Opinie

  1. Piotr Szałek ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym miejscu. Bardzo sprawny proces reklamacyjny. Przemiły personel. Ekspresowa dostawa nowej pary butów. Szczerze polecam.

  2. Damian Stefański ★★★★★

    Polecam bardzo ten sklep z obuwiem! Dzisiaj przesympatyczna obsługa, znająca się na rzeczy, kompetentna. Mimo dużej ilości klientów na sklepie panie bardzo pomocne, potrafiły personalnie podejść do każdej osoby i doradzić w wyborze botów.

  3. Julia Stępniewska ★☆☆☆☆

    PORAŻKA! Niekompetentni pracownicy i burdel w magazynie! Kupiłam buty po czym okazało się, że buty się różnią od siebie, poszłam wyjaśnić sytuację. Pani powiedziała, że taką niekompletną parę dostali i zamówi mi buty które chce po cenie której kupiłam (bo to nie moj błąd, ze skasowała zły karton). Miałam za 2 dni dostas SMS ze buty do odbioru.. przez tydzien brak smsa, poszłam wyjaśnić.. okazało sie ze buty nie zostały zamówione! A jedyna parafia, która jest, JEST U NICH W MAGAZYNIE! i Uwaga jeśli je chce dostac to muszę dopłacić, bo są droższe a ona nie odpowiada za to co powiedziała tamta....

  1. Maciej Kłosowski ★☆☆☆☆

    Odradzam jakiekolwiek zakupy obuwia w tym sklepie. Buty po roku umiarkowanego użytkowania zaczęły się rozklejać, a gumowa podeszwa pękać. Reklamacja zgłoszona i oczywiście odrzucona - według ich śmiesznego rzeczoznawcy wszystko to wina użytkownika, co zabawne rzeczoznawca twierdzi, że gumowa podeszwa pęka bo chodnik po którym chodzono mógł być mokry. Co ciekawe sklep wymaga wysłania butów na reklamację (kupionych wysyłkowo) na swój koszt co jest niezgodne z prawem - warto żeby zainteresował się tym UOKiK więc w wolnej chwili zgłoszę to w odpowiednie miejsce wraz z całą dokumentacją.

  2. Michał Deliński ★☆☆☆☆

    Sklep porażka. Wszedłem 28 sierpnia około 16.30. W środku pani z dwójką dzieci oglądała jakieś buty. Obsługi na sali brak. Znalazłem swoje buty. Przymierzyłem lewego i pasował. Zaglądam na zaplecze a tam dziewczynka oparta o regał klika w telefonie. Pytam czy nie przeszkadzam i łaskawie podchodzi. Sprawdza rozmiar, informuje że mają dwie pary i idzie szukać. Po 5 minutach poddaję się i idę do kantoru. Wracam po 10 minutach i o dziwo dziewczynka obsługuje panią z dziećmi i dziwo z odmętów magazynu wyłonili się jeszcze dziewczyna i chłopak. Także obsada trzyosobowe. Tylko że ta nowa dwójka niezainteresowana klientem. Coś porządkują, coś skanują a ja czekam przy ladzie. Naprawdę chciałem te buty więc zaczekałem aż dziewczynka skończy. No i się doczekałem. Dziewczynka podchodzi i na moje pytanie czy znalazła buty mówi że nie ma....a po 6 godzinach na stronie informacje że produkt dostępny. Czyli albo bałagan albo manko. A później lament że klient przychodzi przymierzyć a kupuje w internecie. Nic już tam nie kupię.

  3. Leelsoy ★☆☆☆☆

    Mam nadzieję że ten sklep się nie utrzyma, albo zmieni w końcu rzeczoznawcę od reklamacji bo buty nie nadają się do noszenia, a reklamacja rozpatrzona negatywnie. Widzę, że nie jestem jedynym przypadkiem tutaj także radzę każdemu iść kupić buty gdzieś indziej niż ryzykować wadliwymi butami, których wam nie wymienią.

  1. Roksana Niedbalec ★☆☆☆☆

    ODRADZAM! Kupiłam tutaj buty bo były tańsze niż w sklepie obok, ale absolutnie NIE POLECAM. Odradzam tego sklepu każdemu ponieważ buty po zaledwie 3 miesiącach od zakupu zaczęły wykazywać wady, które uniemożliwiają mi normalne korzystanie z obuwia. Buty zaczęły farbować skarpetki na granatowo że wyglądałam jakbym chodziła po atramencie, oczywiście reklamacja została zgłoszona ale ODRZUCONA. Skandal, nowe i to nie tanie buty wytrzymały zaledwie 3 miesięce i jeszcze nie chcą przyjąć mojej reklamacji. Zastanawiałam się skąd taka cena ponieważ kosztowały ok. 320-340 zł, a w sklepie obok 550zł, ale już mam odpowiedź - te buty po prostu nie spełniają swojej funkcji i nie mogę z nich normalnie korzystać !!! Ponad 300 zł idzie do śmieci po 3 miesiącach, porażka.

  2. Marzena X ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Buty zakupione nawet sezonu nie przetrwały. Pękły przy podeszwie. Reklamacja zgłoszona,oczywiście odrzucona. Porazka...

  3. Asia Ż ★☆☆☆☆

    Nie polecam, w sklepie łącznie ze mną 2 osoby, a Panie ekspedientki, zamiast podejść i podać odpowiedni rozmiar, stały i rozmawiały między sobą przy ładzie. Pomimo chęci zakupu butów w tym sklepie, odpuściłam i wyszłam.

  1. Monika Michalska ★★★★★

    Bardzo duży wybór obuwia w atrakcyjnych cenach. Pracownicy bardzo mili i zawsze chętnie służą pomocą. Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Office Shoes Zielone Arkady Bydgoszcz?

Office Shoes Zielone Arkady Bydgoszcz znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Office Shoes Zielone Arkady Bydgoszcz?

Można skontaktować się z Office Shoes Zielone Arkady Bydgoszcz pod numerem +48 729 146 660

Jak można dotrzeć do Office Shoes Zielone Arkady Bydgoszcz?

Do Office Shoes Zielone Arkady Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements