Również uważam, że przedszkole zasługuje na 5 gwiazdkową ocenę. Rzeczywiście ostatnie tygodnie nie należały do najłatwiejszych, jednak to w jaki sposób obecna kadra stanęła na wysokości zadania, jest godne podziwu. Mimo trudności, ciągłość i jakość opieki była zachowana. Uwydatniło to tylko fakt, ile obecne panie nauczycielki wkładają serca w opiekę nad dziećmi. Dzięki temu moje dziecko nie odczuło zmian organizacyjnych i nadal bardzo chętnie chodziło do przedszkola i wracało z niego z uśmiechem. Ponadto, co dla mnie ważne - komunikacja z rodzicem jest na bardzo wysokim poziomie. Nauczyciele chętnie opowiadają jak minął dziecku dzień i przekazują wszelkie spostrzeżenia na jego temat. W przedszkolu obecna jest pani psycholog i pani logopeda, które w razie potrzeby służą pomocą. Placówka jest zadbana i nowoczesna, dzieci mają świetnie wyposażone sale, a także ogromną i atrakcyjną przestrzeń do zabawy na zewnątrz.
Zdjęcia
Opinie
-
Daria D ★★★★★
-
Roksana P ★★★★★
Osobiście jestem zdania, że podkopywanie przedszkola w postaci negatywnych opinii rodziców, odbija się przede wszystkim na kadrze, która pozwolę sobie zauważyć - zrobiła wszystko w tym trudnym czasie aby dzieci pozostały nieprzerwanie i należycie zaopiekowane. Sytuacje w dużej mierze losowe oraz prywatne pracowników zmusiły ich do odejścia z przedszkola co postawiło nas wszystkich przed trudnym wyzwaniem lecz myślę, że Panie opiekunki dały radę wzorowo, a z pewnością nie było łatwo. Choćby za to należy im się szacunek i uznanie i moim zdaniem ta sytuacja pokazała nam właśnie, że nasze dzieci są w najlepszych możliwych rękach, że są otoczone osobami empatycznymi, odpowiedzialnymi i oddanymi dzieciom. I nie wiem jak reszta rodziców ale to dla mnie najlepsza recenzja tego miejsca. Odejść jest łatwo, zostać pomimo trudności i udźwignąć ostatnie tygodnie to prawdziwy test charakteru i każda jedna osoba z kadry przedszkola zdała go śpiewająco. Poznaliśmy do przedszkole jako wspaniałe miejsce, w którym moje dziecko stworzyło wiele pięknych wspomnień i za to będę zawsze wdzięczna. A będzie tylko lepiej. W 100 % polecam :)
-
Mia Biala ★★★★★
Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola już od dłuższego czasu i chciałam zostawić tutaj swoją perspektywę, bo widzę, że pojawia się sporo negatywnych komentarzy. U nas doświadczenia są naprawdę pozytywne. Panie opiekunki mają świetne podejście do dzieci, zawsze informują mnie o tym, jak minął dzień, a moje dziecko codziennie wraca uśmiechnięte i chętnie opowiada, co robili w przedszkolu:) Zmiany kadry oczywiście były zauważalne, ale nie wpłynęły negatywnie na funkcjonowanie grupy. Wręcz przeciwnie — nowe panie bardzo szybko zbudowały z dziećmi dobre relacje i wprowadziły dużo świeżej energii:) Jeśli chodzi o program zajęć, to jestem spokojna — dzieci codziennie mają różnorodne aktywności, dużo prac plastycznych, piosenek, zabaw ruchowych i zajęć rozwijających ich samodzielność. Widzę realny postęp u mojego dziecka, zarówno w mowie, jak i w kontaktach z rówieśnikami. Z mojej strony mogę śmiało powiedzieć, że czuję, że moje dziecko jest tu zaopiekowane i bezpieczne:)
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
Na chwile obecna nie polecę tego miejsca. Zgodzę się z opiniami, ze budynek przedszkola i plac zabaw są piękne, wymarzone dla dzieci, ale to własność miasta, BPPT, a organ wynajmujący totalnie zawalił organizację. W ciągu roku mieliśmy dwie dyrektorki, żadna juz nie pracuje, nowej nie ma. Jest duża rotacja opiekunek, kadra przedstawiona na stronie www nie pracuje juz nawet kilka dobrych miesięcy. Oferta zajęć dodatkowych jest słaba - jest taniec, zumba, angielski, a podane na stronie "gimnastyka joga smyka, pilka nożna z Zawiszą, filharmonia, kolka zainteresowan" to jakiś wytwór wyobraźni. Godziny otwarcia tez inne - od tego roku przedszkole jest czynne do 17:30. Czesne w porównaniu do innych placówek na Wyżynach jest wysokie, nieadekwatne do oferty. Sporo dzieci odeszło w ciągu miesiąca, w placówce pojawiło się kuratorium, były wizyty policji. Dziecko nie uczęszcza już do placówki. Jest żal takiego przedszkola, bo można było lepiej, tak powiem. Ja jako rodzic patrzę na bezpieczeństwo i rozwój dziecka, tutaj tego nie znalazłam.
-
Alicja Sobiech ★☆☆☆☆
Z ciężkim sercem wystawiam tę opinię. Moje dziecko uczęszczało do tej placówki od momentu jej otwarcia. Niestety od września 2025 zaczęły dziać się tu na tyle niepokojące rzeczy, że wraz z częścią rodziców dzieci z grupy podjęliśmy decyzję o przeniesieniu naszych pociech do innego miejsca. Właściwie w jednym czasie zaczęły się zwolnienia kadry tu pracującej, łącznie z dyrekcją, bywały dni kiedy nie wiedzieliśmy kto będzie się dziećmi opiekował. Poczuliśmy, że w takim chaosie trudno o jakieś poczucie bezpieczeństwa dla dziecka. Byliśmy otwarci na dialog i rozmowy, jednak do takich rozmów nie doszło. Czujemy się rozczarowani tym miejscem. Plus czesne, które absolutnie nie odpowiadało temu, co oferowane jest na pięknej stronie firmowej przedszkola. Nie mam podstaw do polecania tego miejsca, którego potencjał został tak zmarnowany.
-
Danuta ★☆☆☆☆
NIE polecam tego przedszkola , Nie są wszystkie informacje podane w ogłoszeniu przedszkola odnośnie Dzieci z Orzeczeniem o niepełnosprawności na stronie co do godzin pobytu dziecka Nie jest podane w jakich godzinach dzieci z niepełnosprawnością mogą przebywać...(proszę czytać umowy dokładnie bo takie informacje są tylko w Umowie podkreślam nie na stronie ) My wybraliśmy to przedszkole dlatego że względu na Godziny otwarcia tego Przedszkola niestety okazuje się że Dzieci z orzeczeniem mogą przebywać tylko od 8 do 14 ( dłużej już nie mogą ) Jesteśmy Rozczarowani tym przedszkolem Jest dużo Tutaj Minusów ale już nie będę się rozpisywać bo szkoda się denerwować...
-
Karolina Szpręglewska ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego przedszkola. Nasz synek uczęszcza do niego z wielką radością, a dla nas jako rodziców szczególnie ważna jest otwarta i życzliwa komunikacja z dyrekcją oraz paniami nauczycielkami z grupy. Czujemy, że nasze dziecko jest tutaj naprawdę dobrze zaopiekowane.
-
magda zielke ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moimi dziećmi. Cudowne nowoczesne sale, duzy plac zabaw i przede wszystkim wykwalifikowani wychowawcy z dużym doświadczeniem jak i również dobrym sercem Do każdego dziecka podchodzą indywidualnie. Szczególne podziękowania dla Pani Madzi z grupy ,, Żabki" , która z dużą cierpliwością i umiejętnością opiekuje się moim synkiem. Uważam, że żaden rodzic nie powieniem mieć wątpliwości czy wybrać właśnie to przedszkole- Tutaj są dzieci bardzo dobrze zaopiekowane, a rodzic może być spokojny podczas pobytu dziecka w przedszkolu . Szczerze polecam to miejsce!:)
-
Maria C ★★★★★
Przedszkole zrobiło na mnie ogromne wrażenie od pierwszej wizyty – nowoczesny budynek i ogromny plac zabaw to dopiero początek! Każda sala jest doskonale wyposażona, a panie nauczycielki pełne ciepła i troski. Najważniejsze jednak, że mój syn jest zachwycony! Codziennie wraca do przedszkola z uśmiechem, a nawet w weekendy nie może się doczekać, kiedy znowu tam pójdzie. Przedszkolna Chatka to wyjątkowe miejsce pełne radości, nauki i bezpieczeństwa, a na dodatek serwują tam pyszne posiłki z własnej kuchni!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkolna Chatka - BPPT?
Przedszkolna Chatka - BPPT znajduje się przy Bydgoskich Przemysłowców 1, 85-862 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkolna Chatka - BPPT?
Można skontaktować się z Przedszkolna Chatka - BPPT pod numerem +48 734 429 220
Jak można dotrzeć do Przedszkolna Chatka - BPPT?
Do Przedszkolna Chatka - BPPT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku