Po krótkiej ale bardzo miłej rozmowie z Piotrkiem który szczegółowo nam doradził co możemy zjeść Zamówiliśmy pstrąga i 2 okonki A do tego obowiązkowo ziemniaczki Nasz Zestaw obejmował dwie surówki i ogóreczka. Brawo dla Piotrka który stawia na jakość i miłą obsługę .
Zdjęcia
Opinie
-
agnieszka bieniek ★★★★★
-
Marcin Madziała ★★★★★
Miejsce, które zaskoczyło. Zaraz za mostem, po prawej stronie w kierunku centrum, zlokalizowana jest tawerna. Miejsce doskonałe. Po wejściu otwarta i miła obsługa. Pan od razu zaangażowany w gości, co robi wrażenie w dobie snobizmu kapitalistycznego. Zaproponował kilka rozwiązań kulinarnych ale zasugerował swoje rozwiązanie. To bardzo dobre, bo sam doskonale wie, co ma i robi. Okazało się, że miał rację, ponieważ dla takiej kuchni warto, a nawet należy tam wracać. Jedliśmy okonia i pstrąga...a dotego kiszona (FENOMENALNA) kapusta, przepyszne ogórki kiszone i ziemniaki. Ziemniaki to mistrzostwo świata. Średniej wielkości, ze skórką i opiekane...ale na palenisku...pachnące dymem...TRZEBA JE ZJESĆ OBOWIĄZKOWO! Co jeszcze? Nigdzie nie spotkaliśmy się z tym, aby obsługa sama z siebie dolewała wody do szklanki. Prosta postawa, a zdecydowanie czyni tawernę bardziej "ludzką" BRAWO!
-
Janusz Nasiadka ★★★★★
Polecamy cudowne miejsce,pyszne jedzenie!Wielkie podziękowanie dla całej ekipy gastro.Chłopaki jesteście Wielcy!Kołobrzeg dziękuje .Dozobaczenia
-
Janet LLoyd ★★★★★
Bardzo fajna, swojska atmosfera, świetny właściciel i przyjazna obsługa. Wybraliśmy się na wędrówkę z plecakami, a właściciel zaproponował nam rozbicie się przy tawernie dostęp do toalety i prysznica. Zwykły ludzki gest , ale dla podróżnika to jak luksus! Gdyby więcej było takich ludzi, to każdy miałby mniej tych"złych dni". Zostalibyśmy na imprezę, ale niestety ze względu na naszego kotka-przybłędę zdecydowaliśmy się tylko na piwo i ruszyliśmy dalej. Polecam to miejsce serdecznie!
-
Darek MOŁAS ★★★★★
Bardzo polecam pstrąg wędzony rewelacyjny , ziemniaki wędzone rozjebany system. polecam
-
Teresa Zycińska ★★★★★
Polecam pyszne ryby grillowane. Ziemniaki pychota
-
Marta Latuszewska ★★★★★
Oczywiście! Oto przykładowa opinia o restauracji: ⸻ To miejsce to prawdziwa perełka! Już od progu czuć przyjazną atmosferę – obsługa serdeczna i pomocna. Jedzenie naprawdę zachwyca – wszystko świeże i niesamowicie smaczne. Szczególnie polecam świeżo wędzone ryby – aromatyczne, delikatne, po prostu rewelacyjne! Widać, że kuchnia oparta jest na dobrych, jakościowych produktach. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz!
-
Beata Spruch ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce. Jedzenie bardzo w porządku, ceny też. W otoczeniu tawerny dużo zieleni. Może warto lepiej oznaczyć od drogi, bo jest trochę schowana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tawerna Wolin Pub & Grill?
Tawerna Wolin Pub & Grill znajduje się przy Polna 29, 72-510 Wolin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tawerna Wolin Pub & Grill?
Można skontaktować się z Tawerna Wolin Pub & Grill pod numerem +48 606 242 046
Jak można dotrzeć do Tawerna Wolin Pub & Grill?
Do Tawerna Wolin Pub & Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku