Super atmosfera, w lokalu bardzo czysto, dużo stolików. Panie miłe i uśmiechnięte. Nie ma najmniejszego problemu żeby odjąć z pizzy składnik. Pizza z pieca opalanego drewnem przepyszna. Jak na pierwszą wizytę - nie ma żadnego powodu żeby się przyczepić. Na pewno wrócę na pizze i spróbować inne dania. Serdecznie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof K. ★★★★★
-
Jakub wielkie M ★★★★★
Zupa gulaszowa rewelacja może mało pikantna ale porcja konkretna i z dużą ilością mięsa oraz warzyw obsługa miła oraz uśmiechnięta polecam
-
Wo Rze ★★★★★
Pizza z prawdziwego pieca z oryginalnej włoskiej mąki. Trudno byłoby coś zepsuć. Do tego niewielki, ale znakomity wybór win. Obsługa bez zarzutu, szczególnie miła Pani zza bufetu. Rzadko zdarza się taki lokal przy ruchliwej trasie samochodowej. Zupełne pozytywne zaskoczenie.
-
Ania Zygowska ★★★★★
Bardzo miła obsługa i bardzo dobre swojskie jedzienie. Zamówiliśmy rybę, która okazała się strzałem w dziesiątkę i 2 rodzaje schabu, które również dobrze smakowały.
-
Agnieszka Partyka ★★☆☆☆
Dania z tablicy poleceń: podwójny kotlet (schabowy + z karkówki) z serem i pieczarkami, zapiekane ziemniaczki, cena 45 zł - przepyszne, ale brakowało w daniu warzyw. Zraz z karkówki, z ziemniakami i buraczkami, 40zł - danie pomyłka, którego nigdy w życiu nie zamówiłabym, gdyby w opisie była opisana prawda czyli "zraz faszerowany KIEŁBASĄ i ogórkiem". 20% tego dania to faktycznie mięso z karkówki, które smakowało jak zraz, 20% to ogórek kiszony, 60% to kawałki zwykłej kiełbasy, takiej jak na grilla. Czuję się oszukana po zamówieniu tego dania, nigdy czegoś takiego nie widziałam i nie jadłam. Nie polecam tego miejsca i na pewno nigdy do niego wrócę. Z wierzchu danie wygląda na porządne, ale zawartość mija się z prawdą. Jako, że za dania płaci się przy zamówieniu, a naczynia odstawia samemu, a panie które przyjmują zamówienia prawdopodobnie nie mają czasu, aby w międzyczasie zapytać gości czy danie smakowało, nie było okazji, aby na żywo zakomunikować obsłudze, że klient jest niezadowolony, a danie niesmaczne.
-
Róża ★★★★★
Byliśmy (nie pierwszy raz), jedliśmy, widzieliśmy!!! Wrócimy!!! Jedzenie świeże, dobrze doprawione. Pierogi: miękkie ciasto, farsz doprawiony. Pyszne! Wiem co piszę, bo jestem wyczulona na nie.
-
Andrew 21 ★★★★★
Espresso jest podawane prawidłowo z wodą oraz słodkim komplementem. Śniadanie jak w domu. Naprawdę dobrze.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Pizza i Wino?
Restauracja Pizza i Wino znajduje się przy Chojnicka 17, 83-262 Czarna Woda, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Pizza i Wino?
Można skontaktować się z Restauracja Pizza i Wino pod numerem +48 585 877 309
Jak można dotrzeć do Restauracja Pizza i Wino?
Do Restauracja Pizza i Wino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku