Ten sklep to jedno wielkie nieporozumienie! Omijajcie z daleka! Wszystko jest dobrze dopóki nie zapłacisz pieniędzy. Jeżeli jest jakaś pomyłka w dostawie to umywają ręce i tłumaczą się że podpisałeś dokument i do widzenia! Sprzedawczyni pomyliła opcję narożnika i zwalają winę na klienta że nie doczytał symbolu… Sprzedawczynie cały czas mówią że nie ma szefa. Gdyby była opcja dać 0 gwiazdek zrobił bym to z czystym sumieniem. Nie polecę nikomu ze swoich znajomych i wy też na nich uważajcie.
Zdjęcia
Opinie
-
Pszemek Nowolijski ★☆☆☆☆
-
monika (Monika) ★☆☆☆☆
Nie polecam salonu meblowego Emilia na Sokołowskiej wszyscy mili do momentu jakiegoś problemu. Później niestety każdy umywa ręce i wmawianie coś czego nie było.
-
Piotr Piotr ★☆☆☆☆
TRAGEDIA. Pani nie potrafi policzyć pieniędzy a zamówiony towar nie dotarł na czas i nie był kompletny oczywiście z naszej winy według pracowników. Brak kontaktu z szefem! Mega Plus na Panów od transportu MEGA CHŁOPAKI!!!
-
Magda s ★★★★★
Nie pierwszy raz skorzystałam z usług sklepu. Zawsze trafiałam na uczynną i miłą obsługę. Taką nie nachalną, bardziej naturalna rozmowa o produkcie i doradzenie niż suche skupianie się na tym żeby coś 'opchnać'. Reszta też okej, nawet jeśli coś z meblem było nie tak (wada fabryczna) nie było najmniejszych problemów z reklamacja. Polecam.
-
Ola Sawczuk ★☆☆☆☆
Nie polecam sklepu na sokolowskiej . Obsługa nie kompetentna . Zamawialiśmy lozko dla dziecka z zagłówkiem , po czym dostaliśmy lozko bez zagłówka i w innym kolorze . Towar niezgodny ze złożonym zamówieniem. Nie polecam szkoda nerwów naszych i dziecka..!!
-
Sylwia ★☆☆☆☆
Pomimo obietnic, że meble dotrą w około 3 tygodnie, czekamy już 7 tygodni i nic. Rozumiem tydzień czy dwa spóźnienia, ale to przechodzi wszelkie granice. Po każdym telefonie oczywiście obietnice, że będzie w następnym tygodniu, ale już kilka tych tygodni minęło i za każdym razem to samo. Zrozumiałabym, gdyby to było meblowanie całego mieszkania, ale to tylko jedna kanapa, a czekać trzeba więcej niż na kuchnię pod wymiar... Niestety najprawdopodobniej to ostatni zakup w tym sklepie.
-
Krzysiek Krzysiek ★★★★☆
Duży sklep z meblami i dekoracjami. Przed budynkiem spory parking. W środku ogromny wybór mebli i dekoracji. Wszystko ładnie wyeksponowane, przejrzyście i czysto. Niestety nie znalazłem mebli ktorych szukałem ale wcześniejsze zakupy zawsze były udane. Obsługa w porządku. Polecam!
-
Michał Bryńczak ★★★★★
Bardzo duży wybór mebli. Udało nam się z pomocą sprzedawcy dobrać kanapę do salonu w nietypowym wymiarze. Nie było problemu, żeby wziąć do domu próbniki materiałów i dobrać do koloru całego wnętrza. Narożnik miał być w 8 tygodniu a po 6 już jest u mnie w salonie. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Meblowy Emilia?
Salon Meblowy Emilia znajduje się przy Sokołowska 145A, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Meblowy Emilia?
Można skontaktować się z Salon Meblowy Emilia pod numerem +48 694 786 683
Jak można dotrzeć do Salon Meblowy Emilia?
Do Salon Meblowy Emilia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku