Opinie

  1. Jola Wu ★★★★★

    Miejsce i instuktorzy są nie tylko profesjonalni, ale co bardzo ważne, pełni empatii, ciepła i cierpliwości. Godna wyróżnienia jest zwłaszcza p Paulina zawsze pomocna i uśmiechnięta. Absolutnie i z całego serca warte polecenia.

  2. Monika ★☆☆☆☆

    Szkoła Bohema zwraca uwagę tylko na to, by kasa się zgadzała. Ja również do tej pory nie otrzymałam zwrotu zaliczki. Szkoła nie wywiązuje się z umów i patrzy tylko na zysk a nie na dobro dzieci. Większość pozytywnych opinii jest niestety sztucznie nabijana.

  3. Żaneta Glogowska ★★★★★

    Zajęcia prowadzone przez przesympatyczne, doświadczone i widać lubiące to co robią Panie Instruktorki. Jesteśmy tu już trzeci rok i nie żałujemy! Pani Ania w recepcji zawsze pomocna i życzliwa. Oby więcej takich miejsc na mapie Bydgoszczy :)

  1. Agnieszka Surazynska ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam tej szkoły! Jeszcze kilka lat temu wszystko działało poprawnie. Po zmianach personalnych w ubiegłym roku szkoła przestała wywiązywać się z umowy. Nie informowała o zmianie prowadzącej, która ciągle nie stawiała się na zajęcia. Po interwencji rodziców powstał plan odpracowania zajęć, z którego szkoła się nie wywiązała mimo pobierania pełnej opłaty za miesiąc. Grupa się rozpadła. Szkoła do dzisiaj nie rozliczyła się ze mną z ustalonej wspólnie kwoty.

  2. Mateusz Czerwiński ★☆☆☆☆

    Nie oceniam szkoły jako miejsca przyjaznego młodzieży. Szanuję bardzo, że macie zapał do nauki dzieci i rozwijania ich marzeń, talentów ale za organizację dużych imprez niestety się nie bierzcie. Tym samym niestety jedyneczka za organizację ostatniej imprezy tanecznej Bydgoskiej Układanki Tanecznej, każdy kto był chyba się ze mną zgodzi. Najbardziej przykre nieposzanowanie ram czasowych, które zawarte były w agendzie wydarzenia (ogłaszanie wyników), problemy techniczne z piosenkami (przerywane / zacinały się w trakcie występów) gorąco , dzieci czekały nawet kilka godzin w sumie nie wiadomo na co. Punkt gastro, który miał zapewnić uczestnikom i ich opiekunom jedzenie i napoje również niewypał. Jedzenie kończyło się już po 1,5 h od rozpoczęcia turnieju. Brak wody do picia. Same niezdrowe jedzenie ( mrożone zapiekanki). Dzieci zmęczone i głodne, zniechęcone. Najmłodsze dzieci płakały po 3 godzinach bezsensownego czekania na wyniki. Bez czekania część uczestników pojechała do domu nawet zdobywając złoto.

  3. Urszula Jankowska ★★★★★

    Córka chodzi na zajęcia do Pani Weroniki J. Instruktorka pełna pasji, zaangażowania i mająca serce dla Dzieci. Stworzyła super jazzową Grupę, której chce się tańczyć i chyba to lubi(nasza Córka na pewno). Polecam jazz u Pani Weroniki!! My jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy!

  1. AP Kubaccy ★★★★★

    Z parkowaniem nie ma problemu. Szkoła tańca super!.

  2. Elmundo Delawega ★★★★★

    Bardzo dobra szkoła tańca dająca dzieciom dużo umiejętności i zabawy. Pasja kwitnie, a wyniki mówią same za siebie

  3. Violetta Cichoń ★★★★★

    Mega miła rodzinna atmosfera, najlepsi instruktorzy ze świetnym, profesjonalnym podejściem, także nie ma na co czekać zapraszam na zajęcia, nie pożałujecie. Polecam bardzo serdecznie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Tańca Bohema?

Szkoła Tańca Bohema znajduje się przy Marii Skłodowskiej Curie 33, 85-733 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Tańca Bohema?

Można skontaktować się z Szkoła Tańca Bohema pod numerem +48 601 448 045

Jak można dotrzeć do Szkoła Tańca Bohema?

Do Szkoła Tańca Bohema można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements