Medi Raj, Anna Volkova, dziękuję, że jesteście. Dołączenie do Was było najlepszą decyzją. Pomimo młodego wieku – naprawdę profesjonalna lekarka: mądra, miła i doskonale znająca się na swojej pracy. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Svetlana ★★★★★
-
Вероніка Грищенко ★☆☆☆☆
Byłam na wizycie w MediRaj i niestety spotkałam się z bardzo nieprofesjonalnym podejściem lekarza POZ. Zgłosiłam się z bólem pleców i pytaniem o badania profilaktyczne. Zamiast rzeczowej rozmowy lekarz stwierdził, że „ból to pewnie dlatego, że jestem chuda i nie uprawiam sportu” oraz że „nie zamierza odrywać ortopedy od ważniejszych spraw tylko dlatego, że boli mnie plecy”. Dodatkowo, gdy zapytałam o profilaktyczny check-up, lekarz odpowiedział, że „pełne badania są dopiero od 20. roku życia” i zaczął sprawdzać tę informację w Google, nie pytając o mój wiek. Musiałam opuścić gabinet bez żadnej pomocy medycznej. ❗ Nie polecam tej przychodni i planuję zgłosić sprawę do Rzecznika Praw Pacjenta.
-
Krystyna Stein ★★★★★
Przyszłam przekonana, że idę z wizytą prywatną, tymczasem zaproponowano mi, żebym nie płaciła za wizytę, bo raz w roku należy mi się wizyta na NFZ. Nigdy dotąd w żadnej recepcji nikt mnie o tym nie poinformował i tak sympatycznie się wobec mnie nie zachował. Pan doktor także mnie zaskoczył, miałam trudny problem, a okazał mi niezwykłą życzliwość, bardzo mi pomógł. Chciałabym bardzo mieć taką przychodnię lekarską w Łodzi, dokąd szła bym bez stresu i uzyskiwałabym nie tylko pomóc lekarską ale taką ludzką życzliwość podnoszącą na duchu.
-
Dante Soprano ★★★★★
Najlepsza przychodnia w okolicy Polecam z czystym sumieniem Zawsze szybko , sprawnie , bez kolejek , inne placówki mogą się uczyc ;)
-
xarietta ★★★★★
Z przyjemnością polecam tę placówkę. Jest czysta, ma ładnie, kojąco urządzone wnętrza, ale co najważniejsze - nawet najwspanialsze otoczenie nic by nie znaczyło, jeśli pracujący tam personel nie byłby takim, na jaki ja mialam szczęście trafić. Piszę tu o szczęściu nie przypadkowo, bo jako osoba przebywająca na wakacjach (więc nie zarejestrowana w żadnej z tutejszych przychodni) odwiedzilam trzy z nich i dopiero w czwartej, czyli w tej, zajeto się mną jak należy i udzielono pomocy. Przede wszystkim chcialabym podziekowac Pani Patrycji z recepcji i Pani doktor Annie Volkovej ktore wykazaly się nie tylko profesjonalizmem, ale również empatią i taką zwykłą ludzką życzliwością dzieki której świat nadal jest dobrym miejscem. Wasi pacjenci to szczesciarze ☺
-
Данил Трояненко ★☆☆☆☆
Chciałbym zostawić opinie odnośnie lekarza, jeżeli go można wgl nazwać lekarzem, chodzi mi o Dzmitry Hanchar. Przyszedłem do niego na wizytę, bardzo źle czułem się chociaż miałem kator i więc to wszystko szło niżej, do gardła i td, czułem to i wiem swój organizm. Nie chciałem iść do lekarza dopóki nie zobaczyłem że mam temperaturę 38 coś tam. Na co ten "lekarz" powiedział mi: czy pan naprawdę uważa że kator to jest przyczyna iść do lekarza? czemu pan nie poszedł do apteki i nie wziął kropeleczki do nosa oraz APAP od temperatury? Odpowiedziałem że tak, uważam że mogę przyjść przecież mam prawo na to, no i naprawdę źle się czułem, oraz nie wiedziałem, a może już wyższą temperaturę miałem. Ten pan sprawdził termometrem laserowym i pokazał 36.7 (w domu sprawdziłem, miałem 38.2 :)), po czym "lekarz" demonstrując że on jest nie zadowolony, rzucił termometr i napisał mi na karteczkę jaki musse kupić sprej do nosa i ten APAP. Na tym wizyta skończyła się! Dziękuję panie "lekarzu"! Mam teraz kaszel oraz gorączkę
-
Mi ro ★★☆☆☆
Daje dwie gwiazdki za czystą przychodnię i miła Panią recepcjonistkę i na tym koniec. Jeśli jest ktoś uczulony na penicylinę informując o tym, niech sprawdza jakie leki przepisuje pani "doktor" żeby nie skończyło się jak u mnie na wstrząsie anafilaktycznym. Nie pozdrawiam.
-
Mirosław Socha ★☆☆☆☆
Przychodnia opanowana przez naszych sąsiadów ze wschodu. Niestety nie polecam, personel mam wrażenie nastawiony na "NIE" w stosunku do naszych rodaków. Błahy problem - wystawienie recepty na NFZ- a bez nerwowej dyskusji nierozwiązywalny. Odpłatnie Tak na NFZ problem.
-
brodnyl ★★★★★
Dziecko rozchorowało się w trakcie wyjazdu wakacyjnego. Numer znaleziony gdzieś "na mieście", na plakacie reklamowym. Bez problemu udało się umówić wizytę w ciągu najbliższej godziny. Po dotarciu na miejsce (przed czasem), z marszu wejście do gabinetu. Dziecko zbadane, osłuchane, wydane zalecenia. Wszystko w przyjaznej atmosferze, bardzo sprawnie. Nie polecam chorób na wakacjach - ale w razie potrzeby zdecydowanie polecam tę przychodnię i dr Annę Volkovą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Medi-Raj Świnoujście?
Centrum Medyczne Medi-Raj Świnoujście znajduje się przy Grunwaldzka 21, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Medi-Raj Świnoujście?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Medi-Raj Świnoujście pod numerem +48 957 835 200
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Medi-Raj Świnoujście?
Do Centrum Medyczne Medi-Raj Świnoujście można dotrzeć, korzystając z poniższego linku