieci, przesympatyczny. Polecam z całego serca wszystkim tym rodzicom, co mają problem, by ich pociecha dała zrobic cokolwiek w buzi . Polecam ❤️❤️❤️
-
Gianni 17 ★★★★★
Miałem higienizację w tej przychodni i szczerze polecam Panią Asię – kompetentna, dokładna i bardzo życzliwa. Dzięki jej uwagom zdecydowałem się na wizytę u periodontologa, co było bardzo trafną decyzją. Profesjonalna opieka i świetne podejście do pacjenta!
-
Bambi 19 ★★★★★
Miałam przyjemność leczyć się ortodontycznie w tej przychodni przez prawie 3 lata pod opieką dr Świderskiej. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdemu – leczenie było prowadzone kompleksowo, profesjonalnie i z dużą troską o pacjenta. Pani doktor zawsze służyła pomocą, dokładnie tłumaczyła kolejne etapy terapii i dbała o to, aby wszystko przebiegało sprawnie. Efekty leczenia przerosły moje oczekiwania. Cały zespół przychodni jest miły, kompetentny i dobrze zorganizowany. Polecam z całego serca!
-
Wiktoria Musik ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam Panią Dr. Wieczorek, miła atmosfera i dobre podejscie
-
Anna Goławska ★★★★★
Dzisiaj byłam na wizycie u dr. Małgorzaty Szczęsnej z moim dzieckiem i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor. Moje dziecko było wystraszone i płaczące, ale Pani doktor wykazała się niezwykłą cierpliwością i profesjonalizmem. Już po chwili w gabinecie atmosfera stała się znacznie spokojniejsza, a wizyta przebiegła bardzo pozytywnie. Dzięki odpowiedniemu podejściu dr. Szczęsnej, moje dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie. Bardzo dziękuję za tak wspaniałą opiekę i na pewno będę polecać Panią doktor innym rodzicom!
-
Sprinkle ★★☆☆☆
od dwóch tygodni dzwonię, by umówić wizytę do chirurga i dostawałam informację, że nie macie grafiku na marzec. dzisiaj zostawiono mnie z informacją, że nie ma terminów na marzec, a na kwiecień jeszcze nie zapisują. ceny usług są nieco… luksusowe, a system zapisów jak za czasów PRL.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ORTO VIVA Centrum Ortodoncji i Stomatologii?
ORTO VIVA Centrum Ortodoncji i Stomatologii znajduje się przy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 18, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ORTO VIVA Centrum Ortodoncji i Stomatologii?
Można skontaktować się z ORTO VIVA Centrum Ortodoncji i Stomatologii pod numerem +48 253 081 808
Jak można dotrzeć do ORTO VIVA Centrum Ortodoncji i Stomatologii?
Do ORTO VIVA Centrum Ortodoncji i Stomatologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku