Jestem bardzo zadowolony z nabycia samochodu Renault Kadjar w tym komisie, szczególne podziękowania dla Pana Damiana za profesjonalne podejście do klienta. Z całą pewnością mogę polecić ten komis każdemu kto szuka dobrego i sprawdzonego samochodu. Z podziękowaniem, Daniel
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Cykowiak ★★★★★
-
Pabloo ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z zakupu auta w tym komisie bmw 318. Samochód sprawuje się bardzo dobrze, stan zgodny z opisem. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu ten komis, od początku czuje się w nim pozytywną atmosferę, a Pan Mariusz i Pan Damian widać że są to ludzie z pasją samochodów. Kontakt z komisem również bardzo dobry, kupując auto robisz to z przyjemnością, nie ma cwaniackich gadek byle klientowi wcisnąć auto. Jak dla mnie ten komis powinien być wzorem dla innych jakie auta sprzedawać i jak rozmawiać z klientami. W przyszłości, gdy będę rozważał zmianę auta napewno zainteresuję się ofertą Opel- cars, pozdrawiam
-
Mateusz Szymkowiak ★★★★★
To miejsce totalnie odczarowało w moich oczach stereotyp "auta z komisu". Przyszedłem tam z zamiarem kupienia Opla, ale dzięki szczerej i rzeczowej rozmowie, wyszedłem bez samochodu. Zamiast wciskać mi coś na siłę, doradzili mi, żeby wstrzymać się z zakupem. Ich uczciwość od razu zdobyła moje zaufanie. Dosłownie po 20 minutach wróciłem do komisu, bo moją uwagę przykuło BMW. Jestem mega zadowolony z zakupu i z całego doświadczenia. Obaj Panowie wykazali się ogromną cierpliwością, a ich doradztwo było fachowe i profesjonalne. Czuć, że podchodzą do klienta z szacunkiem i pasją do tego, co robią. Jeśli szukasz uczciwego komisu, w którym liczy się zaufanie i profesjonalizm, to zdecydowanie polecam.
-
Daniel Dudkiewicz ★★★★★
Po raz kolejny zrealizowany zakup pojazdu z pełnym zadowoleniem. Pełen profesjonalizm i dostosowanie do oczekiwań klienta. Szczególne uznanie dla Pana Damiana, który swoją postawą zasługuje na wyróżnienie za podejście do klienta. Zdecydowanie polecam usługi komisu.
-
Hubert Olejnik ★★★★★
Duży pozytyw za współpracę z O-PL CARS, tydzień temu kupiłem samochód, jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm, bardzo kompetentna i uprzejma obsługa, z nastawieniem na klienta. W dzisiejszych czasach, bardzo rzadko spotykana uczciwość i słowność. Zdecydowanie polecam, pozdrawiam serdecznie, Hubert.
-
Tikitaki ★☆☆☆☆
Kupiłem samochód, po pierwszym dniu użytkowania samochód pojechał do mechanika na remont silnika. Kwota naprawy przekroczyła 8tys.
-
Krzysztof Konopczyński ★★★★★
Napisać, że polecam, to jak nie napisać nic, dlatego napiszę nieco więcej. Kupiliśmy auto na początku marca 2025 roku (ponad miesiąc temu). Obsługiwał nas Pan Damian - człowiek, który jest niezwykle cierpliwy, fachowy, pomocny, a przede wszystkim empatyczny. Mogliśmy liczyć na jego pomoc w trakcie zakupu auta, jak i po jego zakupie. Nie było tu mowy o praktyce pt „gwarancja do bramy i się nie znamy”. Samochody używane mają to do siebie, że z czasem zaczyna coś szwankować w nich. Nie zostaliśmy zostawieni na pastwę losu, a otrzymaliśmy wsparcie i pomoc, jakiej próżno szukać w innych, podobnych miejscach. Gdybym kiedykolwiek miał firmę, to chciałbym by pracowali w niej tacy ludzie, jak Pan Damian. Dziękujemy.
-
Dominik Matyjasik ★★★★★
Profesjonalna firma , jestem bardzo zadowolony z usług firmy na pewno przy następnej zmianie samochodu tam powrócę Polecam bardzo serdecznie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Opel-Komis.pl . O-PL CARS?
Opel-Komis.pl . O-PL CARS znajduje się przy Fordońska 24, 85-085 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Opel-Komis.pl . O-PL CARS?
Można skontaktować się z Opel-Komis.pl . O-PL CARS pod numerem +48 731 113 113
Jak można dotrzeć do Opel-Komis.pl . O-PL CARS?
Do Opel-Komis.pl . O-PL CARS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku