Opinie

  1. dariusz pacholski ★★★★★

    Pan Mariusz naprawiał mi Mitsubishi ASX po stłuczce, jestem bardzo zadowolony, auto wygląda super. Szybko, sprawnie i co ważne bardzo miły człowiek. Polecam.

  2. Kasia ★★★★★

    Z całego serca polecam usługi blacharsko-lakiernicze w tym salonie! Korzystałam z rodziną z usług Pana Mariusza już kilka razy i zawsze byliśmy zadowoleni. Pan Mariusz jest osobą rzetelną i godną zaufania, a wszystkie naprawy wykonuje kompleksowo, dokładnie i terminowo. Samochód po odebraniu zawsze wygląda dobrze, a cena świadczonych usług jest adekwatna do jakości. Profesjonalne podejście oraz świetny kontakt z klientem sprawiają, że czuję się spokojna, zostawiając auto w jego rękach. To warsztat, do którego mogę wracać z przekonaniem. Utwierdziła mnie w tym ostatnia naprawa zderzaka uszkodzonego po kolizji drogowej. Wcześniej wyglądał tak jak na zdjęciu, a za sprawą Pana Mariusza jest w idealnym stanie. Wszystko odbyło się fachowo i bezgotówkowo.

  3. Phi “K0d3x” Len ★☆☆☆☆

    Nie polecam wynajmu busa. Nie dość, że nie podają, że cena w ogłoszeniu jest bez VAT, to jeszcze bus, którego miałem dostać został na parkingu, a mi wciśnięto starego kapcia z dopiskiem "chrupek" na kluczykach. Lista kilometrowa umowy, 5 stron kar i dopłat za multum rzeczy i na dodatek odgórny zakaz poruszania się prędkością powyżej 110km/h. Przy takim stanie auta, to się nie dziwię, bo strach o własne życie. Cała pordzewiała buda, drzwi bocznych nie idzie otworzyć, a ładunku nie idzie zabezpieczyć bo haki do pasów są pourywane. Generalnie zawiodłem się, nie polecam.

  1. Grzegorz Piekarz ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z fachowej, rzetelnej pracy. Niby niewielkie przetarcie zderzaka i osłony pod nim, ale obawiałem się jak wyjdzie rekonstrukcja szczególnie tej porowatej części. Odbierając autko nie mogłem nadziwić się tak fantastycznej jakości. Elementy jak nowe, wszystko sterylnie wykonane. Duże brawa. Pragnę nadmienić jeszcze bardzo dobry, miły kontakt i dotrzymanie umówionego terminu usługi. Będę polecał, pozdrawiam.

  2. Magdalena Mazurkiewicz ★★★★★

    Moja opinia o warsztacie Blacharstwo i lakiernictwo Mariusz Leszczyński może być tylko pozytywna. Zdjęcia mówią same za siebie :))) Praca wykonana naprawdę bardzo fachowo. Pozostaje mi tylko polecać wszystkim. Dziękuję za naprawę mojego autka:)

  3. Michał Witkowiak ★★★★★

    Polecam warsztat lakierniczy pana Mariusza szybko i fachowo zrobione jestem zadowolony pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Blacharstwo i lakiernictwo Mariusz Leszczyński?

Blacharstwo i lakiernictwo Mariusz Leszczyński znajduje się przy Pińczowska 12, 85-877 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Blacharstwo i lakiernictwo Mariusz Leszczyński?

Można skontaktować się z Blacharstwo i lakiernictwo Mariusz Leszczyński pod numerem +48 534 950 771

Jak można dotrzeć do Blacharstwo i lakiernictwo Mariusz Leszczyński?

Do Blacharstwo i lakiernictwo Mariusz Leszczyński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements