Opinie

  1. Marta Kozak ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce na zakupy. Duży parking. Bardzo miła obsługa. Polecam

  2. Maria Drozdz ★☆☆☆☆

    Wszystko jest tak biednie poukładane że mnie ciarki dopadają w dodatku wszystko jest złejjakosici

  3. Aleksandra Jakaś ★☆☆☆☆

    Podczas zakupów w godzinach 13:10 w sklepie panował duży ruch, a przy kasie ustawiła się długa kolejka klientów. Jedna z pań stojących w kolejce zwróciła się z uprzejmą prośbą o otwarcie kolejnej kasy, ponieważ czekanie się znacznie przedłużało. Niestety reakcja kasjerki była zupełnie nieadekwatna i nieprofesjonalna – zamiast zająć się sytuacją, siedziała i rozmawiała, ignorując potrzeby klientów. Co więcej, odpowiedziała w bardzo niegrzeczny i opryskliwy sposób, że „ta pani nie będzie jej mówić, co ma robić”. Sytuacja była wyjątkowo niekomfortowa, zarówno dla wspomnianej klientki, jak i dla reszty osób oczekujących w kolejce. Po wyjściu wspomnianej klientki ze sklepu, kasjerka zaczęła ją dodatkowo obgadywać w obraźliwy sposób, mówiąc do drugiej pracownicy coś w stylu: „paniusia się spieszyła” – ton był wyraźnie lekceważący i złośliwy. Tego typu zachowanie jest niedopuszczalne i godzi w dobre imię sieci Biedronka. Klienci mają prawo oczekiwać szacunku i sprawnej obsługi, zwłaszcza w sytuacjach wymagających reakcji na realne utrudnienia, jakimi są zbyt długie kolejki. Proszę o wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji wobec pracownicy oraz zapewnienie, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości.

  1. Jakub Ługowski ★☆☆☆☆

    14:51 dzień 26.05.2025. Stoję do kasy w długiej kolejce z dwoma nektarynkami. Przyszła moja kolej i ekspedientka mówi, że nie wyda mi z 50 zł. Zostawiłem nektarynki i wyszedłem.

  2. Rafał Hałas ★☆☆☆☆

    Witam. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego będąc w sklepie na ulicy Młynarskiej w Kaliszu w sobotę 26.04.2025 jest kartka na drzwiach że sklep w niedzielę handlowa czynny od godziny 6, przychodząc 6.30 sklep zamknięty a szukając w internecie dowiaduje się że od godziny 8 ?? PS. Będąc w sklepie w sobotę pytam się kierownika jak czynny sklep odpowiada mi, że nie wie bo każdy sklep inaczej. Żenada

  3. Kin Cześć ★★☆☆☆

    Sklep nieciekawy, panujący zewsząd bałagan. Podziwiam tą luczną grupy pędzące po promocje.

  1. Paweł Prus ★☆☆☆☆

    Sytuacja z dziś. Poszliśmy z żoną na zakupy, wzięliśmy ze sobą nasze zwierzaki (kot i pies rasy York) Zwierzęta były w zakrytym wózku (specjalistycznym dla zwierząt). Wózek taki posiada specjalne zabezpieczenia, tj siatkę zamykaną na suwak i nie ma absolutnie możliwości aby zwierzak wydostał się na zewnątrz. Pakujemy zakupy do koszyka i w pewnym momencie zostajemy zaatakowani słownie przez kierownika sklepu a następnie WYRZUCENI ze sklepu, bez możliwości zapłaty za produkty w wózku. Kierownik był wulgarny i zachował się skandalicznie. Chcę zatem poinformować personel (z kierownikiem włącznie) iż istnieje w prawie artykuł mówiący o tym iż JEST możliwość wejścia do sklepu spożywczego ze zwierzętami, pod warunkiem że są odpowiednio zabezpieczone. Sprawa jutro będzie zgłoszona do centrali Jeronimo. Sprawę nagłośnie również w socjal mediach i lokalnej prasie. Straciliście w dniu dzisiejszym klientów.....

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Młynarska 15, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements