Niestety muszę edytować opinię, a wielka szkoda. Kolejny raz dzwonię na Wasz numer - jest sygnał i nikt nie odbiera (standard), dzwonię ponownie - już telefon wyłączony (też standard). Zamówiłam na pyszne pl - zamówienie anulowane. To już na prawdę któryś raz, gdzie obsługa udaje, że nie słyszy telefonu. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Marks ★★★★★
-
Jakub Gwizdała ★★★★★
Atrakcyjna jak na obecne czasy cena cheeseburgera, który smakiem i jakością dorównuje innym, droższym lokalom. Dobre samemu robione sosy dodają urok temu burgerowi. Klimat lokalu był zdecydowanie ciekawy, odpowiadał mi namiot pod którym przyszło mi stołować, a także czyste stoliki. Na pewno do powtórzenia :)
-
Natalia Hanna Anna Stępień ★★★★★
Bardzo dobre i pożywne jedzenie , frytki dobrze usmażone wraz z mięskiem do burgera , obsługa miła , przyjemna w rozmowie i profesjonalna . Panie z obsługi przyłożyły się do zadania doskonale a naprawdę jestem wymagającym klientem ❤️ . Polecam to miejsce z czystym sumieniem ❤️❤️❤️❤️
-
aadik03 ★★★☆☆
Na zdjęciu „Kebab Kuby maxi”. Jest tam 220 gram mięsa 100% wołowiny z burgera. Ciekawe połączenie mięsa z serem, lecz niestety kebab zawierał bardzo mało surówek i sosu. Po wyjedzeniu wszystkiego została sama sucha bułka… Wyrzuciłem ją, bo praktycznie nie było na niej sosu. Kebab maxi jak sama nazwa wskazuje ma być maxi i powinno w nim być zdecydowanie więcej wszystkiego. Co do miejsc parkingowych to ciężko z nimi. Ja stanąłem samochodem na awaryjnych obok lokalu.
-
Kamil Plisiński ★★☆☆☆
Ogolnie zacznę od pozytywów: cheeseburger bardzo mi podpasował idealna jakoś do ceny, dobre mieso, idealna proporcja sera oraz sałata idealnie wkomponowana. Teraz ta słabsza strona : kebab ktory jadłem tutaj jest najgorszym jaki dotychczas miałem okazje jeść, bułka sucha, mieso bez smaku , dziwnej konsystencji, w dodatku słyszałem jak by było odgrzewane w mikrofali. Rollo całkiem niezłe, jedyne co można by poprawić to tortilla która jest mega gumowa. Nadmienić tez można ze Pani która przygotowuje jedzenie mogła by nauczyć się poprawnie zawijać potrawy w folie aluminiowa( żadna z wyżej wymienionych potraw nie była dobrze zawinięta przez co się rozpadały )
-
Jakub Grajewski ★★★★☆
Wstępnie nie miałem żadnych oczekiwań względem tego foodtacka a tu proszę. Mały cheseburger może nie powalają ale jest sto razy lepszy niż te trociny z maka. Mały potrójny jest zgadką marketingową dla czego jest tańszy od pojedyńczego dużego mimo że mięsa jest więcej ale nie warto, rozpada się. Chętnie sprawdzę resztę menu :) Czy będą chesburgery z jalapenio?
-
Mateusz Lemański ★★☆☆☆
Zamówiłem rollo z frytkami fakt jest duże ale niestety przyjechało do domu chłodne 2 sprawa mięso bardzo duże kawałki aż Ciężko pogryźć ( tak jakby obcinane nożem ) frytki niestety bardzo twarde suche i puste w środku. + Tylko taki że jest spore.
-
Adam Niedbalski ★★☆☆☆
Mięso dobre bułka to porażka cena dobra ale pani sprzedająca to mogłaby sobie odpuścić robienia jedzenia tymi samymi rękawiczkami a zaraz w nich pali papierosy raz to wytrzymałem ale jak widze to drugi raz to dziekuje powodzenia ja to pani zrobi przy Sanepidzie a szkoda bo chętnie wrócę .
-
Jeffrey Johnson ★☆☆☆☆
Bylem, widziałem i nie zjadłem. Podwojny burger za 20zl warty jest co najwyzej 10zl. Mięso wolowiny to ma moze z 25%. Na dodatek odmrazane i wodniste. Bulka to chyba zwrot z biedronki z dnia wczorajszego. Nie polecam samego miejsca, w zasadzie food trucka a tym bardziej jedzenia tam.
-
marcin k ★★☆☆☆
Zamówienie zamiast deklarowanych 1-2 godzin przybyło po 2 h 20 minutach. Odległość naszego zakładu od foodtracka - około 1 km. Kurier nie miał torby izolacyjnej - frytki były zimne, twarde, burgery letnie. Classic burger - plus za bułkę, byłby całkiem ok, gdyby był cieplejszy. Potrójne cheeseburgery - nie polecam, bardzo słaba bułka (rodem z gotowych bułek do burgerów z biedronki), która przesiąka sosem i się rozpada.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Burger & Kebab u Kuby?
Burger & Kebab u Kuby znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 46A, 85-825 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Burger & Kebab u Kuby?
Można skontaktować się z Burger & Kebab u Kuby pod numerem +48 537 901 581
Jak można dotrzeć do Burger & Kebab u Kuby?
Do Burger & Kebab u Kuby można dotrzeć, korzystając z poniższego linku