Opinie

  1. Marian Wisniewski ★☆☆☆☆

    Porażka ...za rollo z mięsem mix dopłata...o której dowiedziałem sie juz po zapłaceniu....Spytałem sie skad ta cena jak jest rollo małe po 24.99 a zapłaciłem 31 zł pani troche nie ogarnięta powiedziała ze jest opłata za mięso w mixie ...szkoda ze nikogo nie informują przed...zakupem

  2. Marcin Marchel ★☆☆☆☆

    Jedzenie słabe jak za taką cenę, w smaku mięsa czuć jakby rybę. W rollo mięso i kapusta tylko.

  3. novyrafal ★☆☆☆☆

    Mega rollo to jakaś masakra. Mało mięsa, warzywa to praktycznie tylko kapusta, sos mieszany w ogóle nie kąsa ostrością i próżno go szukać bo wszystko jest tak mega suche, że nie da się tego zjeść. Do tego pita zwinięta w taki sposób że mamy 6 warstw suchej, spieczonej pity. Nie polecam!

  1. James Bond ★★★★★

    Bardzo dobre rollo. Polecam. Wielkie i dobre. Wziąłem z serem.

  2. Szymon Ozdoba ★★★★☆

    Jak na kebaba w galerii to sztosik. Cena przyzwoita. Jadłem małego rollo mieszany mieszany i przyznam, że mi smakował. Ładnie zapieczony i nawet smyrnięty o tłuszczyk dla chrupnięcia.

  3. Michał Cierniak ★☆☆☆☆

    Byłem pierwszy raz i nie polecam. Pomylone zamówienie i zamiast klasycznego kebaba z surówką był fryto kebab. Cholernie mało sosu. Wielką tragedia i aktualne 3 gwiazdki to i tak zawyżona średnia.

  1. Kacper Jakub ★★☆☆☆

    Jedzenie w porządku, obsługa też ok. Ale brak tacek to żart. Gorące rollo wręczane do ręki – zero wygody, zero higieny. Właściciel chyba zapomniał, że to lokal w Galerii, a nie budka na rogu. Takie oszczędności zniechęcają klientów

  2. x husar ★☆☆☆☆

    Mięso bardzo ładnie wygląda. Wołowina niby jakaś lepsza jakościowo, ale totalnie bez smaku, sosy dobre, frytki też bez smaku. Bo nie solone. Cen nie komentuje bo to miejsce w galerii, musi być trochę drożej niż w osiedlowej budzie. Całość nie generuje żadnej, choćby najmniejszej satysfakcji z jedzenia. Mega ciężkie za to o znikomych walorach smakowych. A szkoda.

  3. J “trupek56” K ★☆☆☆☆

    Jadłem długi czas temu i nie dość że nie zachwycił smakowo, to wszystko było tłuste i bardzo małe. Przechodząc niedawno obok zauważyłem baner "mięso kraftowe" - nie wiem skąd oni to wzięli, bo na grillu wyłącznie pasztet, wyglądający identycznie jak wtedy co jadłem. Obsługa od tamtego czasu się nie zmieniła za bardzo. Klimat jak w galerii. Nie polecam

  1. G G ★★★☆☆

    Lokal przeciętny. Wiele w życiu kebabów się jadło, zazwyczaj lepszych, ale czasem i gorszych. Tutaj na pewno bardziej skłaniam się w stronę kurczaka, bo wołowina jest typowa kula mocy. Surówki świeże, natomiast mięso bardzo tłuste. Obsługa może mało mowna ale za to uprzejma. Nie będzie to najlepszy kebab w Twoim życiu, ale na raz na szybko czemu nie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Arianos Döner Kebab?

Arianos Döner Kebab znajduje się przy Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Arianos Döner Kebab?

Do Arianos Döner Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements