Opinie

  1. Dorota Podogrodzka-Figaj ★☆☆☆☆

    Dziecko chorować moze tylko rano, poniewaz pediatra popołudniami przyjmuje tylko w wybrane dni(dzis tj. piatek mamy czekać do 18tej i zgłosić sie do nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej).

  2. Edyta Kośnikowska (eedyta18) ★★★☆☆

    Nr telefonów pełno, a żaden nie odpowiada. Jak już cudem się dodzwonisz to oczywiście lekarza nie ma- jest inny i masz podjechać i zapytać czy Cię przyjmie... Należę z synem od 2 lat i do tej pory byliśmy na 1 wizycie. Wszystkie pozostałe chodzimy prywatnie, bo dostać się tam to cud. Na plus jedynie lekarz Prątnicka i pani, która podaje szczepionki- są najlepsze. Dr Guzik do której należymy również fantastyczna, jednak mieliśmy możliwość tylko raz skorzystać z wizyty.

  3. Paulina M ★☆☆☆☆

    Od wielu lat leczę się w tej przychodni, ale od czasu pandemii jest fatalnie. Żeby dodzwonić się do rejestracji trzeba spędzić pół dnia przy telefonie, a gdy się dodzwonisz wyznaczają wizytę za kilka dni. Doszło do takiego absurdu, że człowiek woli przezornie zarejestrować się do swojego lekarza np.w piątek na wtorek bo jeśli akurat w weekend Ci się pogorszy to masz problem. Oczywiście możesz wybrać innego, z reguły tego, do którego nikt nie chce iść. Szczęście w nieszczęściu - zwolnienie wystawiają chyba 3 dni wstecz. Ale nie każdemu pracodawcy może to odpowiadać. Druga sprawa - przez 3 dni możesz poczuć się znacznie lepiej (ja zwykle sama ordynuję sobie leki bo wiem, że gdy nie zareaguję w porę, skończy się antybiotykiem). Jeśli chodzi o lekarzy rodzinnych to większość jest tam za karę. Nie zapomnę wizyty rok temu u bardzo młodej lekarki, która przyjmowała pacjentów w maseczce. Ja idę do lekarza z gorączką, potwornym bólem zatok i gardła. Dostaję zwolnienie od poniedziałku do czwartku. Proszę o przedłużenie do piątku bo liczę, że to kolejne 3 dni (jeszcze sobota, niedziela) na wydobycie się z choroby (niestety moje przewlekłe zapalenie zatok trwa zwykle bardzo długo i kończy się antybiotykami i wizytą u laryngologa). Pani doktor słysząc, że pracuję z małymi dziećmi stwierdza, że do czwartku wystarczy. Chyba zacznę chodzić w maseczce jak ona bo oczywiście od poniedziałku znów wylądowałam na L4! Dwutygodniowym od laryngologa. Za każdym razem przepisują te same leki, o skierowania trzeba się prosić. Jeśli już miałabym wystawić dobrą opinię to jedynie dr Jakubowska, dr Klatkowska, dr Shawkat bo reszta raczej woli nie mieć pacjentów. Szkoda bo Państwo Zielezińscy, którzy stworzyli to miejsce są świetnymi lekarzami. Sądziłam, że będą dbali o wysoki poziom. Niestety chyba czas pomyśleć o zmianie przychodni. W zasadzie przeszłam na Rąbin tylko ze względu na wspaniałą dr Słomską-Kurzynę, która niestety już tam nie pracuje. A to była lekarka z powołania.

  1. Po prostu ★★★★★

    Jestem pacjentką tego ośrodka zdrowia od dwóch lat i ogólnie jestem zadowolona z opieki. Jedyny minus to bardzo długie kolejki do jednego z lekarzy, co potrafi być stresujące. Na szczęście nie jestem jego stałą pacjentką — korzystałam z wizyt u niego tylko dwa razy. Na co dzień jestem pod opieką pani doktor Pakulskiej i ta ocena dotyczy wyłącznie jej pracy. To konkretna, rzeczowa lekarka, która zawsze trafnie dobiera leczenie. Wizyta przebiega spokojnie, bez zbędnych rozmów, ale zawsze wychodzę z jasnymi wskazówkami, co dalej robić. Cenię jej profesjonalizm, opanowanie i skuteczność. Gdybym miała oceniać samą rejestrację lub wspomnianego drugiego lekarza, niestety ocena byłaby niższa. Natomiast pani doktor Pakulska zasługuje na pełne 5 gwiazdek.

  2. Szymon Chabowski ★☆☆☆☆

    Nie mozna sie do dzwonić, nigdy nie ma miejsc .Lekarze sa bardzo nie mili zwłaszcza pani dr. Pakulska ,przy zapytaniu czy pani z doligwosciami mnie przyjmnie , wyprosiła mnie z gabinetu i poszukania innej przychodni lub innych lekarzy przez 2 tygodnie proszenia sie o wizyte . Nie polecam tej przychodni.Panie w recepcji kazaly mi pójść od lekarza do lekarza , prosic sie czy kto kolwiek mnie przyjmnie . I tez skutku to nie przynioslo. Sprawy napewno tak nie zostawię i sprawę oddam do odpowiednich służb.

  3. Arleta Kwiatkowska ★★☆☆☆

    Czekałam na rezonans 1,5 miesiąca na NFZ cieszyłam ,się że tak szybko ,rezonans kolana zaznaczam .W dzień wizyty okazało się ,że nie ma odpowiedniego sprzętu tz ,że nie zmieściłam kolana ,dla mnie to był szok ,jak można mieć tylko taki rozmiar cewki , wiedząc o tym ,bo podejrzewam ,że to nie pierwszy przypadek ,powinni przed wizyta prosić o przymiarkę ,jestem w szoku podejściem .Pisze żeby ktoś mając trochę grubsze kolano wiedział ,że tam badania nie zrobi .

  1. Beata ★☆☆☆☆

    W przychodni wykonaną miałam biopsję guza tarczycy półtora miesiąca temu. Wyników niestety do dziś nie mam. Dzwoniłam,pytałam, zaw sze mial ktoś oddzwonić na drugi dzień i niestety nie oddzwonił. Byłam osobiście żeby się dowiedzieć o wyniki, nikt nie udzielił mi informacji, ponieważ podobno już nie było osoby odpowiedzialnej za to. Odbijanie się od ściany i granie zdrowiem pacjenta. Nie polecam.

  2. Nusia “Nusia” Nusia ★☆☆☆☆

    Porażka a nie przychodnia. Panie w rejestracji nie odbierają telefonów, a jak już łaskawie odbiorą to okazuję się że nie ma miejsca. Gorączkę to trzeba chyba sobie dwa tygodnie przed zaplanować żeby móc się dostać do lekarza . Chyba czas zmienić przychodnię

  3. Zuzia kubiak ★☆☆☆☆

    Absolutnie odradzam Panią Grabkowską jako lekarza. Totalnie zlekceważyła moje objawy. Przyszłam po tygodniu gorączkowania jedyne co usłyszałam to żebym brała dalej przewigorączkowe. Na kolejny dzień pojechałam do szpitala bo po przypisanych lekach było mi gorzej. Więc tak tydzień miałam leczone zapalenie płuc antybiotykami na angine : )

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ Rodzina?

NZOZ Rodzina znajduje się przy 59 Pułku Piechoty 6, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do NZOZ Rodzina?

Do NZOZ Rodzina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements