W hotelu byliśmy na wyjeździe świątecznym w dniach 22-27 grudnia. Hotel dość duży, o dość skomplikowanym układzie pokoi. Jednak dość szybko można się nauczyć pokonywania tego labiryntu. Dla mnie bardzo duże znaczenie miało to, że w hotelu jest basen. Co prawda jest tylko basen bez jacuzzi, ale i to wystarczy dla rekreacji w wodzie. Pokoje wystarczająco duże, wyposażone w podstawowe meble. Łóżka bardzo wygodne. Szafa z wieszakami i duża ilość półek i szuflad. Jest także mała lodówka i zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience szczelna kabina prysznicowa, ręczniki, mydło i płyn pod prysznic, suszarka do włosów. Szlafrok płatny 35 zł za cały pobyt. W hotelu znajdują się trzy sale restauracyjne, bar i świetlica z bilardem i piłkarzykami. Jeżeli chodzi o posiłki to wszystko było wyśmienite. Naprawdę dawno w hotelach tak dobrze nie jedliśmy. Wyśmienite potrawy obiadowe, ciasta przepyszne - naprawdę nie było się do czego przyczepić. Hotel położony w super miejscu: przy samej promenadzie. Niedaleko jest zejście na plażę. Blisko jest też przystanek autobusowy Słowackiego/Orkana, skąd można podjechać na dworzec PKP czy prom. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna.
Zdjęcia
Opinie
-
rena em ★★★★★
-
CHRISTOPHER R ★★★★☆
W hotelu Afrodyta spędziliśmy weekend listopadowy 2025 r. Hotel ma fajną lokalizację, składa się z dwóch części - starej i nowej. Ta stara cześciowo jest odnowiona. My mieliśmy pokój w tej starej części jeszcze nieodnowionej, przy samej stołówce. Drzwi były tak nieszczelne, że mieliśmy wrażenie, że cały hałas i wszyscy ludzie są u nas w pokoju. O drzemce w ciągu dnia nie było mowy. Obsługa bardzo miła, zwłaszcza Filipińczycy pracujący na stolowce, panie w recepcji również. Jedzenie słabe. Choć ilościowo dużo było, ale często niedogotowane, niedosmazone, napoje z maszyny to sama chemia. Centrum SPA też ma dużo do życzenia. Basen nie duży na tak duży hotel, woda zimna i sam chlor, sauny czynne tylko w godzinach popołudniowych - jesienią czy zimą to trochę za późno uważam. Pokoje wystarczającej wielkości, łazienki też. Jedyne zastrzeżenie mam do łóżek i śmiesznych małych szklanek do napojów. Szklanki i w pokojach i na stołówce miały ok 50-70 mililitrow. Łóżka były pojedyncze i kontynentalne. Powinny mieć jeszcze na wierzchu porządny materac, tym czasem była tylko nakładka 5 cm. I do tego kołdry i poduszki bardzo cienkie, przestarzałe. Podsumowując polecam ten hotel tylko trzeba zwrócić uwagę jaki pokój się wybiera czy dostanie. Jeśli w końcu wyremontują tą starą cześć to będzie ok.
-
Iwona ★★★★☆
Za tą cenę ok. Świetna lokalizacja. Śniadanie świeże. Pokoje czyste, chociaż ręczniki już trochę zużyte. Na basenie trochę chłodno jak na zabawę z dziećmi. Wieczorem basen był już dość mocno przepełniony i było mało miejsca. Obsługa w większości ze wschodu.
-
Kamila Paw ★★★☆☆
Hotel składa sie z dwóch połączonych budynków i powinien być lepiej oznakowany bo poruszanie się po tym labiryncie jest nielada wyzwaniem szczególnie że każda winda jedzie na inne poziomy. Duży plus to lokalizacja przy samej promenadzie. Pokoje ładnie urządzone z klimatyzacją, sejfem, lodówką i zestawem do kawy i herbaty. Jednak nasz pokój czystością nie grzeszył, kurz na półkach, drzwi do łazienki wyglądały jakby się ktoś włamywał, a w wąskim przejściu do balkonu obijałam się o uchwyty do szafek i tu coś co mnie zwaliło z nóg powitalna woda dla gości w połowie wypita. Stołówka mimo dwóch sal przepełniona w godzinach 9-10. Basen trochę mały jak na tak duży obiekt, z biczami i bąbelkami ale też zapchany niemieckimi kuracjuszami, szlafroki i ręczniki basenowe dodatkowo płatne.
-
MG ★★☆☆☆
Jedyne co było pozytywne to lokalizacja tego hotelu, bardzo blisko morza i promenady. Pozostałe rzeczy sprawiły, że pobyt nie był udany jak np. niedziałająca klimatyzacja, w pokoju było 32°C. Śniadania monotonne, codziennie to samo. Wejście i recepcja bardzo ładnie urządzone, ale im dalej w głąb hotelu tym gorzej. Niezbyt czysto w holu i w jadalni. Podczas posiłku kurz z lampy wpadł do napoju. Pobudka o 8.00 przez serwis sprzątający. Niestety nie polecę tego miejsca nikomu.
-
Adrian Wiśniewski ★★★★★
W hotelu spędziliśmy tydzień i bardzo miło wspominamy ten czas. Lokalizacja na piątkę z plusem. Do morza jest parę kroków. Pokoje urządzone gustownie. Śniadania mogłyby być nieco mniej monotonne, ale i tak dość wysoki poziom jest zachowany. Na terenie hotelu jest basen, sauna i łaźnia parowa co jest dużym plusem. Ogólnie polecam ten obiekt.
-
Katarzyna Luszczki ★☆☆☆☆
Nie polecam pobytu ze śniadaniem. Obsługa serwuje na śniadanie spleśniały chleb. Jajecznica i inne potrawy które powinny być serwowane na ciepło są zimne. Jeżeli się któreś z dań kończy to niestety nic nie jest dokładane. Sanepid powinien dobrze przyjrzeć się temu miejscu
-
Karolina Sadowska ★★★★★
Byliśmy w lutym. Do morza żwawym krokiem nie więcej niż 3 minuty. Jadąc tam, miałam mieszane uczucia, bo opinie takie sobie. Cena jednak była całkiem przystępna, więc zaryzykowaliśmy. Jakież było moje pozytywne zaskoczenie, kiedy te wszystkie złe opinie okazały się nieprawdziwe. Pokoje? Ładne, czyste, ręczniki, suszarka, mydełka na wyposażeniu. Pokoje ciepłe, absolutnie nie zmarzłam, jak tu niektórzy w opiniach pisali. Jedzenie? Jak na taki hotel – nie mam zastrzeżeń. Wszystko, czego było mi trzeba – było. Ciepłe, zimne, ryba, warzywa, mięso, zimna płyta. Czego dusza zapragnie. Mogłabym powiedzieć, że byłam w 5* hotelu i jedzenie nie umywa się do tamtego standardu, ale to nie jest 5* hotel – i słysząc przy obiadokolacji "szału nie ma", nie wiem, czego ci ludzie oczekują. Ja byłam zaspokojona i najedzona, niczego mi nie brakowało. Basen może nieduży, ale woda ciepła i popływać bez problemu się dało. Chyba akurat przejście do sauny było w małym remoncie, ale kiedyś trzeba to zrobić. Można wypożyczyć szlafrok za bodajże 35 zł na pobyt – spoko opcja, bo ja go nigdy nie mam, a 35 to żadna cena. W 5* hotelach też ich nie ma w standardzie. Na miejscu sala z bilardem, PlayStation, grami planszowymi. Do tego bar – można się napić kawy, czekolady, drinka i zjeść ciastko w całkiem przystępnych cenach. Jest też opcja wypożyczenia rowerów za 40 zł na dzień. Polecam swoją drogą wypożyczyć i udać się do dwóch najbliższych niemieckich miejscowości – do pierwszej 15 minut, do drugiej 30, piękną ścieżką rowerową, płaską, bez żadnych górek, dla najbardziej zastanego człowieka możliwe do przejechania. A w każdej z tych miejscowości piękne molo. Ogromnym plusem jest też lokalizacja – hotel położony tuż przy promenadzie, przy której znajdują się restauracje, bary i cała nadmorska rozrywka, więc wieczorem można wyjść, pospacerować albo po prostu dobrze zjeść. Dodatkowo – świetna baza wypadowa dla fanów II wojny światowej. Tuż za niemiecką granicą znajduje się Peenemünde – z muzeum poświęconym historii broni rakietowej, a tuż obok atrakcja dla każdego: Muzeum Techniki, gdzie można spędzić długie godziny – zarówno dorośli, jak i dzieci będą zachwyceni. Jest też możliwość zwiedzania rosyjskiej łodzi podwodnej, więc jeśli ktoś lubi klimaty militarno-historyczne, będzie w swoim żywiole. Bardzo polecam. No chyba, że masz bardzo wygórowane wymagania.
-
Robert ★★★★★
Świetne miejsce na wypoczynek z rodziną, dwie osoby dorosłe i dwójka małych dzieci. Do plaży spacerem dosłownie 3 minuty. Wypoczynek z wyżywieniem, śniadania i obiadokolacje i nie trzeba było szukać na mieście, obsługa w części restauracyjnej pomocna, uśmiechnięta, życzliwa za co bardzo dziękujemy. Standardowe pokoje ale czego szukać więcej na wakacjach w sierpniu - cały dzień na plaży. Pozytyw za basen w hotelu, w razie niepogody. Jedyny mały minus to parkowanie, wszędzie płatne a miejsc parkingowych w hotelu niewiele, ale pomimo tego ogromny pozytyw.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Afrodyta SPA Hotel Świnoujście?
Afrodyta SPA Hotel Świnoujście znajduje się przy Stefana Żeromskiego 18, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Afrodyta SPA Hotel Świnoujście?
Można skontaktować się z Afrodyta SPA Hotel Świnoujście pod numerem +48 913 217 041
Jak można dotrzeć do Afrodyta SPA Hotel Świnoujście?
Do Afrodyta SPA Hotel Świnoujście można dotrzeć, korzystając z poniższego linku