Dzis zakupiliśmy autko- uzywaną Corsę. Obsługa profesjonalna z odpowiedzią na każde nasze pytanie. Autko nie miało klucza do kół i lewarka. Ale obiecano nam dosłać. Trzymamy za słowo i dajemy 5gwiazdek za udane obopólne negocjacje.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr B ★★★★★
-
Patryk Więznowski ★★★★★
Z przyjemnością chcemy podzielić się pozytywnymi wrażeniami dotyczącymi wizyty w Państwa salonie. Z dnia na dzień otrzymaliśmy profesjonalną pomoc, co było dla nas niezwykle cenne. Spotkaliśmy się z niezwykle sympatyczną i rzeczową obsługą, która sprostała naszym oczekiwaniom. Dziękujemy za szybkie i skuteczne rozwiązanie naszej sprawy. Zdecydowanie polecamy Państwa usługi innym. Jolanta i Paweł Więznowscy
-
Ireneusz ★★★★★
Bardzo dziękuję za profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta oraz sprawny proces zakupu nowego auta, polecam i pozdrawiam.
-
Rem_Ska ★★★★★
Miejesce odwiedzilem podczas akcji serwisowej. Obsługa miła, informowanie o każdym etapie, konkretne informacje udzielono. Nie mogę narzekać szybka sprawna obsługa klienta.
-
Chris ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę zaznaczyć zero gwiazdek. W poszukiwania auta trafiłem ( niestety ) w to miejsce również. Po wejściu do pomieszczenia sprzedażowego ( bardzo ciemnego ), zauważyłem przy desku info, dwie panie średnio zainteresowane klientem. Pominę fakt, ze to klient musiał te zmęczone panie przywitać, bo były zajęte rozmówkami prywatnymi. Zapytałem o Alfa Romeo ofertę, dowiedziałem ze jeszcze nie ma bo sie dostawa spóźnia. Mam wrócić później. Już nie wrócę, bo Alfa Romeo mogę kupić u konkurencji jak się okazało. Mam nadzieje, ze owe panie dalej będą działały na rzecz rozwoju firmy, plotkując o sprawach prywatnych, a słowo ''dzień dobry'' nauczą się na jednym ze szkoleń firmowych.
-
Urszula Krigger ★★★★★
Przegląd z czystym sumieniem mogę polecić, rzetelnie, szybciutko, Pan wiedział na co patrzeć, zwrócił mi uwagę na przeguby i łączniki, mechanik potwierdził, wymiana groszowa, przegląd zrobiony, człowiek spokojny, polecam! A jak macie wystawiać opinie na temat usługi na podstawie swoich przekonań, że samochód jest w stanie IGŁA jak to u handlarzy to może czas te trupki naprawić albo na żyletki wywieść a nie szukać po Bydgoszczy SKP która wam da pozytywa?
-
Tomasz ★★★☆☆
Organizacja obsługi klienta na marnym poziomie. Cztery osoby stukają w klawiaturę i nikt nie podnosi głowy. Może przydałaby się jakaś recepcja z informacją.
-
Badyl 90 ★☆☆☆☆
Serwis oceniam bardzo słabo , szkoda zgłoszona w listopadzie , a do dziś nie wiem kiedy będzie naprawa , ponieważ nikt z serwisu nie raczy się odezwać do mnie w tej sprawie . Sam dzwoniłem , słyszałem marzec , potem kwiecień , maj ...a za chwilę czerwiec . Rozumiem , że nie wszystkie części otrzymuje się od razu , ale samo podejście do klienta jest dramatyczne .
-
Ewa Dekańska ★★★★★
Odebraliśmy zakupione auto. Muszę przyznać, że obsługa była bardzo profesjonalna i miła. Pan Damian wszystko wytłumaczył i przygotował komplet dokumentów, tak by nie było problemów z przerejestrowaniem auta. Dodatkowo w dniu odbioru samochód był umyty i całkowicie wyczyszczony łącznie z oponami. Fajnie też, że na miejscu ubezpieczyliśmy auto. Polecam firmę. Fachowi, uprzejmi, cierpliwi i punktalni. Dziękuję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Opel Bydgoszcz?
Opel Bydgoszcz znajduje się przy Fordońska 59, 85-719 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Opel Bydgoszcz?
Można skontaktować się z Opel Bydgoszcz pod numerem +48 523 650 200
Jak można dotrzeć do Opel Bydgoszcz?
Do Opel Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku