Opinie

  1. Pszemek Nowolijski ★☆☆☆☆

    Ten sklep to jedno wielkie nieporozumienie! Omijajcie z daleka! Wszystko jest dobrze dopóki nie zapłacisz pieniędzy. Jeżeli jest jakaś pomyłka w dostawie to umywają ręce i tłumaczą się że podpisałeś dokument i do widzenia! Sprzedawczyni pomyliła opcję narożnika i zwalają winę na klienta że nie doczytał symbolu… Sprzedawczynie cały czas mówią że nie ma szefa. Gdyby była opcja dać 0 gwiazdek zrobił bym to z czystym sumieniem. Nie polecę nikomu ze swoich znajomych i wy też na nich uważajcie.

  2. monika (Monika) ★☆☆☆☆

    Nie polecam salonu meblowego Emilia na Sokołowskiej wszyscy mili do momentu jakiegoś problemu. Później niestety każdy umywa ręce i wmawianie coś czego nie było.

  3. Piotr Piotr ★☆☆☆☆

    TRAGEDIA. Pani nie potrafi policzyć pieniędzy a zamówiony towar nie dotarł na czas i nie był kompletny oczywiście z naszej winy według pracowników. Brak kontaktu z szefem! Mega Plus na Panów od transportu MEGA CHŁOPAKI!!!

  1. Magda s ★★★★★

    Nie pierwszy raz skorzystałam z usług sklepu. Zawsze trafiałam na uczynną i miłą obsługę. Taką nie nachalną, bardziej naturalna rozmowa o produkcie i doradzenie niż suche skupianie się na tym żeby coś 'opchnać'. Reszta też okej, nawet jeśli coś z meblem było nie tak (wada fabryczna) nie było najmniejszych problemów z reklamacja. Polecam.

  2. Ola Sawczuk ★☆☆☆☆

    Nie polecam sklepu na sokolowskiej . Obsługa nie kompetentna . Zamawialiśmy lozko dla dziecka z zagłówkiem , po czym dostaliśmy lozko bez zagłówka i w innym kolorze . Towar niezgodny ze złożonym zamówieniem. Nie polecam szkoda nerwów naszych i dziecka..!!

  3. Sylwia ★☆☆☆☆

    Pomimo obietnic, że meble dotrą w około 3 tygodnie, czekamy już 7 tygodni i nic. Rozumiem tydzień czy dwa spóźnienia, ale to przechodzi wszelkie granice. Po każdym telefonie oczywiście obietnice, że będzie w następnym tygodniu, ale już kilka tych tygodni minęło i za każdym razem to samo. Zrozumiałabym, gdyby to było meblowanie całego mieszkania, ale to tylko jedna kanapa, a czekać trzeba więcej niż na kuchnię pod wymiar... Niestety najprawdopodobniej to ostatni zakup w tym sklepie.

  1. Krzysiek Krzysiek ★★★★☆

    Duży sklep z meblami i dekoracjami. Przed budynkiem spory parking. W środku ogromny wybór mebli i dekoracji. Wszystko ładnie wyeksponowane, przejrzyście i czysto. Niestety nie znalazłem mebli ktorych szukałem ale wcześniejsze zakupy zawsze były udane. Obsługa w porządku. Polecam!

  2. Michał Bryńczak ★★★★★

    Bardzo duży wybór mebli. Udało nam się z pomocą sprzedawcy dobrać kanapę do salonu w nietypowym wymiarze. Nie było problemu, żeby wziąć do domu próbniki materiałów i dobrać do koloru całego wnętrza. Narożnik miał być w 8 tygodniu a po 6 już jest u mnie w salonie. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Meblowy Emilia?

Salon Meblowy Emilia znajduje się przy Sokołowska 145A, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Meblowy Emilia?

Można skontaktować się z Salon Meblowy Emilia pod numerem +48 694 786 683

Jak można dotrzeć do Salon Meblowy Emilia?

Do Salon Meblowy Emilia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements